BÝT SÁM SEBOU

Slunce v sextilu s Uranem symbolizuje novou cestu, nové vidění, nové možnosti. Potřeby větší svobody a volnosti. Doba přeje změnám a vývoji. Uran symbolizuje „blázna“, který je pravdivý, upřímný, sám sebou, bez potřeb her ega. Uran požaduje vývoj, on nikdy nestojí na místě, stále jde kupředu a hledá, nalézá a přináší nové vědomí, vize, možnosti. Vzhledem k tomu, že Uran stojí ve znamení Berana, což je „Já“, vede jeho vliv k sebeuvědomění. Slunce harmonicky ozařuje Urana, tím se aktivuje téma projevení se skrze slovo, sdílení, projevení pravdy, přirozenost, která bývá bez jakýkoliv příkras.

Přichází nové cesty, uvolňuje cesta vpřed, k posunutí se dopředu. To, co dlouho stagnovalo, se dostane k vývoji díky jasnému a konkrétnímu rozhodnutí. Vše se zrychluje, a tím se to projeví v lehkosti a rychlosti. Najednou pocítíte, uvidíte, že jsou věci jinak a možná ani nebudete vědět, jak se to vlastně stalo.

Aktivuje se uvnitř nás naše podstata, pravda a přirozenost k projevení svého pravého Já. Tím padnou ochrané masky, které si lidé nasazují.

V druhé polovině týdne se zviditelní Achillova pata každého z nás. Pochopením tohoto bolestivého, zranitelného místa můžete získat důležité poznání o sobě, které povede k posunu v sebepoznání, k duchovnímu prozření ve svém vývoji na své cestě.

Stále můžeme využívat příliv energie od Marse.

Působení Marse s Černou Lunou je až do 11.6.viz horoskop minulý týden.

Velký vodní trigon Jupiter, Saturn, Chiron působí do 10.6.viz horoskop minulý týden.

Venuše v Býku v harmonickém aspektu na Neptuna a Pluta symbolizuje prohloubení citů. Pluto dodává vášeň, intenzitu až osudovost. Venuše symbolizuje též hodnoty, harmonii a krásu. I v těchto oblastech dojde k prohloubení. Opěrný bod je hloubka stabilních citů, pevné hodnoty. V této době se potřebujeme o své pevné hodnoty opřít, pak snadněji si určíme, jaké nové možnosti využijeme.

Pokud známe své priority a hodnoty, jakákoliv rozmanitost, chaos či zmatek nás ponechá v klidu.

Přeji vám slunečný týden.

Petra Nel Smolová

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png