Proč se dějí věci, které se dějí? Proč vůbec žijeme? Jaký to má celé smysl? Proč jsme každý na jiné úrovni, ale hrajeme si všichni společně navzájem? Tyto existencionální otázky nám mohou probleskovat v mysli tento týden. Jelikož na ně neexistuje jediná univerzální odpověď, budeme mít tendenci se opevnit ve věcech, o kterých se domníváme, že jim rozumíme přesně. Především závěr týdne nás vyvede z omylu.

Horoskop na tento týden předpovídá, že budeme pod obrovským náporem, který má prověřit, zda jsme schopni kráčet novou cestou. Sice úspěšnou a odměňující, ale zároveň velmi náročnou. Přichází naplnění všech tužeb, včetně skrytých, se všemi pro a proti.

Pro budou vítězství, ve které jsme tak dlouho doufali. A budou opravdu mocné.

Na druhou stranu má všechno svůj stín. Úspěchy nás mohou naplnit naprostou bezstarostností, ale také depresí, že nežijeme tak duchovně, jako předtím. Jenže i to je součástí zkoušky, jejíž podstata spočívá v tom, že všechno Jedno jest.

Útěchou budou lidé, kteří budou procházet něčím podobným, co my. Takže nebudeme v tom úplně sami.

To nás hodně povzbudí, upevní tím nejlepším způsobem, takže budeme opět silnější ve všech možných podobách.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude sice velmi náročné, po psychické i fyzické stránce, ale zároveň rovněž harmonické, co se týče naplňování našich tužeb. Přestože diskuse mohou být velmi vzrušené, paradoxně díky nim dojdeme k vnitřnímu klidu.

Úterý

Úterý bude velmi zajímavé, protože dojde k transformaci naší mysli. Najednou svůj život uvidíme jinak, v jiných barvách a souvislostech. Ocitneme se tak na nové cestě, která je lemována naší odvahou. Tento den bude plný příznivých zpráv.

Středa

S nebývalým klidem vstoupíme do středy. Sice nás čeká zkouška, která nám poněkud rozhodí emoce, ale to brzy přejde, protože se z ničeho nic objeví energie lásky, která nás zvedne do výšin.

Čtvrtek

Čtvrtek bude po dnech hojnosti spíše průměrný, nijak výrazný, jakoby se nic nedělo. Ale jen zdánlivě. Ono se děje, ale pod povrchem, v našem podvědomí, kam proudí instrukce pro náš další život. A proto buďme v tento den trpěliví, všechno přijde.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude odpočinkovým dnem. Ale zároveň dnem velkých rozporů. Na jednu stranu budeme zažívat vnitřní harmonii, která ovšem nepronikne do všeho, co nás obklopuje. Zejména se to týká našich blízkých, kteří se nemusí cítit podobně jako my. Proto jim prosím buďme oporou. Sice přísnou, důslednou, ale byť to zní jakkoliv neslučitelně, v pátek pochopíte, že opora může mít i tyto přívlastky.

Sobota

V sobotu se páteční události mohou ozývat podivnou pachutí, ale to brzy přejde, pokud budeme dostatečně důslední, abychom se jí zbavili. Ideální proto bude vyrazit ven a jen tak bezcílně se toulat, protože se nám uleví.

Neděle

Neděle bude opět dnem velkých rozporů. Čeká nás velká pozornost našeho okolí, což nás bude naplňovat harmonií. Zároveň tato pozornost bude spíše povrchní, takže nepovede k ničemu zásadnímu. Až na pár světlých okamžiků, které nás opět přivedou k povědomí, že se nemusíme ničeho bát.

Zdroj: www.energiezivota.com


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě