Pro naši republiku to není z astrologického hlediska zrovna poklidný týden. Slunce pohybující se na konci znamení Štíra se ocitá postupně v obtížných vazbách s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky, což nám může přinést výpadky počítačových a rozvodných sítí, četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě může pravděpodobně bude stoupat. Tento týden se však zklidňují mundánní konstelace ( platné pro celý svět ) a snad s výjimkou pondělního úplňku by se obchody měly hýbat, komunikace mezi státy i výměna zboží by neměla váznout. Merkur se bude pohybovat znamením Střelce v harmonickém spojení s Marsem ve znamení Vodnáře.

Pondělí až středa dopoledne

V těchto dnech se projeví méně příznivé astrologické vlivy na dění v našem státě, za kterých může kolabovat doprava, vypadávat počítačové a rozvodné sítě. Naši veřejnost mohou zneklidnit násilné trestné činy, sporná rozhodnutí soudů a vyloučit nelze v tomto týdnu ani ohrožení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. V pondělí budou díky úplňku citliví jedinci poněkud vydráždění a unáhleně reagující na podněty. Emoce se budou vymykat zpod kontroly zdravého rozumu.

Středa odpoledne až pátek

Ve čtvrtek na státní svátek se dají očekávat organizované projevy nespokojenosti s projevy vládnoucí garnitury a prezidenta. ( Slunce tranzituje v kvadrátu na Saturna republiky). V pátek dopravu nejen u nás může potrápit vodní živel v různých skupenstvích. Šířit se budou počítačové i biologické viry. ( Merkur ve Střelci v kvadrátu s Neptunem v Rybách ).

Sobota a neděle

V těchto dnech vytvoří Venuše pohybující se znamením Kozoroha harmonickou vazbu s Neptunem ve znamení Ryb, což vytváří kvalitu času ideální pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku nebo pro návštěvu kulturních zařízení. V neděli a v pondělí bude ovlivňovat dění v naší republice tranzitující Mars ve znamení Vodnáře, který vytvoří opozici na Neptuna republiky ve znamení Lva. Výsledkem mohou být další případy odhalené korupčního chování vlivných úředníků a politiků, zloději mohou v počínajícím předvánočním shonu atakovat majetek spořádaných spoluobčanů.

 

Zdroj: www.stribrny.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png