Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace červenec 2020

V tomto letním měsíci dojde k polostínovému zatmění Luny a to 5. července se středem v 6.44 hod SELČ, přičemž jeho účinky se projeví zejména v Africe a Americe, kde bude viditelné. V následujících měsících tak zde mohou očekávat živlové pohromy, přijít mohou extrémy vodních srážek, prudké zvraty horka, mokra a sucha, což může vést k poškození úrody a k destabilizaci některých režimů. ( Slunce s Merkurem ve znamení Raka v opozici na Lunu, Jupitera, Saturna a Plutona ve znamení Kozoroha, kvadratury na Marse ve znamení Berana ). Jinak by však tento červenec měl být z astrologického hlediska vcelku vlhký přející zemědělcům. Díky harmonickým vazbám Slunce s Merkurem ve znamení Raka a Jupitera ve znamení Kozoroha s Neptunem ( mimo jiné i Pánem virů ) ve znamení Ryb lze předpokládat útlum pandemie vyvolané Covidem – 19. Zajímavá bude v tomto měsíci pozice posla Bohů – Merkura, který se bude až do 12. července pohybovat znamením Raka z pohledu geocentrického retrográdně a pak se dá do přímého pohybu, nicméně prakticky po celý měsíc bude v napětí s Marsem ve znamení Berana. Výsledkem pak mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti, může panovat bouřlivé klima. V napětí je voda ( Merkur v Raku ) a oheň ( Mars v Beranu ), takže pokusy o oživení cestovního ruchu a světové ekonomiky nemusí být zrovna nejúspěšnější… Pro mnohé firmy a podniky to bude horská dráha !

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou v první půli tohoto měsíce vcelku harmonické přející turistice i návštěvám příbuzných. Druhou půli července a první půli srpna bohužel nepříliš příjemně ovlivní kvadrát retrográdního Saturna pohybujícího se koncem znamení Kozoroha na Venuši republiky ve znamení Vah. Díky této konstelaci nemusí u nás panovat ve společnosti i v přírodě pohodové klima, lidí se může zmocňovat obava o budoucnost svou a svých dětí, přijít může utahování opasků.

 

1. – 3. červenec obchody na našem území by se měly hýbat. Slunce s Merkurem ve znamení Raka bude v sextilu s Uranem ve znamení Býka v trigonu s Merkurem republiky ve znamení Štíra. Je to kvalita času ideální pro nákup výpočetní a komunikační techniky.

7. a 8. červenec – Merkur ve znamení Raka bude v přesném kvadrátu s Marsem ve znamení Berana, což může přinést četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Tato konstelace leckde a u leckoho vyvolá bouře emocí i řádění živlu ohnivého a vodního v přírodě, stoupne riziko požárů a výbuchů.

10. – 17. července – konstelace Neptuna přejí cestám k vodě a po vodě. Ideální kvalita času pro meditace a pro rozjímání, brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny.

18. – 21. červenec – Slunce ve znamení Raka se ocitne v opozici se Saturnem ve znamení Kozoroha, což může světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy či zřícení budov.

22. – 24. červenec Slunce 22.8. v 10.36 hod SELČ přechází do znamení Lva, Merkur trigon Merkur republiky a sextil Uran mundánně – obchody se budou hýbat, dobré vztahy . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

25. – 28. červenec – pro svět a zejména pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického mimořádně náročné dny Merkur kvadrát Mars a kvadrát tranzitujícího Marse na Jupitera republiky – technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Náš stát se může dostat do mezinárodních politických a obchodních sporů, může nám být vyhrožováno arbitrážemi.

30. a 31. červenec Merkur trigon Neptun v Rybách – ideální čas pro studium duchovních nauk, pro setkání s duchovními přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Zdroj: stribrny.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě