Vlna štěstí a expanze

Slunce v konjunkci s Merkurem v počátku týdne, stále v harmonickém aspektu na Urana – přetrvává působení z minulého týdne.

Slunce a Merkur se dostávají do harmonického aspektu s Jupiterem ve Lvu (Slunce zůstane v harmonickém aspektu do 20. 12.). Přichází vývoj, naděje, podpora, expanze, štěstí. Lehká a radostná energie podporuje spokojenost a optimismus, který přitahuje stejnou energii, a proto se bude dařit. Tam, kde nebylo řešení, se nalezne,. Lidé jsou otevřenější a vřelejší, více ochotní spolupracovat a vycházet vstříc. Nalezá se vnitřní pravda, víra a důvěra. Doba je příznivá pro nový začátek, podepisování smluv, jednání s úřady, právníky, soudy, obchodování, skládání zkoušek. Velká podpora k rozvíjení své moudrosti, poznání a duchovního růstu.

Venuše vstupuje 10. 12. v podvečer do znamení Kozoroha a vytváří harmonický aspekt s Neptunem (do 18.12.). Venuše – láska, tvoření, hodnoty, ženskost – to vše se dostává do harmonie s vyšší oktávou Lásky, bezpodmínečné lásky, milosti, odpuštění a oddání se. City jsou prožívány hluboce, intenzivně. Objeví se „láska z vyšší vůle“, která k sobě přivede duše, které k sobě patří. Vztahy, které přinesou souznění na všech úrovních. Na toto spojení je těžké hledat slova, protože hluboký prožitek nelze dát do slov.

Uvnitř nás se „samo“ od sebe odehraje: prožitek odpuštění, milosti a bezpodmínečné lásky. Jsou podporováni umělci, tvůrci hudby, a vše, co se zabývá harmonii a krásou.

Větší potřeba vytvořit kolem sebe harmonii, mír a laskavé prostředí. Tím, že Venuše je v Kozorohu, tak láska a tvořivost se projevují zemsky, není tendence „ulítnout“. Energie se dá do praktického života, pomáhání druhým, pomoc, podpora, ukotvování nových matric skrze praktikování.

Venuše v harmonickém aspektu s Černou Lunou 10. – 14. 12. ukazuje na navrácení se do přirozenosti v ženství. Velká podpora . „Matka Země, Božská Matka, ženy projeví svou láskou, sílu, uznání, stabilitu a moudrost.“

Krásný adventní čas.

Petra Nel Smolová

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png