Horoskop červen 2020

datum 2. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Co nám hvězdy připravily v měsíci červnu? Možná bude něco váznout, možná dojde k velkému odhalení, možná i k nějaké té nepohodě. Najdou se i chvíle bezpečí a klidu. V citlivé dny raději nic nerozhodujme, pokud to jde, a využijme naplno energii dynamických období. Rozhodně se nudit nebudeme.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Nejvýznamnější konstelace červen 2020

Bezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto měsíce je vstup Slunce do znamení Raka, ke kterému dochází v tentokráte v sobotu 20. června ve 23.44 hod SELČ. Na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu a horoskop sestavený pro tento okamžik pak bude podbarvovat dění na naší krásné avšak lidmi těžce zkoušené planetě po následujícího čtvrt roku. Horoskop Letního slunovratu sestavený pro souřadnice Prahy naznačuje zvýšenou pravděpodobnost, že toto léto nebude na našem území nějak obzvláště horké ( žádná planeta není v ohnivých znameních ), ale dá se očekávat velmi proměnlivé, větrné a bouřlivé klima, jelikož ve 4. domě tohoto horoskopu, který ovlivňuje počasí zejména, se nachází vzdušné znamení Blíženců ( Luna na 25. stupni ) v ostré kvadratuře s vodním znamením Ryb spolu s jeho vládcem Neptunem ( na 21. stupni ) a zejména s Marsem ( na 25. stupni ). To je vskutku astrologický „fičák“, za kterého zřejmě budou vysušovat půdu silné větry a následné bouře doprovázené prudkými lijáky mohou splachovat ornou půdu a působit erozi či lokální záplavy. Rozhodně by však nemělo panovat z astrologického hlediska nějaké zdrcující sucho, jelikož je v tomto horoskopu živel vodní silně zastoupen. Vzhledem k tomu, že za necelých 9 hodin po vstupu Slunce do znamení Raka nastává prstencové zatmění Slunce ( střed nastává v 8.41hod SELČ ) a s přihlédnutím k dramatickému horoskopu polostínového zatmění Luny z 5. června ( se středem ve 21.12 hod SELČ ), kde je mezi Slunce na 15. stupni znamení Blíženců, Lunou na 15. stupni znamení Střelce a Marsem na 15. stupni znamení Ryb ( přesný poloviční kosmický kříž ) může svět v následujících měsících očekávat druhou vlnu koronavirové epidemie a extrémní řádění vzdušného a vodního živlu. A oleje do ohně přilije vstup Marse do znamení Berana 28. června, kde setrvá neobvykle dlouho až do 6. ledna 2021. A jelikož se v průběhu léta bude ocitat v napětí se Saturnem, lze předpokládat, že leckde vypuknou spory či války o zdroje.

1. - 2. červen - dění u nás pozitivně ovlivní Merkur, který se ocitne v harmonických vazbách na Slunce republiky – úspěchy našeho státu na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Zabodovat by měli nejen naši obchodníci, ale i vědci a technici.

3. - 6. červen Venuše v konjunkci se Sluncem v Blížencích v kvadrátech na Marse v Rybách – nevhodný čas pro nějaké riskantní podniky. Citliví jedinci mohou být podráždění a unáhleně reagující na podněty. Řádit ve světě či u nás může vzdušný a vodní živel.

9. - 12. červen na našem území může dojít k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost, možné jsou i požáry a výbuchy. ( Tranzitující Slunce s Marsem budou v napětí s Marsem republiky ).

13. – 18. červen Uran pohybující se znamením Býka vytvoří kvadrát s Neptunem naší republiky a výsledkem mohou být ekonomické i ekologické problémy našeho státu, váznout může výběr daní a odhaleny mohou další případy korupčního chování vlivných osobností.

16. červen Merkur opozice Saturn – váznout může komunikace i doprava

18. - 20. červen Mars sextil Jupiter – obchody by se měly hýbat, vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

24. - 26. červen – na náš stát působí vcelku harmonické konstelace, za kterých by mohly být podepsány zákony ku prospěchu většiny obyvatelstva. ( Slunce trigon Slunce republiky, Merkur trigon Merkur republiky ).

28. - 30. červen působit budou příznivé konstelace mundánní ( platné pro celý svět ) vytvářející kvalitu času vhodnou pro koupi výpočetní či komunikační techniky nebo pro investice do nemovitostí. ( Merkur sextil Uran, Mars sextil Saturn ).

Autor: Richard Stříbrný

Zdroj: www.stribny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico