„ Probíhá zde boj o planetu Zemi v zákulisí temných sil,“ uvedl organizátor konference Michael Tellinger pro News 24. „Všechny vlády světa jsou jen loutky a nástroje k realizaci přání malé skupiny mocných. Královská pokrevní linie sahá až do doby tisíce let pozpátku.“

 

“Dle sumerských záznamů cca před 430 až 450 tisíci lety začali mít Nefilimové problémy se svojí planetou, problém se týkal její atmosféry a byl velmi podobný našemu problému s ozonem. Jelikož jejich planeta byla dál od Slunce (Mars), potřebovali udržet teplotu na planetě, rozhodli se tedy že do atmosféry umístí částečky zlata aby jako zrcadlo odráželo zpět světlo a teplotu.

Naplánovali si tedy projekt na získání velkého množství zlata. Poprvé na zemi přistáli v oblasti dnešního Iráku, kde založili a postavili města. Zlato ale těžili na jiném místě a to v jednom údolí v jihovýchodní Africe. Nastal však zvrat u kopáčů zlata z řad rasy Nefilim, musel se tedy vybrat někdo jiný na jeho dolování. Rozhodli se tedy,  že si vyberou na této planetě existující životní formu, což byl jeden z primátů.

Na sumerské tabulce jsou zobrazeni,  jak v ruce drží něco, co vypadá jako chemická baňka. Jejich záměrem bylo použít DNA primátů a své vlastní DNA,  aby stvořili mnohem pokročilejší rasu, než byla v té době na Zemi. Chtěli tuto novou rasu kontrolovat a řídit a dát jí jediný úkol – těžit zlato.

Dle původních sumerských záznamů jsme byli stvořeni jako kovkopové, otroci k těžbě zlata  – to byl náš účel. Vědci objevili pozůstatky Homo Sapiens přesně v místech,  kde se nacházejí podle sumerských záznamů doly, stáří těchto dolů se datuje přinejmenším na 100 tisíc let.

Skutečně neuvěřitelné je to, že Homo Sapiens jsme my. Byly zde nalezeny naše kosti, ale stáří kostí v těchto dolech bylo datováno ne dřív než na dobu 200 tisíc let. Co tam dělaly doly staré přes 100 tisíc let?

 

více informací:

Skrytá historie lidstva

(titulky si zapněte kliknutím na ikonu klávesnice vpravo dole, po té nastavení titulků přeložit do češtiny)

http://youtu.be/Fc-bjjVp-oA

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.333510360125276.1073741829.230374457105534&type=1


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png