Chcete se podívat na film, zaskotačit si na koncertě a ještě se něčemu přiučit na přednáškách a workshopech? Tak neváhejte a přijďte na oslavu 25. narozenin Greenpeace Česká republika. Uskuteční se v pátek a v sobotu 25. a 26. listopadu v Brně. Proč právě tam? Protože výročí letos slaví i místní skupiny ekologických organizací – lokálka Hnutí Duha 20 let a Greenpeace 5 let.

  • FILM: V pátek večer od 19:00 si společně připijeme na slavnostním promítání nového dokumentu Jak změnit svět (How to change the world) v Café Prah, vstup volný. Po filmu bude následovat diskuze se zástupci ekologických organizací.
  • WORKSHOPY: Od 13:30 začíná v kavárně Trojka série interaktivních workshopů a přednášek o přímých akcích, právní aspektech ekologických sporů nebo komunitním řešení ekologických problémů.
  • DEBATA: V 17:30 probereme v kavárně Trojka palčivé problémy světa na panelové debatě na téma “Mysli globálně, jednej lokálně”.
  • KONCERT: Ve 20:00 začíná v kavárně Trojka koncert kapel David Murphy Band a Zelené koule. Vstup opět zdarma.
Přidejte se k události na Facebooku, kde najdete detailní program.

Vezměte své kamarády, kamarádky, děti i rodiče. Oslavíme naše úspěchy i neúspěchy a společně ukážeme, že české ekologické hnutí má budoucnost. Oslava bude zároveň místem a příležitostí pro sdílení vědomostí a zkušeností. Přijdte to sfouknout s námi!

Těšíme se na vás.
Organizátoři narozeninové párty

P.S. S vámi by byla oslava určitě lepší! Ale pokud nedorazíte, můžete se symbolicky přidat na speciální stránce k 25 letům Greenpeace v ČR a podpořit naší práci do dalších let. Děkujeme všem, kdo již tak učinili.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png