Helen se zabývá výkladem z karet. Používá mariášové, tarotové, andělské i jiné karty, protože každý klient je individuální osobnost a potřebuje vlastní přístup. Co je dobré pro jednoho nemusí nutně vyhovovat druhému.

Helen se vyzná ve věštbě z run a s tím spojeným uměním, jak sílou těchto starých magických znaků využít k pomoci svým klientům.

Také ovládá umění krystalomancie, čili čtení osudu z křišťálové koule. V křišťálové kouli se dá také hodně věcí napravit. K tomu používá i metody spojené s její doménou: astrokoučinkem.

Odstraňuje kletby a neutralizuje působení negativní energie.

V neposlední řadě provádí své klienty rituálem aktivace třetího oka, nebo-li intuice. 

Helen je také šéfredaktorkou portálu www.dobrakartarka.cz a lektorka  kurzů osobního rozvoje, lidové magie a ochrany proti černé magii „Jak být o krok napřed“.

Kurzy probíhají jednou měsíčně v uceleném cyklu. K tomu bývají i mimořádné jedno až dvoudenní semináře na témata ve kterých Helen také předává své vlastní znalosti a její know-how.

Působila jako redaktorka v Šaman – magazínu

Spolupracuje s FTV Prima, s týdeníkem Blesk pro ženy, pravidelně ji vycházejí výklady na www.zenydivky.cz a publikuje v mnoha dalších médiích. 

Helen je velmi empatická a s každým klientem pracuje tak, aby mu ze svého umění poskytla to, co je pro něho v tuto chvíli nejvíce potřebné. 

Telefonní kontakt na Helen Stanku: 777493129 

https://www.dobrakartarka.cz/kontakt/helen-stanku-cpc/ 

https://www.cestyksobe.cz/helen-stanku-sepot-intuice/28880


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png