Horoskop srpen 2020

views 2 531 datum 7. 8. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace srpen 2020

Pro naši republiku je nejvýznamnější konstelací měsíce kvadratura tranzitujícího Saturna pohybujícího se na ekliptice retrográdně na konci Kozoroha vůči Venuši republiky ve znamení Vah. Tato méně příjemná konstelace naznačuje možnost oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. Ve společnosti i v přírodě může panovat nevlídné klima.

V hlavní roli mundánních konstelací ( platných pro celý svět ) se ocitnou Mars procházející znamením Berana ( kde je velmi silný – vládnoucí ) a Saturn ve znamení Kozoroha ( kde je rovněž velmi silný – vládnoucí ). V tomto a bohužel i v příštím měsíci se ocitnou v kvadrátech, což by světu mohlo přinést velké napětí v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze řádění živlů přírodních i teroristických, možné jsou pokusy svrhnout vlády, vyvolat válečné konflikty a bojovat o zdroje surovin. Z astrologického hlediska se zvýší riziko výbuchů sopek či zemětřesení. Výrazně stoupne riziko úrazů hlavy a kolen, napilno zřejmě budou mít nejen ortopedi, ale i očaři a zubaři.

 

1. – 3. srpna nejsou z pohledu astrologického zrovna ideální dny pro přesuny na dovolenou, díky kvadrátu mezi Sluncem a Uranem, také však nastane opozice Merkura se Saturnem, a to nevěstí pro plynulost dopravy mnoho dobrého. Dají se očekávat zácpy a komplikace nejen v dopravě pozemské, ale i letecké ( možné jsou i pády letadel ).

3. a 4. srpna by mohli zabojovat naši sportovci a kriminalisté ve střetech se svými protivníky ( tranzitující Mars v trigonu na Marse republiky ), vyznamenat by se mohli naši umělci a obchodníci ( tranzitující Venuše v trigonu na Venuši republiky ).

9. a 10. srpna – Merkur ve znamení Lva bude v přesném kvadrátu s Uranem ve znamení Býka, což může přinést četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Tato konstelace leckde a u leckoho vyvolá bouře emocí i řádění živlu ohnivého a zemského v přírodě, stoupne riziko požárů a výbuchů. Možné jsou výpadky rozvodných i počítačových sítí.

12. – 14. srpna obchody ani doprava na našem území by neměly váznout díky harmonickým vazbám Slunce a Merkura ve Lvu na Marse republiky ve Střelci.

15. - 17. srpna – na našem území může panovat díky opozicím Slunce s Merkurem ve Lvu na Urana republiky ve Vodnáři poněkud bouřlivější klima. Lze opět předpokládat výpadky počítačových a rozvodných sítí, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, možné jsou požáry a výbuchy.

18. - 22. srpna budou dění u nás i ve světě ovlivňovat vcelku harmonické konstelace – obchody se budou hýbat, dobré vztahy . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

23. - 25. srpen – pro svět i pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického mimořádně náročné dny - Mars Beran kvadrát Saturn Kozoroh nemusí leckde nechat kámen na kameni. V těchto dnech nelze jinak než doporučit mimořádnou rozvahu a trpělivost. Řádit mohou živly přírodní i teroristické.

26. - 28. srpen Venuše v Raku trigon Neptun v Rybách – ideální čas pro studium duchovních nauk, pro setkání s duchovními přáteli nad sklenkou dobrého moku či pro návštěvu letního festivalu.

30. a 31. srpna díky kvadrátu mezi tranzitujícím Merkurem a Marsem republiky může opět stoupat počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách.

Zdroj: stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021