HOROSKOP NA OBDOBÍ 29. 9. – 5. 10. 2014

datum 30. 9. 2014

Turbulence

 

Stále působí aspekty zviditelněné z minulých týdnů. Představte si, že vlastně tzv. realita je jen puštěný film v prostoru Bytí a vy se na něj díváte. Každý ten film má nějaký název dle scénáře. Vždy je nám puštěný film, do kterého se necháme vtáhnout a začneme žít tím filmem. Když si uvědomím, že je to jen puštěný film, mohu z něho vystoupit a dívat se a dokonce se pobavit a také si poplakat a užít si to.

Když každý týden píši horoskopy, přijde mi to, že popisuji téma filmu, který je nám puštěn, a pak záleží na každém člověku, jak se rozrezonuje s tématem filmu. A když má již nějaké povědomí, kým vlastně je, zůstane jen divákem. Tropický horoskop je popis Matrixu – iluze, která je v dané chvíli aktivní.

Máme se naučit díky tomu spoustu věcí a jedna z nich je, že nezáleží, co se nám děje, ale jak na to reagujeme. A někdy jsme přesvědčení o tom, že vždy musíme reagovat. Není to pravda. Skutečná svoboda je v neutralitě – v pocitu nic.

Proto nemusíte na vše reagovat, a pokud máte pocit, že to ve vás nic nedělá, a že je tam prostě nic nebo nevím, pak to respektujte.

Jen pozor, abyste si to nezaměnili s pasivitou a pocitem: „Mě se to netýká“. Pokud se takto vyhraníte, tak věřte, že se vás to týká několika násobně více než toho druhého.

Slunce se dostává do kvadratury s Plutem do 9. 10. Slunce ozáří a zviditelní mocenské, destruktivní, manipulativní, bezhodnotové principy. Můžeme to nazvat, že Slunce zasvítí do vašeho nevědomí, aby vyneslo to nejhlubší, co lze v této době vynést. Když máte dostatečně „vyčištěno“ nevědomí a to má opravdu jen zlomek lidí, může se objevit skrytá síla, která vede k trasformaci a projevení síly Ducha. Protože se může objevit i pokušení, že jste již „vyvoleným“, proto je bdělost, pokora a trpělivost v této době tím nejlepším průvodcem. Učíme se stát na hraně žiletky: mezi světlem a tmou.

Od 1. 10. se Slunce dostává do opozice s Uranem, do 13. 10. a vytvoří T-kvadraturu s Plutem. Slunce a Uran v opozici symbolizuje napětí, zrychlení, nečekané změny, rebelství, vzdor a revoluci.

Prvních 14 dní října bude velmi hektických, nečekaných až šokujících. Přichází změna, dotočení karmického kola, které zároveň bude otevírat nová uvědomění, pochopení, osvobození a až bude dotaženo do konce, otevřou se nové možnosti, cesty, nové Já. Vše bude jinak. Přinese to zmatek a chaos, který je ale tvůrčí a potřebný, pokud potřebuji něco změnit.

K tomu se přidává harmonický aspekt Marse s Uranem a Jupiterem a vytváří Velký trigon.

Objevuje se odvaha udělat změny, upřímnost, pravdivost ve své přirozenosti. Přichází příliv energie, nadšení, praktické kroky a činy. Jestli jste se doposud nemohli pohnout z místa, tak věřte, že v této době, že i kdybyste se nechtěli pohnout, bude s vámi pohnuto. Razantně a nekompromisně v ohledu na vaši cestu.

Zaktivuje se životní síla, nadšení, protože uvidíte, že se to někam vyvíjí. Jupiter v harmonii s Marsem symbolizuje příliv energie, tvořivé síly, činorodosti, financí a také oživené sexuality.

Venuše od 1. 10. je v konjunkci se Sluncem a doprovází Slunce až do 30. 11. Tato konjunkce je o Lásce, Božské matce, laskavosti, bezpodmínečnosti, milosti.

Přichází velká podpora a léčení. Ten, kdo prakticky pracuje na poznání sebe sama a je silně spojen se svým Bytím, tak podle toho bude moci přijímat milost. Čím více jste v kontaktu se svým pravým Já a následně s Bytím, pak vaše mysl, emoce, vědomí a buňky jsou schopny přijímat bezpodmínečnou Lásku. Nebrání tomu strachy, nedůvěra, hněv, chtění, závislost atd. Čím více jste „očistění“, tím více procítíte energie velkého přílivu, který je v tomto týdnu teprve v počátku.

Jaký vztah máte k této energii, k Božské matce? To vám ukáže váš postoj k vaší matce biologické. Proto je velmi důležité do 30. 11. porovnat si, zharmonizovat si vztah s matkou….Ať se přesvědčujete, jak chcete, že jste např. pohodě, nebo že jste vůči matce nad věcí…..

Na úrovni lidské přirozenosti je být přijatý a milovaný ten nejzákladnější pocit, který prvotně chcete od matky. Tam se tvoří prvotní vztah, intimita, důvěra, odevzdání, oddanost…..to vše ovlivňuje vztah k sobě samotnému, k druhým, k partnerovi, k dětem, k Božské Matce.

Petra Nel Smolová


UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico