Ganjuur „Gana“ Gantulga
Ganjuur „Gana“ Gantulga

Kdo nepochopil duchovní svět, nemůže se potom divit, že se mu nedaří v životě. Duchovní svět je totiž paralelou materiálního světa a obráceně. Dokud se nenaučíme tyto světy spojovat, neočekávejme v životě pozitivní výsledky. Proč je dnes ve světě taková spousta nemocných lidí? Protože nepochopili duchovní a materiální svět, protože neumí správně dýchat, který tyto paralelní světy spojuje.Lidé si vůbec neuvědomují, jak je pro ně dech nesmírně důležitý a proto ho často velmi zásadně podceňují. Zabývali se tím už staří lámové, kteří ze všeho nejdříve potřebovali správně pochopit svůj dech. Teprve potom se totiž člověk dokáže zbavit myšlenek, které ho trápí. Prostě najednou zmizí a nebudou… Jestliže o sobě někdo říká, že je léčitel nebo věštec a pomlouvá přitom druhé, tak mu jde o jedno jediné – o vlastní slávu. Lidé, kteří doopravdy léčí nebo jinak pomáhají, tak těm jde ve skutečnosti pouze o lidi. Poznáte je podle jejich skromnosti. Takový byl například v časopise Ve hvězdách & Lidový léčitel několikrát vzpomínaný léčitel Jindřich Paseka.

Pomluva je ve skutečnosti pomluva sebe sama a ukazuje, co dotyčný, který pomlouvá, v sobě nosí. Ukazuje tím totiž na svoje problémy, které ho uvnitř trápí. A odsud už se dostáváme ke staré pravdě, že kdo v sobě nosí problémy, nemůže účinně léčit nebo radit lidem v jejich zdraví, v partnerských vztazích nebo financích. Hodně léčitelů brzdí při práci s lidmi také jejich ego a lpění na majetku. Nejprve se proto soustředí na to, kolik dostanou za svoji službu zaplaceno, namísto toho, aby vyprázdnili svoji mysl, a nechali naplno pracovat a proudit uzdravující energii.

Je to právě proto, že nepochopili svůj dech, který jim tohle vše umožňuje – netrápit se zbytečně penězi a plně se soustředit na potřebnou energii. Peníze pak přijdou vzápětí. Kdo totiž neumí správně dýchat, nepochopil vůbec nic – duchovní a materiální svět, podstatu léčitelství a duchovních nauk, tělo, ducha, zkrátka nic… Ani to, proč žijeme a jsme na tomto světě. Pamatujme, že mezi nádechem a výdechem probíhá celý náš život… Až to pochopíme, najdeme odpovědi na své otázky, zmizí náš vnitřní neklid, naše tělo si s mnoha nemocemi dokáže samo poradit a teprve potom se nám začne v životě dařit.

Mgr. Ganjuur „Gana“ Gantulga, šamanka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png