Když chcete úžasný příklad toho, jak Hollywood podprahovým vnímáním pašuje politickou propagandu do mainstreamového myšlení, nemusíte chodit daleko. V této upoutávce na předělávku Dne nezávislosti pronáší prezident USA povzbuzující strhující proslov k masám skutečně podle vzoru Dne nezávislosti.

Tak co je na tom nového? Nové je na tom to, že prezidentem je žena, vůbec se moc vzhledem nelišící od Hilary Clinton. Film se spouští ve stejný rok, kdy běží demokratické primárky a nakonec proběhnou prezidentské volby.

 

Navíc je od Fox Production a Fox je významný sponzor kampaně Clintonové.

Ohledně jejího charakteru herečka Sela Wards říká: „Je silná, rozhodná a nebojí se nakopat zadek!“ Úplně jako by skrytě poklonkovala Hilary!

Pokud si myslíte, že to je jen náhoda, nebo to nemá žádný vliv na rozhodování voličů, pak popíráte, že ten mnohamiliardových reklamní průmysl má nějaký účinek na utrácení spotřebitelů.

Sázím na to, že ta dvojnice Hilary zachraňuje politickou situaci i planetu.

Přičemž ve skutečnosti bude administrativa Clintonové protipólem zrychlující se klimatické změny, když bude představovat jen pokračování ekonomického imperialismu, smrti a zkázy suverénních národů ospravedlněné falešnou lidumilností, a to vše v zájmu jejích korporátních a bankovních pánů.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě