GAIA DENNĚ ​​- 28. – 31. KVĚTNA - OMÁMENOST A ZMATENOST

datum 30. 5. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Venuše a Merkur se scházejí v Blížencích, v přesném kvadrátu k Neptunu v Rybách, stejně jako se Merkur zítra stane retrográdním. Všechna tato proměnlivá energie přináší do našeho srdce a mysli zmatek a klam.

Neptun v Rybách chce uniknout realitě. Jsme ve stále nepohodlnějším období kognitivní disonance, protože části světa se postupně probouzí k tomu, co se skutečně děje. Jak uniknete realitě, pokud je realita velká lež?
Vidět skrz do očí bijících lží a bludů tohoto světa může nabídnout přímý východ z nižší psychologické matice reality. Ale před jakýmkoli větším posunem nebo odstraněním kůže, je stará energie velmi nepříjemná.

Venuše + Merkur v kvadratuře k Neptunu není příliš daleko od vytvoření T-Kvadrátu s galaktickým centrem osudu ve Střelci. To zdůrazňuje energii nedávného Zatmění Měsíce a pro SuperNova duše to symbolizuje hlubokou touhu vrátit se ke svému duchovnímu hledání. Cesta vpřed je plná mlhy, zmatku a pastí, ale je čas vydat se na cestu a postavit se jí tak jako tak.

Nadechněte se hluboce větrů dynamických Blíženců a pokuste se najít klidné chvíle ve velkém psychickém přeuspořádání, které se v této současné astrologii pokouší uskutečnit. Programování a vzor víry předků upadají. Rychlé psychické uzdravení může být znepokojující a dezorientující. Klíčem je vyhledat lidi, s nimiž si můžete promluvit, kteří také procházejí tímto uzdravováním s vědomým uvědoměním, jako jste vy.

Venuše se příští týden přestěhuje do Raka. Mars v Raku je ve spolupráci s Neptunem a přináší tak uzdravení a pohyb starého zaseklého zármutku. Příští týden začneme cítit, jak Mars s Plutem přichází do kvadratury. Tito mocní hráči ve společném kvadrátu přináší napětí kolem konfliktu mezi surovou mocí vyživovat životní sílu a starými opotřebovanými politickými mocenskými strukturami. Lidstvo, vše je pod tlakem a hrnec se blíží k bodu varu.
Sdíleno ve vědomém dýchání energie životní síly a vydechnutí radostné vděčnosti do všech koutů vesmíru,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico