Horoskop leden 2020

datum 14. 1. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace LEDEN 2020

Nejvýznamnější mundánní konstelací ( platnou pro celý svět ) je bezesporu polostínové zatmění Luny ve znamení Raka, ke kterému dochází v pátek 10. ledna večer a jehož střed bude ve 20.21 hod SEČ. V případě dobrého počasí bude viditelné i na našem území a dá se předpokládat, že světu v následujících dvou měsících může přinést zemětřesení, záplavy a extrémy počasí, které v daných lokalitách sníží úrodu. Nejvíce může být postižený středozápad Kanady a USA či severozápad Mexika, kde je zatmění kulminující ( v MC ) nebo jihovýchod Austrálie, kde vychází ( je na ASC ). Avšak největší potíže mohou nastat v Afghanistánu, v Pákistánu a na severozápadě Indie, kde kromě řádění živlů lze očekávat destabilizaci společnosti a pokusy o převrat. Z konstelací specificky ovlivňujících dění na našem území lze vypíchnout sextil tranzitujícího Jupitera ve znamení Kozoroha na Merkura republiky ve znamení Štíra, který bude působit okolo 26. ledna a měl by nám přinést úspěchy na poli mezinárodních vztahů i v ekonomice.

1. – 3. leden Luna konjunkce Neptun ve znamení Ryb a k tomu silné obsazení znamení Kozoroha by měly přinést chladné a vlhké, možná i mlhavé počasí.

6. – 8. leden Slunce s Mekurem ve znamení Kozoroha se ocitnou v harmonickém spojení s Neptunem ve znamení Ryb, což přeje návštěvám kulturních zařízení či duchovním aktivitám.

11. - 13. leden se na ekliptice uzavře čtyřkonjunkce Slunce, Merkura, Saturna a Plutona ve znamení Kozoroha a dá se říci, že by projekty započaté v tomto čase měly být dlouhodobě úspěšné. Produktivita práce by měla stoupat, lidi si budou vážit své práce a podávat velmi dobré výkony. V povánočních výprodejích by se obchody měly hýbat.

17. a 18. leden Merkur ve Vodnáři kvadrát Uran v Býku– svět může očekávat řádění teroristických živlů, přijít mohou dramatické děje ve společnosti i v přírodě doprovázené požáry a výbuchy. Nejsou to vhodné dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách. Lze očekávat zvýšenou četnost karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy a lze očekávat i velké výkyvy na burzách či v kurzech kryproměn.

22. a 23. leden Slunce ve Vodnáři kvadrát Uran v Býku – opět mohou přijít výpadky počítačových a rozvodných sítí, havárie v dopravě a v průmyslu. Mezi 17. a 23. lednem se může dostat do potíží i letecká nebo železniční doprava, vyloučit nelze ani rozsáhlejší blackout či útoky hackerů na banky.

Mezi 25. a 27. lednem by náš stát měl zaznamenat úspěchy na poli mezinárodních vztahů i v ekonomice.

27. až 29. leden Mars ve znamení Střelce bude v kvadrátu na Neptuna ve znamení Ryb, což může přinést odhalení dalších případů korupce či ekologické havárie. Pozlobit svět i nás může vodní živel v různých skupenstvích, hrozí úniky utajovaných informací.

29. - 31. leden – celá řada disharmonických konstelací specificky ovlivňujících dění v naší republice, z nichž nejnebezpečnější přechod Merkura přes Urana republiky v opozici na Lunu republiky by nám mohl přinést zvýšenou četnost havárií v průmyslu i v dopravě.

Zdroj: stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě