Zdroj: Pixabay.com

Také se na vás valí různé informace z mnoha zdrojů? Čemu věřit? Co je pravda? Již malý princ se dozvěděl, že správně vidíme jen srdcem. Je tedy na každém z nás, zda pravdu chceme nebo nechceme znát a žít.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


My lidé se mylně domníváme, že jsou na školách, univerzitách a v médiích předávány pravdivé informace. Jsme natolik systémem zmanipulovaní, že nikoho ani nenapadne, aby kriticky a nezaujatě zpochybnil, zda společenská zřízení ve světě včetně výchovných a vzdělávacích institucí neslouží vyšším zájmům skrytě utajených skupin – elitářů, o kterých podrobně píše Jan van Helsing ve své knize Tajná společenství. Těmto skupinám nejde o nic jiného než o celosvětovou nadvládu. To není žádná konspirační teorie, nýbrž konspirační praxe dlouhodobě připravovaného a systematicky již léta prosazovaného plánu na zotročení lidstva. Nic se neděje náhodně. Za všemi událostmi v celosvětovém dění stojí vždy zinscenované, konspirační pletichy elitářů. Oni zřídili nadnárodní organizace jako jsou OSN a WHO, aby mohli v pozadí skrze ně nenápadně řídit a ovlivňovat chod dějin. Koupili si hromadné sdělovací prostředky za účelem šíření dezinformačních zpráv, jež mají lidstvo udržovat v nevědomosti a nejistotě, ve strachu a napětí, aby mu pak mohli podstrčit vidinu záchrany ve formě nejrůznějších spásných opatření (implantace čipů). Tito elitáři mají tak obrovskou moc, že diktují svou politiku i vládním představitelům. Ti z nich, kteří nejsou ochotni podrobit se jejich diktátu, jsou posléze násilně likvidováni (John Kennedy, Sadám Husajn, M. Kaddáfí…). Každý inteligentní člověk se může přesvědčit, co na tom pravdy je a co není. Důkazy existují. Je však na každém jednotlivci, zda vůbec chce pravdu znát a podle ní žít.

Autor: Albert Den

Kontakt: albertden@seznam.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě