HORA SHASTA - LEMURIÁNSKÁ CIVILIZACE

datum 30. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Hora Shasta je nejmajestátnější hora části Kaskádového Pohoří (Cascade Mountain Range), která se nachází v kraji Siskiyou v Severní Kalifornii asi 45 mil od hranic Oregonu. Hora Shasta je kužel vyhaslé sopky tyčící se do výšky přes 14 162 stop nad hladinou moře a je jedním z největších sopečných vrcholů v kontinentálních Spojených Státech.

Hora Shasta je přinejmenším velmi zvláštní místo; představuje mnohem víc než jen pouhou horu. Horu Shasta lze považovat za jedno z nejposvátnějších míst na této planetě. Hora je pro tuto planetu mystickým zdrojem energie; ve skutečnosti je tato posvátná hora vtělením Velkého Centrálního Slunce tohoto vesmíru. Je to ohnisko pro anděly, duchovní průvodce, vesmírné lodě, mistry z vysokovibračních světelných říší a domov přeživších starověké Lemurie, která se před více než 12 000 lety potopila pod vlnami Tichého Oceánu. Pro ty, kteří mají nadání jasnovidných schopností, je hora Shasta obklopena obrovskou, éterickou purpurovou pyramidou, jejíž vrcholový kámen (Pyramidión), sahá daleko za hranice této planety do vesmíru a spojuje nás intergalakticky s konfederací planet pro tento sektor galaxie Mléčné Dráhy. Tato úžasná pyramida je také vytvořena jako její obrácená verze, sahající daleko dolů až k samotnému jádru Země. Horu Shasta lze nazvat vstupním bodem světelných mřížek této planety, kde většina energie pochází nejprve z galaktického a univerzálního jádra, než se rozšíří do jiných hor, pohoří a do dalších sítí. Většina vrcholků hor, zejména vysokých hor, jsou majáky světla, které napájí světelné mřížky této planety.

Na hoře jsou často slyšet podivné zvuky a vidět zvláštní světla. Lentikulární mraky, stíny a okouzlující západy Slunce dodávají atmosféru mystické auře této hory. Několik tunelů se táhne daleko do nitra této majestátní hory. Hora Shasta je také domovem dnešních potomků z Lemurie, kteří přežili potopení kontinentu Lemuria před více než 12 000 lety. Ano, naši bratři a sestry z Lemurie jsou skuteční; žijí pohodlně a ve fyzické podobě, nebo v semi-éterické podobě v podzemním městě „Telos“ pod posvátnou horou Shasta.

Před potopením jejich kontinentu, plně si vědomi eventuálního osudu milovaného kontinentu, starověké bytosti z Lemurie pomocí svého mistrovství v energii, krystalech, zvuku a vibracích vyhloubili obrovské podzemní město se záměrem zachovat jejich kulturu a poklady a jejich záznamy o dávné historii Země; historie, která byla od potopení Atlantidy pro lidstvo ztracena. Lemurie byla kdysi obrovským kontinentem a byla větší než Severní Amerika a byla spojena s částmi Kalifornie, Oregonu, Nevady a Washingtonu. Tento velký kontinent zmizel do Tichého Oceánu před více než 12 000 lety v důsledku obrovských kataklyzmatických změn. Všichni obyvatelé Země v té době považovali Lemurii za svoji vlast a v době jejího zničení se na Zemi hodně plakalo. V té době bylo asi 25 000 obyvatelů Lemurie schopno migrovat do nitra hory, nejdůležitějšího z mnoha jejich různých správních center před potopením jejich vlasti. A milovaní, vy, kteří čtete toto psaní, ve svém srdci víte, že tuto horu nikdy neopustili. Stále jsou zde ve fyzických nesmrtelných tělech, naprosto neomezených, žijí životem čistého Nebe na Zemi.

Copyright © 2003-2009 Aurelia Louise Jones ©2009-2020 Victoria Lee/Mount Shasta Light Publishing. All rights reserved.

ZDROJ: Aurelia Louise Jones

Sdíleno ve vděčnosti za Moudrost Věků udržovanou v kolektivním vědomí civilizacemi vnitřní Země,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico