Vážení účastníci Festivalu Radosti a Života pod Pálavou,

Je nám ctí pozvat Vás již na 3. ročník, který se bude konat 7.-9.6.2019.

Čeká nás opravdu nabitý program.

V pátek se můžete těšit například na Svargu a jejich koncert slovanských písní, propojit se s místem a Pálavou můžete se Soňou Mitrou Pavlincovou, dále na Zdeňka Ordelta a jeho Slovanský kruh. Zakončovat budeme s Maokem a jeho hudbou z vnitřních světů a koncertem Tomáše Kočky & Orchestru.

V sobotu začínáme časně z rána meditací na Hradisku za kempem – přivítáním vycházejícího slunce nad Pálavou s Honzou Ronanem Kročem. Také budeme zdravit slunce s Jitkou Vydarenou ranním cvičením jógy. Také si můžete užit ranní Qigong s Gabrielou Duškovou. Vyléčit se písněmi můžete s Radkem Malým a jeho Mantrami. Dále si můžete zabubnovat s Radkem Zítkou a zatančit MuVa tanec s Mitrou. Pokračujeme koncertem Milana Zdvořilého – Handpan a vnitřní rytmus. JednyDuše propojí krajinu tónů a Jovaan představí módní přehlídku „Šaty jako obraz duše“. Užijeme si taky Pohodu od hlavy až po patu s MaUa, Happy Sandals a dalšími. Radka a Taran nám zazpívají písně pro duši. TaUra  se vydá po spirále času s jejím programem „Kořeny, aneb po spirále času kreativní inkubace“. Uslyšíme také koncert vokálních čarodějek  – Babské ucho. MUDr. Jarmila Klímová nám vysvětlí naše životní cykly a vzorce chování, které určují náš život. Také si můžete zajít na koncert skupiny Tranzan, Rytmy srdce, Od Země a zakončovat budeme vystoupením Létajícího koberce.

V neděli začínám pozdravem slunci a ranním Qigongem. Následuje mantrování s Janem Kramářem a povídat o našich zvířecích miláčcích si budeme s Rudolfem Desenským. Radek Zítka ukončí festival se závěrečným bubnovacím kruhem a Mitra na závěr řekne pár slov.

Děti si v dětském stanu mohou poslechnout například na pohádku O stříbrném lese od Radka Malého, vytvořit si něco v dílně Johany Kubíčkové a otevřít mimosmyslové vnímaní s Romanou Sejk Černickou.
Ve stanech pro dospělé nám Automatickou kresbu ukáže Soňa Bára Szkanderová neboli SZOSKA, na cestu s kompasem v srdci se vydáme s Lukášem Krčem Turbem, naučíme se dávat mužům úctu a ženám pozornost s Martinou Jungou a Igorem Mihálem a tradiční jógu z Himaláje nám předvede Miroslava Boucová.

Těšit se můžete na další přednášky, workshopy, ukázky a mnoho dalšího.

Celou sobotu a neděli také probíhá jarmark – mýdla, Rebio, raw strava, Herbarium, oblečení, barefoot sandály a jiné.

Těšíme se na Vás,

Za pořadatele – Kemp Merkur a Mitra

https://www.festival-radosti.cz/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě