Nejvýznamnější konstelací tohoto a příštího týdne je harmonické spojení mezi Jupiterem ve znamení Štíra a Neptunem ve znamení Ryb, které přeje cestám k vodě a po vodě, rovněž pak návštěvám hudebních festivalů a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Tahle konstelace ve vodních znameních by mohla vnést do mnohde přehřáté přírody více vláhy a příjemné ochlazení. Rozhádání jedinci i znepřátelené státy by se mohli k sobě chovat citlivěji než tomu bylo doposud. Kreativní jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty sbližující jedince s rozdílným náboženským vyznáním a různých kulturních hodnot. Merkur, který se z pohledu geocentrického již řadu dní pohybuje ekliptikou zpětným chodem, se v tomto týdnu zastaví mezi 11. a 12. stupněm znamení Lva a v neděli se dává konečně přímým směrem, což je dobrá zpráva pro světovou ekonomiku i pro drobné podnikatele. Obchody se začnou více hýbat a zvýší se šance na nalezení rozumných kompromisů v probíhajících obchodních válkách.

Pondělí a úterý

Tranzitující Merkur pohybující se znamením Lva se prakticky po celý týden bude pohybovat respektive spíše stát v napětí se svou pozicí v hroskopu republiky ve znamení Štíra. Výsledkem pak mohou být velké dopravní komplikace zapříčiněné jak stavebními uzavírkami, tak zvýšenou četností dopravních nehod. Dopravní stavby mohou váznout a dají se také očekávat ostré mediální přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí.

Středa a čtvrtek

Slunce v těchto dnech přejde přes Lunu v horoskopu republiky ve znamení Lva a vytvoří opozici na Urana republiky ve znamení Vodnáře, což naznačuje zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a zvýšenou měrou mohou řádit zloději, které nenechá v klidu majetek spořádaných spoluobčanů.

Pátek až neděle

Merkur ve znamení Lva vytvoří harmonickou vazbu s Venuší ve znamení Vah a to je příjemná konstelace, při které by lidé měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat, nuda nebude na pořadu dne.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png