Astrologický přehled pro všechna znamení zvěrokruhu na rok 2015!

Horoskop 2015 pro jednotlivá znamení:

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna
 
Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Pro všechny, kteří si rádi dopředu plánují, ale i pro ty, pro které je plánování nevyhnutelnou nutností, přinášíme přehledný horoskop na rok 2015. Snad vám budou dobrým pomocníkem v poklidné plavbě rokem 2015, která nebude jen tichou vodou, ale také občasnou bouří.

Působení těžkých planet Pluta a Uranu, které nás letos čeká, zmírní Neptun nacházející se ve znamení Ryb, což znamená jediné – v roce 2015 nastane nejvyšší čas, abychom se všichni obrátili ke své duchovní stránce.


 

Horoskop 2015: KARIÉRA

Astrologické předpoklady pro rok 2015 poukazují na to, že se budemesetkávat s různými na sebe navazujícími a proplétajícími se rytmy a cykly, které budou mít vliv nejen na vaši kariéru, ale život obecně.

V roce 2015 bude více než kdy dřív potřeba plánovat a všemi dostupnými způsoby řídit směr vaší pracovní kariéry. Nenechávejte nic, co můžete naplánovat, nebo ovlivnit, náhodě.

Jděte si za přesně stanovenými cíli a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.


 

Hoskop 2015: LÁSKA

Plánování a rozvržení každodenního života bude nezbytné i v oblastech lásky.

Zjednodušeně se dá říct, že čím víc si dokážete věci naplánovat, tím snadněji je zvládnete a o to více energie vám zůstane na řešení milostných nástrah a výzev. Krizi přinese do milostných vztahů březen 2015.

Jste-li nezadaní, odložte hledání vhodného protějšku raději na později. V opačném případě riskujete při nejmenším bolestné zklamání. Pokud už zadaní jste, vyvarujte se zbytečných hádek a rozbrojů.Snažte se proplout měsícem březnem raději po poklidnějších vodách a jakékoliv hrozby zažehnejte dřív, než dostanou příležitost ohrozit váš, jinak pevný, vztah.

 

Horoskop 2015 pro jednotlivá znamení:

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby

Zdroj: http://www.vestirna.com/blog/horoskop-2015.php

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png