Festival Zdraví & Duše, to jsou 2 dny plné zdraví, alternativní medicíny i esoteriky

datum 21. 9. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Přednáškové sály Ametyst, Aragonit, Krišťál se na vás těší spolu s bohatým programem. Dále osobnosti i firmy, které se pohybují v oblasti zdraví, celostní medicíny i esoteriky. Vše pěkně na jednom místě pod dohledem energetických pyramid. Nenechte si ujít jedinečný festival, který vás jistě obohatí.

Doba čtení 3,5 min.

Cesty k sobě


9.–10.10. 2020 - termín se přesouvá a bude upřesněn, Černá louka Ostrava, Pavilon A 

Již 9. ročník festivalu Zdraví & Duše představí celou řadu osobností a více než 90 firem, které nabídnou své produkty a služby, zaměřené na zdraví, celostní medicínu a esoteriku. Připraven je bohatý doprovodný program, který proběhne ve 3 přednáškových sálech. Po oba dny nám budou v celém pavilonu zajišťovat pozitivní energii různě rozmístěné pyramidy od pana Kalouska.

Program jsme soustředili do přednáškových sálů, které jsme pro letošní rok pojmenovali po léčivých a očistných kamenech Ametyst, Aragonit a Křišťál; k dolazení energie pak budou kameny i na samotném místě. Na víc jak 30 přednáškách se budeme věnovat tématům kvantového dotyku Pavla Vondráška, astrologie v podání Martiny Blaženy Boháčové, Milana Gelnara či Ilony Reginy Grimové, pyramidální energie již zmíněného Dana Kalouska či tradiční ruské medicíny Alice Krempaské. Nedílnou součástí programu bude také téma vztahů a emocí v podání Zdenky Blechové, úspěšné autorky knih a meditačních CD. Netradičně si zharmonizujeme čakrový systém pomocí terapeutických ladiček s Janou Janíčkovou a v rámci workshopu se naučíme umění vykuřování s Evou Grünbergerovou. Soňa Szkanderová bude přednášet o automatické kresbě, Zuzana Ivana Majerská o léčivých kamenech v magii a Arnošt Vašíček o tajemných fenoménech.

Na festivalu návštěvníci zakoupí bylinky, knihy, čaje, ručně vyráběnou čokoládu (Čokoládovna Troubelice), přírodní kosmetiku a mýdla, éterické, esenciální oleje a květové esence, dekorační předměty ze dřeva, krystaly a kameny, šperky, náramky, relaxační a meditační pomůcky, svíčky, léčivé minerály, textilní dekorace, produkty pro celostní medicínu aj. Sortiment festivalu doplní také prodej Feng – shui předmětů (Eva Šiška Filipová), vykuřovadel (Eva Grünbergerová), orgonitů (Silvia Benetínová), energetických a léčivých obrazů (Sylva Česlarová), stromečků štěstí a polodrahokamů (Mária Borová), taburetků (Božena Mertová) i terapeutických a meditačních polštářků (BHAKTIK). Návštěvnice festivalu určitě ocení nabídku autorských šperků, oděvů a módních doplňků.

Na jednotlivých stáncích je pro zájemce připraven výklad karet (kartář Láďa, Radek) numerologie, astrologie (Ilona Regina Grimová), chiromantie-čtení z ruky, čtení z palmových listů (Irena a Gejza Valentovi). Návštěvníci festivalu si mohou vyzkoušet tradiční čchi-kungovou metodu kultivace těla a mysli – Falun Gong, nebo hru na Buben štěstí, který si budete moci také zakoupit. Součástí letošního ročníku je focení Aury na stáncích Nikolety Zsigóové nebo Milana Gelnara.

Během celého festivalu nezapomínáme ani na kvalitní jídlo a pití. V letošním roce to vše pro vás připraví náš hlavní gastro partner Black Kale FOOD, který se specializuje na zdravou veganskou kuchyni a raw cukrovinky. Pravé indické jídlo ochutnáte u Mangaly Krishnamoorthy, kterou znáte již z předchozího ročníku festivalu. Vy, kteří neholdujete veganské, raw či indické stravě, najdete slané i sladké dobroty na stánku Ollies bistra. Lahodnou kávu pro vás po celou dobu bude připravovat LAURA coffee.

Souběžně s festivalem proběhne Podzimní veletrh medu Včela !!!, kde budete mít příležitost nakoupit si včelí produkty, výrobky z medu, včelařské potřeby nebo si poslechnout přednášky na odborná ale i pro laiky jiná zajímavá témata. Na obě akce stačí zakoupit jednu společnou vstupenku!

Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s onemocněním COVID-19 neustále sledujeme vývoj a monitorujeme opatření. Během festivalu bude zajištěn dostatek dezinfekčních prostředků, s ohledem na váš komfort a bezpečí budou mezi stánky větší rozestupy. V souladu s platnými nařízeními ve všech vnitřních prostorách areálu Černé louky vás návštěvníky žádáme o dodržování povinnosti zakrýt dýchací cesty rouškou, šátkem či jinou hygienickou ochranou úst a nosu.

 

Termín konání: pátek 9.10. 2020 10:00–18:00, sobota 10.10. 2020 10:00–18:00

Místo konání: Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Vstupné: (platí VIP karta 2020)

Jednodenní vstupné:

100,-   dospělý

50,-     děti od 6 let včetně, studenti (s platným studentským průkazem), senioři nad 63 let včetně, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů

ZDARMA děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P

 

Dvoudenní vstupné (permanentka)

150,-   dospělý

80,-      děti od 6 let včetně, studenti (s platným studentským průkazem), senioři nad 63 let včetně, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů

ZDARMA děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P

Více informací www.zdraviaduse.cz, na facebooku @cerna.louka.ostrava a instagramu @zdraviaduse.

Zdroj: www.zdraviaduse.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico