Důkaz o tom, jak veliká pomoc nás provází během transformace. Je to jedna z mnoha situací, kterou se nám snaží světelné bytosti pomoci ve finální fázi.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Sleduji velmi často channelingy Susan Ashley, která spolupracuje s Arkturiány. Cítím sdílení důležité zprávy a tak mi dovolte se o ni podělit s vámi. Cítím velmi silně ovlivňování našich frekvencí na svém srdci i Vědomí.

Tato Zpráva je spíše žádost Arkturiánů, kteří sledují vývoj lidské Evoluce. Ve čtvrtek 4.6.2020 v 9 hodin ráno Pařížského času, se Arkturiáni a další intergalaktičtí bratři a sestry připojí k posvátné harmonizaci veškeré elektroniky na naší planetě Zemi. Čím více se nás spojí, tím silnější harmonizace bude. Susan Ashley na svém facebookovém účtu každé ráno v 9 hodin Pařížského času provází online meditací.

Připojte se, hovoříte-li anglicky, popřípadě mám pocit, že bude později zaznamenána na YouTube kanál Susan & Kassandra. Tato meditace je vytvořena, aby byla vytvářela na Zemi Jednota, ale také aby byla vytvořena pětidimenzionální mřížka Země, realita 5D, aktivována vyšší mysl, Vědomí, tělo a duše každého účastníka. Arkturiáni nám říkají, že jako pozemské bytosti procházíme evolucí, musíme chápat, že vyšší síla mysli byla omezena a těmito meditacemi je opět aktivována, a to nejen naše mysl, ale také Universální mysl a pravda. Meditace harmonizuje váš mozek, kolektivní Vědomí Matky Země. Arkturiáni a jiné galaktické národy využívají rychlost Vědomí a myšlenky k pohybu po Vesmírech a Galaxiích.

Lidé objevili rychlost Světla, což je využíváno pro rychlost přenášení komunikace. Jak postupujete ve vývoji, pochopíte rychlost myšlení a Vědomí, které se nemohou probudit bez síly srdce. Pokud se domníváte, že budete používat pouze mysl, aby se vaše Vědomí probudilo, jste na omylu. Vaše mysl musí být v harmonii se srdcem. Musíte si být vědomi sebe sama, abyste se probudili. Arkturiáni podporují tuto skupinu lidí, která medituje každé ráno.

Žádají nás, abychom se ve čtvrtek 4.6.2020 v 9 hodin ráno připojili za účelem harmonizace veškeré elekroniky, aby byla v souladu s vibracemi milujícího člověka, který využívá sílu Vědomí Jednoty. Dostanete pokyny krok za krokem, jak to udělat. Chápete, že veškerá elektronika je napájena z počítačů, tyto počítače obsahují křemíkové krystalické čipy a tyto čipy obsahují a ukládají informace, které jsou naprogramovány zvláštními vibracemi. Už nyní mohou být vaše vibrace ovládány, manipulovány pomocí zvuku a světla, aby vyvolávaly násilí, aby změnily stav vašich emocí. A tak bychom vás rádi spolu s našimi intergalaktickými bratry a sestrami požádali, abyste se k nám připojili, abyste harmonizovali vaši elektroniku na mnohem krásnější vibraci. Můžete to udělat silou vašeho Vědomí. Abychom společně přinesli na vaši planetu mír.

Nemůžeme zasahovat do toho, co se děje, nemůžeme přistát na vaší planetě, nemůžeme vám vzít vaši moc a Evoluční cestu. Můžeme jen asistovat pomocí informací, vést vás k přístupu vašich darů, vašich schopností, vašich znalostí. Schopnosti lze aktivovat pouze pomocí Vědomí Jednoty. Jenom samotná mysl vás může vzít na určitou úroveň, ale jakmile zapojíte srdce, jakmile do toho vložíte vibraci srdce, pak jsou vaše dary a vaše schopnosti opravdu aktivovány, pro mnohé, kteří si přejí tyto dary aktivovat. Jste zmocněni stát se mnohem více pokročilí, jinak nezískáte přístup k pravdě. Připojte se k nám ve čtvrtek a harmonizujte svoji elektroniku touto vibrací. Nebojte se, budete krok za krokem vedeni. Pokud se nemůžete zúčastnit v tento čas, můžete to udělat kdykoliv jindy.

Děkujeme za vše, co děláte ve spojení s námi, že nám dovolujete, abychom vám pomáhali každý den ve vašem Evolučním procesu.

https://www.youtube.com/watch?v=q9exy7tdTY0&t=3s

Zdroj:www.lenka-sykorova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě