Mnoho lidí vězí v programu, který pochází z náboženských paradigmat, že duchovní učení nemají být poskytována za peníze.

A tak si lidé libují, když najdou zdroj tzv. duchovního učení, které je zadarmo.

Posilují se v programech, že takto je to nejlepší a vede to k životu v nebi. Vše ostatní je ďáblovo ponoukání, které končí peklem.

 

Paradoxní však je, že největší duchovní um je mít peníze, mít materiální věci všeho druhu, včetně perfektně fungujícího materiálního fyzického těla.

Jako duchovní podstata jsme právě pro tuto zkušenost přišli sem, do nejvíce materiálního světa, abychom duchovní učení viděli kolem sebe.

Proto všechno materiální = duchovní.

Pokud tedy v jisté materiální oblasti vidíte nedostatek, máte tento nedostatek (nerovnováhu) ve svém spirituálním světě.

 

jajsem 2

 

Já sama jsem v určitém nevědomém řízení části tohoto programu více než dva roky den co den tvořila na své stránky.

Ve skutečnosti jsem mnohdy měla delší pracovní dobu, než můj partner s více než deseti zaměstnanci ve své firmě.

Tvoření pro stránky mě sice bavilo…neuvědomovala jsem si však v plné šíři to, co ve skutečnosti dělám.

Na jednu stranu jsem učila na stránkách, že ke spiritualitě patří i finanční bohatství…na stranu druhou jsem svou kreativitu a tvoření poskytovala všem zadarmo. A přitom, tímto tvořením pro stránky jsem plnila celé dny. A večery…i v myšlenkách…pro druhé…nikoliv sama pro sebe. Dalo by se to přirovnat k tomu, že chodíte do práce…úplně zadarmo…ve jménu správné spirituální cesty. Myslíte si, že si přitáhnete peníze věcmi, které rádi děláte, ale ty už vlastně poskytujete zadarmo a plníte jimi celé dny. Dokonce umožňujete druhým jejich finanční příjem a rozjezd jejich projektů a proniknutí do povědomí lidí, bez toho, aniž by příjem za toto tvoření a umožnění proudil k vám. Jste tak naplněni pouze tímto tvořením zadarmo, že jste bez prostoru na další projekty, u kterých jste bez zhoubného programu poskytovat svůj um bez finanční odměny všem.

 

jajsem 3

 

Toto vše jsem si plně uvědomila v okamžiku, kdy jsem na stránkách otevřela možnost pro finanční ohodnocení za mou tvořivost a za poskytování skutečných duchovních pokladů, kterými jsou stránky naplněné.

Zjistila jsem, že zhoubný program „duchovní učení zadarmo“ je hluboce zakořeněn v obrovské spoustě lidí. Velice rádi berou (a je mezi nimi jen malé množství, kteří znají skutečnou hodnotu toho, co získávají z těchto stránek) a když mají dát výměnou svou energii, mají nastavenou samozřejmost, že by tyto věci měli být přeci zadarmo….protože zadarmo je internetové připojení, servery, poskytování služeb, zadarmo si bereme počítače a jiné potřebné pomůcky k tvoření, zadarmo dokonce posíláme peníze bankovním systémem a využíváme jeho služeb, zadarmo vám kde kdo vytvoří dobře fungující stránky a zadarmo vám je každý spravuje tak, aby na všech prohlížečích lidé viděli stejnou kvalitu – protože tito lidé mají firmu a lidé v těchto firmách pracují zásadně podle duchovních principů zadarmo a s rodinou o víkendech zadarmo jezdí do nákupních center, kde si zadarmo vezmou jídlo na celý týden pro celou svou rodinu a v těch nákupních centrech potom dodavatelé a pěstitelé jídla s radostí zadarmo poskytují lidem jejich výtvory a výpěstky… A takto bych mohla pokračovat dál a dál a dál…

Tito lidé si vůbec neuvědomují, co tím pro sebe tvoří, protože nedůvěřují především svému “Zdroji”. Nepochopili, že životní energii (peníze) musíme jak nadechovat, tak i vydechovat. Tím udržujeme proud.

jajsem 4

 

 

Když jsem si stvořila možnost vidět, jak lidé oceňují mé tvoření na stránkách, uvědomila jsem si díky tomu velmi hlubokou pravdu sama o sobě.

Proč jsem posledních pár měsíců neměla dobrý pocit z toho, když jsem celý den naplnila neustálým tvořením něčeho nového pro stránky a na konci dne zjistila, že jsem věnovala svou energii druhým lidem a sebe ošidila o to nejdůležitější.

Bylo to emoční volání mého Vyššího Já, které na rozdíl ode mne vidělo, co doopravdy dělám v plné šíři. Jak se vzdaluji tímto konáním od svého Zdroje proudu peněz a veškerého blahobytu.

Ve jménu duchovního učení, že se mám se všemi zadarmo podělit o to, co vím, co mi funguje, jsem se rozdávala na úkor sama sebe.

A přitom, toto tvoření je stejné, jako když stvořím firmu, v níž mám zaměstnance a každý den musím pro tyto lidi mít práci, mít vyjednané zakázky u nichž mám tak dobré ohodnocení, aby lidé ve firmě měli skvělé platy, byli spokojení, bylo na náklady firmy a také úžasný zisk pro mě.

Já si uvědomila, v celém tom obrazu, jak jsem doposud vedla svou firmu – pouze investovala své peníze a svou energii bez jakéhokoliv oboustranného proudění. Prostě jsem si svým nastavením blokovala příjem za skutečně excelentní a výjimečné tvoření, které je nejenom v této zemi, ale i ve světě velmi výjimečné.

Tomuto uvědomění se říká „aha efekt“.

 

abraham

 

A tak jsem se pro začátek rozhodla věnovat více sama sobě.

Těchto pár dní jsem si vytvořila jistý systém, který má velkou sílu a moc.Mám z toho velmi dobrý pocit a dokonce jsou jisté věci, které mi dávají více energie a uspokojení, než mé oblíbené živé jídlo. Mám pocit, že tato závislost je jednou z nejpříjemnějších, jaké může člověk zakusit.

A vaše realita o vás začne velmi příjemně pečovat.

 

Rozhodla jsem se, že v tuto chvíli dávám svým jedinečným stránkám své energie méně do té doby, než přijde inspirace, ze které mám dobrý pocit a ona mi poskytne oboustrannou výměnu životní energie = peněz.

Rozhodla jsem se své vrcholné umění poskytnout pouze těm, kteří znají jeho skutečnou hodnotu.

Rozhodla jsem se být nad nutkáním, napsat o tom, co se děje, další článek pro všechny. Odměnou je mi velmi dobrý pocit z nastavení mé HODNOTY.

 

Mé tvoření nadále pokračuje…

Inspirace ke mně proudí a jejich zařazení do dennodenního života má své ovoce.

Některé informace už na stránkách jsou, ale věřím, že ten, kdo neumí materiálně ocenit jejich hodnotu, nikdy v nich neuvidí ty skutečné „perly“, které změní jeho život kompletně.

 

jajsem 5

 

Ve skutečnosti DAR ZA DAR je velmi vyspělý spirituální rituál. Je nejenom o tom, kdo dar požaduje za již své poskytnuté dary, ale ještě více o tom, kdo ustanovuje výši svého daru, za to, co již nějakou dobu bral. Ten dotyčný si vlastně nastavuje to, kolik dovolí k sobě proudit peněz.

 

Je to jako s lidmi, kteří si nastaví zásadně nakupovat věci ve slevách či jakmile mají příležitost vzít něco zadarmo, hned se tam vrhají hlava nehlava. Tací lidé naprosto zpomalují svůj proud peněz a přitahují příležitosti, které je o peníze připraví.

Osobně takový případ znám, a byl by dokonalou komedií na toto téma, který naprosto potvrzuje Zákon přitažlivosti.

 

Na závěr velmi oceňuji ty, kteří dokáží poznat a štědře ohodnotit výjimečné a fungující návody, které na stránkách mám a některé z nich skutečně žiji ve stálém vylepšování.

 

Já Jsem Marie

Záměrný Stvořitel Svého Bohatého Života

 

Autor článku a fotografií: Marie Špaček

www.jajsem.com

 

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png