Horoskop březen 2020

datum 1. 3. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace březen 2020

Nejvýznamnější okamžik tohoto měsíce nastává 20. března ve 4.49 hod SEČ, kdy na své pouti ekliptikou vstoupí Slunce do znamení Berana a celý svět tak dostane nový impulz. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. V tomto horoskopu dominuje zemský živel, ve kterém se nachází podobně jako loni 6 z 10 těles, které bere astrologie v potaz zejména ( viz nákres novoročního horoskopu ). Z této konstelace lze usuzovat na to, že se bude hodně stavět a státy budou investovat velké úsilí do boje s chudobou, měla by stoupat produktivita práce a lidé si budou své práce vážit. Prosperovat by měly nejen stavební a geologické firmy, ale i bankovní sektor. Tuhle spíše pragmaticky působící konstelaci pak vyvažuje pozice Merkura s Neptunem ve znamení Ryb přející studiu psychologie nebo duchovních nauk a pak Venuše s Uranem ve znamení Býka, která povzbudí propojení architektury s duchovními aspekty. Luna ve znamení Vodnáře je v tomto horoskopu v napětí s Venuší ve znamení Býka a možný projev této kvadratury bude zesilující boj mezi oficiálními měnami a kryptoměnami, přijdou další pokusy o regulaci kryptoměn či sdílených dopravních a ubytovacích služeb. Liberální a konzervativní proudy společnosti na sebe budou narážet, nicméně mohou být nalezeny kompromisy, napětí není nijak extrémní.

Zatímco březen 2020 by měl být pro svět vcelku úspěšný měsíc, kdy se budou obchody hýbat a světová ekonomika by díky silné Venuši dostávat pozitivní impulzy, pro Českou republiku to z astrologického hlediska žádná selanka nebude… Tranzitující Uran ve znamení Býka totiž vytvoří opozici na Slunce republiky ve znamení Štíra a to by mohlo vést ke zvýšenému tlaku na premiéra a na celou vládnoucí garnituru jak ze strany opozice tak ze strany mnohých občanů nespokojených s politickou situací. Možné jsou obměny ministrů a důležitých úředníků.

 

2. – 3. březen Venuše ve znamení Berana se ocitne v disharmonickém spojení se Saturnem ve znamení Kozoroha, což rozhodně nevytváří ideální kvalitu času pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv či pro uzavírání svazků manželských. Ve společnosti i v přírodě by mohlo panovat nevlídné klima.

7. - 9. březen Venuše dostihne na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Býka a Slunce spojí své síly s Neptunem ve znamení Ryb. Tyto zcela výjimečné a harmonicky působící konstelace mohou přinést inspiraci umělcům, kreativcům a duchovně založeným lidem. V těchto dnech mohou vzniknout umělecká díla nadčasové hodnoty a brány k vyšším duchovním stavům v meditacích a v rozjímáních budou pootevřeny. Kulturní stánky by měly praskat ve švech.

10. - 11. březen přeje obchodním i duchovním aktivitám, Slunce v Rybách v harmonickém spojení s Jupiterem vytváří příjemné klima pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Pro svět to je sice pohodová planetární vazba, ale mezi 9. a 12. březnem bude naše republika pod tlakem nepříjemných konstelací, za kterých stoupne napětí v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze ani násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost a možné jsou i výpadky počítačových či rozvodných sítí.

19. - 23. březen dění ve světě bude ovlivňovat celá řada harmonických konstelací přejících zahajování nových projektů jak pragmatických majících za cíl ekonomický zisk ( Mars konjunkce Jupiter ve znamení Kozoroha ), tak je tu vhodný čas pro inicializaci projektů duchovních či charitativních, které budou mít záměr pozdvihnout duchovní a sociální úroveň obyvatelstva. ( Merkur sextil Uran, Venuše sextil Neptun )

24. - 26. února harmonické mundánní konstelace přejí sportovním aktivitám, měla by stoupat produktivita práce a zabojovat mohou i naši sportovci ( Slunce s Merkurem ve znamení Ryb v sextilu s Marsem ve znamení Kozoroha, tanzitující Venuše v trigonu s Marsem republiky ).

27. - 28. březen bude dění u nás i ve světě ovlivňovat harmonicky působící konstelace ( Venuše trigon Jupiter ), za které by se měly hýbat obchody, lidé by spolu měli důstojně komunikovat, v přírodě i ve společnosti by mělo panovat příjemné klima.

Zdroj: www.stribny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico