Zdroj: Farmanadeje.cz

Jak asi vypadá zvířecí nebe? To se nyní nedozvíme, ale ráj na zemi už mají. Říká se mu Farma naděje a zvířátka se tam mají, jak se říká, jako prasata v žitě. Malá Elvíra nám o tom povyprávěla.  Rádi se o příběh s vámi podělíme

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Ahoj, já jsem Elvíra… říkají mi ale spíš Elvírka a volají na mě Elvííííí… to se mi moc líbí 🙂

Zdroj: Farmanadeje.cz

A víte, kdo mi to jméno vybral? Super tým lidí z @econeacz , co tu u nás byli pomáhat zrovna když jsem přijela i já 🙂 Byli super a tolik toho tu postavili, vyčistili nám domečky, dělali náročné výškové práce na jurtě a byli prostě úplně skvělý a doufám, že brzy zase přijedou… jsem prasátko… jedno z miliardy, jejichž život skončí velice brzy… než se tak stane, useknou nám zoubky a ocásek, to se stalo i mně… moje brášky ještě vykastrovali… zaživa a bez jakékoliv anestezie… umíte si to představit?

I já jsem byla jedna z mnoha… občas se stane, že se nad námi někdo slituje, často to bývá nějaký zaměstnanec nebo příbuzný… nejčastěji děti, kterým se nelíbí, co nám jejich rodiče dělají a chtějí naše osudy změnit… jako třeba Verča, která uprosila svoje rodiče, aby mohla zachránit Olivera… někdy prosí a neklapne to… i za mě prosili a klaplo to… zatím nevím, co všechno mě čeká a koho tady potkám a jak dlouho tady budu, ale už teď se mega těším.

Zdroj: Farmanadeje.cz

Všichni mě tu mazlí a jsou na mě moc hodný a říkají mi, jak se těší až porostu a kolik legrace se mnou bude… Tak se mějte bájo, dobrou noc a myslím, že o mně ještě uslyšíte…

Zdroj: Farmanadeje.cz

Zdroj: IG @farmanadeje

www.farmanadeje.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě