Zdroj: Pixabay.com
V tomto období Beltane je vzduch nabitý elektřinou Slunce a Uranu společně v Býku. Toto je aktivace našeho většího duchovního Já. Jak se mřížka ovládání mysli rozpadá, máme příležitost vstoupit na novou úroveň intuitivní síly.
Tisíce let agendy se nás snažily oddělit od našich schopností na vyšší úrovni prostřednictvím strachu a traumatu. Merkur a Venuše v Býku se blíží k Černé Luně Lilith a spojují se v sextile s Neptunem v Rybách. Nový sen Nového věku je sen založený na vyšší inteligenci. Díky svrchované a plnohodnotné intuici ženství, můžeme pozvednout naše kreativní myšlení na novou úroveň. Můžeme použít tyto vizionářské dovednosti, abychom si vysnily cestu ven z pasti spodní matice reality.
Když Merkur a následně Venuše přijdou na konec Býka, budou se střídat v zarovnání s Jupiterem ve Vodnáři. Přicházíme tváří v tvář tomu, kde jsme nebyli schopni přijmout hojnost toho, kým ve své hvězdné síle skutečně jsme. Svět čeká na SuperNova duše, aby se dostal do programu SuperNova a naplno využil svůj potenciál.
ZDROJ: Adrienne Elise
Sdíleno v rozdávání naděje a šíření energie zázraků života,
Mikai.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě