Nejvýznamnější konstelace prosinec 2019

Bezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto měsíce je jako obvykle přechod Slunce do znamení Kozoroha, k čemuž tentokráte dochází v neděli 22. prosince v 5.19 hodin a na Severní polokouli tak dochází k Zimnímu slunovratu. Horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice Prahy pak bude podbarvovat dění na našem území po následujícího čtvrt roku. Kdyby tu nebyly žádné další vlivy, pak by nás čekalo pohodové období, ve kterém by se nám mělo ekonomicky nadprůměrně dařit ( Slunce konjunkce Jupiter ve druhém domě ) a zima by měla být vlhká a chladná, neměl by být nedostatek sněhu ( Neptun v Rybách na počátku čtvrtého domu ). Na straně druhé je v tomto horoskopu Merkur ve Střelci v kvadrátu s Neptunem v Rybách a Venuše ve Vodnáři v kvadrátu s Uranem v Býku, takže lze v průběhu zimy očekávat prudké zvraty počasí doprovázené lokálními záplavami a provalení se dalších případů neetického chování čelních představitelů našeho státu spojené s odhalením jejich korupčního jednání.

Zatímco konstelace mundánní ( působící na celou planetu ) jsou v tomto prosinci vcelku harmonické, konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice ( tranzity ) již tak poklidné nejsou a zejména okolo ( plus mínus den ) 4., 25. a 29. prosince lze předpokládat na našem území dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Naše veřejnost může být v těchto dnech zneklidněna násilnými trestnými činy, haváriemi v dopravě a v průmyslu, požáry nebo výbuchy, vyloučeny nejsou ani výpadky počítačových a rozvodných sítí.

 

 

1. prosinec Slunce trigon Neptun republiky – ideální den pro poslech hudby, pro tvůrčí činnost a pro návštěvy kulturních zařízení.

3. – 7. prosinec Mars kvadrát Neptun republiky, Merkur v kvadrátech s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky, dají se očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě – požáry, výbuchy, havárie, výpadky počítačových sítí, loupeže a násilné trestné činy. Dny nevhodné pro důležitá jednání či pro větší investice.

10. – 18. prosinec Mars trigon Jupiter republiky, Slunce konjunkce Mars republiky, Jupiter sextil Slunce republiky – pohodové dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Na našem území by se měly mimořádně hýbat obchody, naši sportovci, vojáci a kriminalisté se mohou vyznamenat a národ bude zase hrdý na svou republiku.

Jupiter trigon Uran – světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy vědy a techniky, které lidstvo posunou vpřed na poli technického pokroku. Lidé budou kupovat s velkou chutí mobilní a výpočetní techniku či investují do obnovy vozového parku.

19. – 20. prosinec Merkur kvadrát Neptun – zvýšené riziko okradení v předvánočním shonu, četnější havárie a násilné trestné činy.

23. – 25. prosinec Mars kvadrát Luna a Uran republiky – tentokráte nemusí být vánoce na našem území z astrologického hlediska svátky klidu a pohody, jelikož tato konstelace Marse může přinést četné karamboly v dopravě i v mezilidských vztazích. Pravděpodobné jsou četnější požáry a výbuchy či násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost.

26. prosinec v 6.13 hod SEČ nastává novoluní tentokráte za prstencového zatmění Slunce, které však na našem území nebude viditelné. Své účinky tak projeví v následujících měsících zejména na území Arabského poloostrova, v Malajsii a v Indii či na severu Austrálie, kde mohou očekávat řádění živlů.

28. – 30. prosinec Mars kvadrát Saturn – nutná opatrnost na cestách, dají se očekávat prudké zvraty počasí.

Zdroj: www.stribrny.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě