Vědma probouzející šestý smysl.

VĚŠTĚNÍ A HARMONIZACE

Mohu poodhalit závoj budoucnosti. Probrat vztahové otázky i cesty vašeho osudu. Poradit jak získat to, po čem toužíte. Nejdříve se však podívám, jestli tyto sny nejsou chimérou a jestli je to vaše cesta, nebo jenom ztráta času.

Mohu pomocí automatické kresby diagnostikovat stav všeho toho, co ve svém součtu udává vás a to čím si procházíte. Pomohu odsunout energetické bloky a znovu nastolit harmonický stav.

DUCHOVNÍ PRŮVODCI

Znáte své duchovní průvodce? Můžeme se s nimi seznámit.

LIDOVÁ MAGIE

Mohu poradit drobné rituály lidové magie našich babiček přímo pro vás a vaši momentální potřebu. Poradím které bylinky vysadit na zahrádce a které nesmí chybět doma a proč.

Už jste si nechali věštit z křišťálové koule?

Z tarotových karet, mariášových, z run? Mohu vás tyto dovednosti naučit.

POSÍLENÍ ŠESTÉHO SMYSLU

Cesta k vlastní duši, ke svému já, k tomu, když najednou víte, vnímáte, cítíte a řídíte se neomylným kompasem poznání, jemuž se naučíte důvěřovat. Provede vás peřejemi a navede na cestu k cílům, s kterými se vaše duše narodila. V momentě jejich zapomnění lidé upadají do bezcílné šedi a pouze přežívají.  Věci chodí, jak mají.  Aktivace vyšší intuice v mém provedení je práce se specifickým typem energií, kde otevírám více vrstev a s těmi pracuji. Napojení na duši – tak bych tomu řekla, je to, co člověka probouzí a duše je  element, který člověka vede. Tak laskavě i pevně, jak je to jen možné, když se spojuje božská podstata s lidským hrubo-hmotným tvorem v nás. U každého to způsobí jinou startovní směs s jiným systémem odpalování. Je to však božsky nádherné, najednou přestáváte stát, přežívat, ale cosi vás vytrhává z průměrnosti a vy jdete…. pokud je to vaše cesta, pak se potkáme i my.

Helen Stanku

Kontakt :

Helen Stanku, Mostecká 47/16  (zast. Malostranské náměstí), Praha – Malá Strana  118 00

tel : 777 493 129

www.kartarkahelenstanku.cz

www.dobrakartarka.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png