Zdroj: Pixabay.com

Širokou škálu emocí nabízí americké drama o malé Lily a jejím útěku z domova. Dá vám pocítit, co je láska, radost ze života a skutečné přátelství. Co vše se můžeme naučit od včel?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Pro filmové zpracování je často velký úkol dostát slávě bestselleru. Tajný život včel se ho však zhostil se ctí a na jedničku.

Vypráví příběh o čtrnáctileté Lily Owensové, která utekla od svého despotického otce spolu se svou afroamerickou chůvou. Nečekaně milující náruč nachází v příbytku sester Boatwrightových, jejichž radost ze života pomáhá malé Lily překonat smutek ze ztráty matky. Sestry se sami starají o rodinné včelařství, a tak Lily se svou jedinou přítelkyní chůvou Rasaleen opět poznává, co je to štěstí.

Ukázka


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě