Na Festival Evolution přijede v září i Raymond Moody, autor bestselleru Život po životě

Už tento měsíc, konkrétně o víkendu 23. a 24. září se bude na Výstavišti v Praze Holešovicích konat největší festival osobního rozvoje ve střední a východní Evropě. Jednou z hlavních hvězd více než stovky domácích i zahraničních hostů bude bezesporu Dr. Raymond Moody, který se zabývá otázkou posmrtného života.

Procento lidí, kteří věří, že po životě navazuje daleko krásnější část “bytí”, narůstá. Zájem o přednášky Dr. Moodyho je enormně velký, proto je účast jeho účast na tomto pražském festivalu velkou událostí. Podle některých psychiatrů, psychologů a lékařů (patří mezi ně třeba Karel Nešpor) Moodyho knihy mnohým pacientům pomáhají: lépe se pak vyrovnají s nemocí či naopak dokážou lépe přijmout smrt.

Neméně významným hostem, který vystoupí na Festivalu Evolution, bude Phillip Lymbery z Velké Británie, který se ve své přednášce zamyslí nad alarmujícími  informacemi o živočišné výrobě a týrání zvířat.

Za zmínku stojí také účast Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné, kteří se zaměří na rozvoj potenciálu vašich dětí. Dechová cvičení, která jsou pro zdraví prevencí i lékem, si vyzkoušíte s Martinem Bartoškem. Fyzioterapeut Tomáš Rychnovský a psychoterapeut Milan Studnička poradí, jak na rovnováhu těla a duše, jak odbourat napětí nebo jak překonat stres, a to nejen formou přednášky, ale i praktickými ukázkami.

Jak využít svůj potenciál?

Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky a chybět nebudou ani ukázky technik a cvičení, které posilují tělo i mysl. Renomovaní koučové vám poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé.

Chybět zde nebudou ani poradny z různých oborů, zajímavé budou také workshopy, které představí různé metody osobního rozvoje a vzdělávání, nebo celodenní dílničky pro děti i dospělé. A třešnička na dortu? Hlavním hudebním hostem podzimního festivalu bude Vojta Dyk s B-Side bandem.

Za nákupy i kvalitním jídlem

Pokud vyrazíte za nákupy, můžete se na festivalu těšit až na 200 prodejních stánků českých i zahraničních vystavovatelů nabízející přírodní kosmetiku, kvalitní potraviny, BIO produkty nebo potřeby pro děti. A co by to byla akce bez skvělého, ale především kvalitního jídla.

Svou speciální sekci zde budou mít raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou rovněž i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy.

Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů. Posezení si vyberte buď ve vnitřním prostoru, nebo venku pod širým nebem.

Jídlem se bude zabývat i programová nabídka, nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Více informací o festivalu najdete na webu www.evolution.cz nebo sledujte facebook www.facebook.com/eso.bio.eco/


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png