Symbióza

Slunce v Raku v harmonickém aspektu na Neptuna v Rybách přináší zintenzivnění citů, prožívání a větší potřeby blízkosti a bezpečí. Určité vnitřní zklidnění, odevzdání se může vypadat jako pasivita. Dostáváme se do hlubin citů svého nitra. Prohlubují se meditace, duchovní prožitky, inspirace a přicházejí múzy.

Retrográdní Merkur v Blížencích (do 1. 7.) nás zase vede do minulosti, zamyšlení se, aby harmonický aspekt Slunce a Neptuna mohl rozpustit to, co nás drží v mysli ve stagnaci. Bohužel velmi často je příčina mentální postoj, myšlenky, přesvědčení, domněnky, pochybnosti, které nám nedovolují jít dál.

A věřte, že to, co je v mysli, je jedna velká POKŘIVENÁ PRAVDA- Metrix, kterou vytvořilo ego, aby vás drželo ve své moci.

Neptun je vyšší oktáva lásky, milost, Kristovo vědomí, a když se odevzdáte hloubce svých citů, rozpustí se v mysli mentální vzorec. Až do 4. 7. tento aspekt působí a v milosti se rozpouští odevzdávání a přichází procítěný hluboký zážitek Kristovy lásky a tím osvobození.

Stačí jedno: odevzdat se a nechat vše plynout.

Novoluní v Raku nastává 27. 6. a tento proces jenom zesílí. A ukazuje na působení celého lunárního cyklu. Po dobu přibývajícího měsíce můžete být obdarování silnými prožitky, uvědoměními, duchovním procítěním, milostí a zázraky. O úplňku 12. 7. dojde k naplnění a při ubývajícím měsíci bude potřeba dary využít, použít, ukotvit ve hmotě do dalšího novoluní 26.7.

Sabiánský symbol novoluní: ,, Lovní ptáci si vystýlají hnízdo“

Klíčová myšlenka: Vnitřní já se instinktivně odevzdává novým formám života.

Počátek procesu; čin je nyní jednoznačně zaměřen do budoucnosti. Začíná nová vlna života a činí se k ní konkrétní přípravy. Ukazuje přípravu k přerodu. Vše, co bylo vybudováno, je instinktivně – ale ještě ne vědomě – nabídnuto vyšší úrovní vědomí.

Krásný týden Petra Nel Smolová


UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png