Mgr. Helena Cmurová onemocněla rakovinou a byla psychicky i fyzicky na dně. Odjela proto do Německa a tam přišel zázrak. Více už se dozvíte z rozhovoru s šéfredaktorem časopisu Ve hvězdách Romanem Zahrádkou.

Například to, jak se stalo, že přeložila do českého jazyka knihu Lothara Hirneiseho „Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy“ a knihu Dr. Budwig „Rakovina – problém a řešení“ a na popud svých klientů napsala publikaci „Co dělat při chemoterapii a ozařování“, jejímž obsahem jsou rady, jak pomoci svému tělu se s těmito drastickými metodami pokud možno co nejlépe vyrovnat. Do českého jazyka přeložila i knihu Dr. Hartmuda Fischera „DMSO: příručka/návod k použití, skryté/utajované poznatky o léčení přírodní cestou“, v níž čtenáři najdou nejenom fakta o této vynikající terapeutické látce, ale i praktické rady a návody jejího použití i při onkologickém onemocnění.

cmurova@rakovina-komplexni-poradenstvi.cz

Nabídka knih:

  • Lothar Hirneise: Velká kuchařka a učebnice o-b stravy – 450 Kč
  • Dr. Johanna Budvig: Rakovina, problém a řešení – 250 Kč
  • Mgr. Helena Cmurová: Co dělat při chemoterapii a ozařování – 200 Kč
  • Dr. Hartmut Fischer: Kniha DMSO – 450 Kč

Objednávky:

e-mail: info@astrolife.cz

tel.: +420 777 157 435

 

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě