Zpráva Zlaté rybky č. 133

20. září, 2017

Louisa: Zdravím všechny, vítám vás u zpráv Zlaté rybky. Jsem Louisa, vaše hostitelka a dnes je tu se mnou můj spolu-hostitel Steve. Steve, jak se máš?

Steve: Zdravím všechny, jsem rád, že jsem tu.

Louisa: Dnes tu pro vás máme mimořádnou besedu u kulatého stolu se vzácnými hosty. Dnes je tu s námi Cobra. Dobrý den, jak se máte?

Cobra: V pořádku, děkuji. Chci všechny pozdravit a myslím, že to dnes bude velmi zajímavá výměna názorů.

Louisa: Děkuji. Také si to myslím a samozřejmě, poprvé máme u Zlaté rybky Benjamina Fulforda. Benjamine, vítejte.

Benjamin: Díky, že jsem tady.

Louisa: Možná bych měla říct `Konnichiwa`, tedy, děkuji. Myslím, že byste měl trochu upravit hlasitost, Bene.

Benjamin: Ok, budu muset mluvit hlasitěji, protože se mi pokazily sluchátka a mikrofon.

Louisa: Nevadí, možná že budete muset být trochu blíž k mikrofonu.

KP: (pokud se vám nepokazí hlava, bude vše v pořádku)

Louisa: Dobře. Všichni vědí, kdo to je, to jest: KP – Kauilapele z Havaje, vítám vás.

KP: Je úžasné být u kulatého stolu a především chci poděkovat, že jste naši skupinku takto dali dohromady. Zrovna jsem mluvil s někým, kdo přišel na Velký ostrov a chtěl mi zaplatit kafe, ale já to již zaplatil. Ale pohovořili jsme spolu, a ti lidé byli docela nadšeni z toho, jak se vám povedlo dát dohromody všechny tyhle lidi…myslím, že je nádherné, co děláte. Jen tak dál!

Benjamin: Teď mě slyšíte?

Louisa: Ano. Výborně!

Benjamin: Omlouvám se, mám nový handset, bude to dobré, OK.

Louisa: Výborně, takže, pánové, dnes máme na pořadu mnoho témat. Budeme hovořit o exopolitice, geopolitice, současném dění a o všem možném a mohli bychom začít s Benjaminem, protože je dnes u nás poprvé. Benjamine děje se toho mnoho. Máme tu prezidenta Trumpa, který měl včera projev na 72. valném shromáždění OSN. Je tu mnoho nadějí, že budeme moct o trochu víc kontrolovat to, co se děje, i geopoliticky. Můžete nám tedy dát nějakou aktualizaci ohledně toho, kde se geopoliticky nacházíme a kam podle vás směrujeme?

Benjamin: Poslouchal jsem projev a víte, obecně říkal něco dobrého, že se chceme chovat přátelsky a že všechny národy by měly být suverénní a tak, ale pak zopakoval celý kopec lží, jako tu o Venezuele, o Severní Koreji, o Iránu, o Sýrii. Zjevně se setkal s izraelským premiérem Netanyahu a ten ho zřejmě do něčeho natlačil, protože přečetl izraelský dokument, který není kompatibilní s tím, co se děje tam, kde má Amerika posádky. Americké jednotky bojují s iránskými a s ruskými a s Hizbolláhem a proti Islámskému státu což je ale, jak víme, izraelská žoldnéřská zástupná armáda, protože dokonce i izraelské noviny jako Haaretz píší o tom, že bojovníci Islámského státu jsou ošetřováni v izraelských nemocnicích. Takže to, co četl Trump, ten proslov mu dali jeho sionističtí manipulátoři a není to v souladu s realitou, jak já to chápu. Nicméně, výhrůžky vůči Severní Koreji jsou skutečně americké a je za nimi snaha získat víc peněz na období po prosinci.

Víte, mnoho lidí si myslí, že je interní věcí Ameriky, aby se zbavila dluhu, který je vyšší než 23 trilionů dolarů a že to má co dělat s Kongresen a s prezidentem, aby to nějak zařídili…ale to všechno je jenom cirkus, aby si zachovali tvář. Teď nemluvme o financích a tak, mluvme o skutečných věcech, o autech a lidech a o tom, co nakupují a, víte, Američané již 40 let dělají to, že od zbytku světa nakupují věci a neplatí za ně a to je skutečný svět, takový je skutečný svět, a ne finanční čísla na burze, kde naskakují vysoká čísla, aniž by vycházela z reality. A tak vykřikují a říkají: „Haló, když nám přestanete dávat peníze, začneme třetí světovou válku“ a já bych radil… měl jsem schůzky s důležitými lidmi. S lidmi z asijských tajných společností a s lidmi ze skutečného světa a řekl jsem jim: „Neskočte jim na to jejich blufování, nezničí svět, nejsou toho schopni, nebude jim to dovoleno… nechte ty bastardy zbankrotovat jednou provždy, je na čase. Stačilo!

Louisa: Soudkyně Anna von Reitz zveřejnila reakci na vaši poslední zprávu a prohlásila, že nejsme v bankrotu, že ve skutečnosti nežebráme o peníze, protože peněz je dost a že je to Korporace USA, co bankrotuje. Chcete na to regovat?

Benjamin: Ano, zcela s ní souhlasím… že je to jenom tato korporátní entita a její zaměstnanci ve Washingtonu, kteří mají míň než 10% podpory veřejnosti, o těch mluvíme. Nemluvíme o Republice Spojených států, ani o americkém národě, těm bude dobře, víte, jen se zeptejte Rusů, jestli jim je teď líp než za doby Sovětského svazu. Všichni vám řeknou, že teď! Stejné to bude s Američany. Musíme odlišit tuto skupinu zkorumpovaných vydíraných pedofilních gangsterů ve Washingtonu D.C. a korporátní strukturu, co je zaměstnává, od USA; to není to samé. USA musí odstranit tyto parazity co nejdříve. A celý svět to chce také.

Louisa: Soudkyně Anna von Reitz používá výraz „zmije“. Takže přejděme ke Cobrovi. Díky, Benjamine. Cobro, co nám můžete říct ohledně rovnováhy sil na světové scéně? Chcete komentovat to, co řekl Benjamin či něco dodat?

Cobra: V podstatě s tím souhlasím…světelné síly pomalu postupují, ale ten pokrok se zatím na povrchu neprojevuje, ještě se neprojevuje v denních zprávách. Nemůže se pojevit v denních zprávách, protože mnoho věcí se odehrává za oponou a média o tom nebudou referovat, dokud nebudou pod kontrolou Světelných sil. Čili není možné posuzovat to, co se děje v geopolitice na základě čtení novin. Když čtete zpravodajství Benjamina, dostanete mnohem reálnější obraz. Ale jsou zde ještě další frakce a skupiny, které jsou zaangažovány a přispívají k tomu obrazu, takže existují hlubší zájmové skupiny, které určují, co se na této planetě děje.

Steve: Cobro, máte ještě něco ke zprávám Benjamina? Mohl byste být konkrétnější? Například ohledně toho vykřikování Trumpa – myslíte, že skáče podle těch zájmových skupin anebo jaká hra se teď hraje, co myslíte?

Cobra: On se snaží… slouží svým vlastním zájmům. Snaží se lavírovat mezi různými skupinami, mezi pozitivními a negativními a myslím, že jeho politika není konzistentní. Odráží se v ní všechno – jako v tuto chvíli u většiny lidí. Proto se některým lidem zdají být tyto akce někdy chaotické nebo nelogické, a někdo říká, že je to stejné… on je jenom člověk, který se snaží lavírovat mezi různými skupinami. Snaží se dělat svou vlastní politiku.

Steve: Ano. A jak podle vás do toho zapadá Společnost Bílého draka a tajné společnosti?

Cobra: Existuje mnoho různých dračích skupin, mnoho dračích frakcí a mnohé z nich teď přecházejí do plné akce, protože se blíží čas osvobození a Východ je se stává silnějším. Je zde všeobecný strategický plán, který byl zahájen před mnoha desetiletími a teď spěje k vyvrcholení, takže dračí rodiny, různé dračí rodiny vytvářejí alianci a pracují za oponou. První na řadě je odzbrojit Kabal finančně a za druhé je odzbrojit ji informačně, takže se odehrává finanční válka a informační válka.

Louisa: Přesně tak! A nedávno měl Kauilapele relaci, kde hovořil o tom, že je to na hraně… a v další hovořil o tom, že informací je příliš mnoho …chcete k tomu něco říct? Protože si myslím, že je to jako lavina, jako nějaká válka, kdy bubny bijí stále znovu a dokola…

KP : Ano, má to co dělat s… myslím, že se věci odehrávají v určitých fázích a teď jsme byli ve fázi, kdy toho vycházelo ven příliš mnoho a vypadá to, že jsme skoro zaplavováni příliš mnoha informacemi z mnoha různých míst a když se podíváte na youtbe, můžete se docela vyděsit ze všech těch věcí, co se tam objevují. A jedna z věcí, které jsem chtěl prověřit Benjamine, byla tato: Hovořili jsme o dělání meditací a práci s energiemi a každý z nás má svou vlastní cestu a svůj vlastní úkol na tomto poli, ale já se zamýšlím nad tím, zda Společnost Bílého draka dělá nějakou společnou práci, zda se společně modlí nebo dělají meditaci společně či společně pracují energeticky- pracují tímto způsobem?

Benjamin: Než se k tomu dostanu, chtěl bych něco dodat ke Cobrovu vyjádření o Trumpovi, protože pokud sledujete logiku a konzistentnost, uvidíte muže, který si protiřečí ohledně Sýrie, Iránu, mnoha dalších věcí, v závislosti na tom, s kým naposledy mluvil a je přesně jako Obama. Víte, jednou Obama řekl, že je Assad zlo, že ho zničíme a další den řekl: OK, budeme s ním spolupracovat. Máme tu dvě síly, které se přetahují a vidíte, že jsou tu vojáci, Pentagon, kteří se v tomto případě snaží o správnou věc a vlastníci FEDu, kterým říkám chazarská mafie, tj. lidi, co kontrolují tištění dolaru, což jsou špatní chlápci. Pokud však jde o Společnost Bílého draka, tak my se snažíme přesvědčit lidi, kteří jsou u moci, zejména vojenskou moc, aby činili dobro. Jinými slovy, říkáme jim: jste dobří, my jsme zde, abychom chránili slabé a nevinné, očekává se od nás rytířské chování, což znamená, že neútočíme na ženy a děti a ty, co nebojují. Nechceme vystřelit jako první, ale… bylo na nás zaútočeno a z morálního hlediska máme tudíž právo na sebeobranu – v rámci dodržování pravidel cti. Takže se koncentrujeme na duchovní stránku, na změnu myšlení lidí, co mají zbraně. Jak řekl předseda Mao: “Síla vychází ze zásobníku pušky“, ale já s tím nesouhlasím, protože moc vychází z mysli člověka, který pušku drží. Když změníte jeho mysl, změníte svět, protože to jsou lidé, kteří jsou schopni dát věci do pohybu – ve smyslu, že jsou schopni zbavit se špatných lidí. Toto tedy děláme. Společnost Bílého draka se snaží přesvědčit lidi v armádě, v žoldnéřských společnostech, v různých tajných společnostech, že my všichni máme společný zájem na tom, abychom zachránili planetu a vytvořili mnohem lepší planetu a mnoho z nich s tím souhlasí, a proto, myslím, vidíme hodně změn. Já osobně medituji, ale neděláme společné modlitby ani nic podobného.

Steve: Proč se tak drží stranou? Vypadá to, Bene, že o nich slyšíme pouze vaším prostřednictvím a oni zde jsou po tisíce let, což je dlouhá doba. Proč tedy až teď?

Benjamin: V průběhu doby měli různá jména. Bílý drak je jméno, které jsem já osobně použil, abych zastřešil všechno, co již existovalo. Pochází to od japonské bohyně Benten, která, jak říká pověst, když žil obrovský bílý drak který ohrožoval lidi, ona ho přesvědčila, aby se stal ochráncem slabých a nevinných. Takže se jedná o metaforu pro vojensko průmyslový komplex, abychom jim pomohli změnit myšlení, a já jsem byl tajnými asijskými společnostmi požádán, abych na Západe našel správné lidi a je jich tam spousta a my jsme to udělali. Setkali jsme se s lidmi z FSB, MI6, CIA, s Ilumináty, královskými rodinami, různými a mluvili s nimi a přesvědčovali je:“Pojďme zachránit planetu, přestaňme spolu bojovat“. Je to jako sněhová koule a teď jsou ti lidé všude na světě, velmi mocní lidé a tak se věci dějí. Ale víte, my spíše děláme, než mluvíme, nejsme zde proto, abychom vše vytrubovali anebo si dělali reklamu, jsme zde, abychom věci uskutečňovali.

Louisa: Děkuji, Benjamine, teď přejděme na chvilku ke Cobrovi. Nedávno získal korejský vůdce Kim Jong vodíkovou bombu, jak všichni víme, což bylo zaznamenáno na seismografu, o síle 6.3. Jsou tu dvě otázky: Odkud ji získal, a co myslíte ohledně strategie…. Myslíte, že je to dobrá strategie blufovat? Ať již s tím přišel kdokoliv?

Cobra. Ano, jistě, vždy je dobré odhalit, co se děje. Chtěl bych jenom něco poznamenat k tomu, co řekl Benjamin. Je to velmi důležité. Ano, armáda má moc, a mnoho lidí se ptá, proč pozitivní armáda na světě nepodnikne akci? Je to proto, že se za oponou něco děje. Existuje malá skupinka lidí, velmi nebezpečná skupina, která má exotické zbraně a na pozitivní straně existuje u vojáků velmi malá skupina lidí, která s tím dovede něco udělat. Jde o plazmické topletové bomby a takové věci. Takže situace, jakou máme na planetě, ta patová situace, je důsledkem velmi vyspělých technologií. Nejedná se pouze o to, změnit myšlení lidí. Existují dobří lidé, kteří přesně vědí, co se děje a kteří ten problém řeší. Problém je, …válka na planetě je odrazem galaktické války mezi světlem a tmou, což je dávný konflikt, který probíhá po miliony let a teď se končně řeší. A to co máme zde, se týká stavu mysli a duchovna, tj. že je mysl nad hmotou. Je to mysl, která tuto technologii zneškodní. Proto je z mého pohledu a z pohledu Hnutí odporu důležité dělat meditace, vytvářet na planetě vědomé rezonanční pole, které podpoří akce Světelných sil a jejich vyspělé technologie, aby zneškodnily vyspělé technologie, které má, řekněme, negativní frakce amády. A je to mnohem vyspělejší a mnohem exotičtější než atomové bomby. Nukleární bomby nejsou problém, Hnuté odporu je schopno je rozpustit za 15 minut. To problém není. Problém jsou víc exotické technologie a tady se dotýkáme Tajných kosmických programů a různých skupin z vesmíru a … je to velmi realistická situace, kterou zde na planetě máme. Jde o meziplanetární konflikt, který se odehrává na fyzické úrovni. Není odhalován v médiích, je skrytý, ale je skutečný a ovlivňuje každou lidskou bytost na planetě.

Steve: Myslím, že je to velmi důležitá informace, že se vlastně jedná o otázku vědomí, že se bitva přesunula na tuto úroveň a neměli bychom zapomínat, že vše ostatní je jenom kouřová clona, že ano?

Cobra: Je to jedna velká část té situace, není to celá situace, ale vědomí je velmi důležité.

Steve: A všechno se to cyklicky opakuje, už jsme to tu měli, že, Cobro? V cyklech existence lidstva; je to velký cyklus, který se opět vrací, je to tak?

Cobra. Ano, ano.

Louisa: Ano, Cobra už o tom mluvil dříve, o tom, že: myslíme, tedy tvoříme … protože jsme to, co si myslíme! A tak manifestujeme, tvoříme a zejména v tomto čase. Myslím, že možná KP by o tom mohl mluvit, s těmi všemi stoupajícími energiemi a také by o tom mohl něco říct Cobra a také Ben. Opravdu, energie stoupají. Nedávno jsme tu měli rozhovor s lékařem, kterého vede St.Germain k provádění meditací, afirmací, které pomáhají opravit, znovu propojit DNA. Dělá se to 12 x 12x, celkem to uděláte 144 x. Je to hodně, ale údajně to vede a řídí St. Germain, což pomáhá regenerovat DNA, a pak se staneme mnohem mocnějšími bytostmi a můžeme manifestovat.

Takže to, co říkáte Vy, Cobro, je třeba stále zdůrazňovat: že dokážeme manifestovat, jsme spolutvůrci, že našimi myšlenkami tvoříme, ale byli jsme zbaveni moci pomocí náboženství, politiky, sociálního inženýrství. Budeme hovořit o sociálním inženýrství, které se dostalo úplné mimo kontrolu. Je to všechno udělané, aby nás to všechny drželo v oddělenosti. Ale to my nemůžeme, musíme dělat rozhovory, dělat společné meditace, pokračovat v těch celosvětových meditacích, abychom dosáhli kýženého účinku. Těď oslovím nejdříve KP, protože vím, že jste se zúčastnil poslední meditace a vy jste takovým významným barometrem. Já jsem o tom mluvila v našem posledním rozhovoru – o těch energiích, co jsou na planetě. Takže KP, co se děje s energiemi a jak je můžeme využít k tomu, co říká Cobra, že bychom měli dělat?

KP: To je důležitá otázka. Důležité je, bez ohledu na to, jak jsme kdo daleko.. jedna z důležitých věcí je, a děje se to, že se lidé stávají mnohem víc vědomými, víc si všechno uvědomují, včetně dezinformací, které jsou zveřejňovány v mainstreamu. V mainstreamu, ale také různými lidmi z prostředí kolem pracovníků světla, kteří jsou někdy spíše… podstatné je, že začnáme víc rozlišovat, víc rozklíčovávat, co dává smysl. Nevím, myslím, že Ben pracuje na jisté úrovni a má své kontakty a pokud jde o informace, ani se nepokouším dělat to, co dělá on. Ale meditace, které děláme, víte, pro mě je to opradu vniřní záležitost, následuji vnitřní vedení, z hloubky hrudi a bez ohledu na to co říká někdo jiný, já se vždycky dívám na to, co píšete vy, co píše Benjamin, co píše Cobra a podobně, zda to uvnitř mne rezonuje a nevím, někteří lidé, jak to sleduji, pouze papouškují a rozšiřují informace a tak.

Já teď procházím tím, jako myslím, mnozí z nás, že si dávám krátkou přestávku v tom, co dělám. Uvědomuji si, že je čas to propustit, nechat to jít a vyčistit si věci, které nám již neslouží a pak si opět dovolím dělat službu sám sobě i lidstvu. Takže, já přesně nevím, co se mi to děje osobně, ale vím … mám nový počítač a novou webkameru a všechny ty věci, ale část toho není fyzická technologie, ale spojuje to skutečně všechny věci, které přicházejí zrovna teď na planetu. Nevím, zda to někomu něco říká, ale…

Louisa: No, KP, když se to teď děje vám, příště se to stane nám, takhle se to děje vždy. Takže když mluvíme o čištění věcí, podívejme se, zda má k tomu nějaký komentář Cobra.

Cobra: Ano, řekl bych, že energie přicházející z Galaktického centra jsou něco, co každý nějak cítí. Každý cítí, že se děje velká očista, že se nacházíme v mimořádné době, že se děje něco mimořádného s počasím, s politickými systémy, s lidstvem, že jsme na hraně něčeho. Každý nějak cítí, dokonce i lidé na ulici, když se jich zeptáte, něco cítí. Nevědí přesně, co to je, ale něco cítí a to je energetický podpis změny, která je pod povrchen a vyvrcholí to Událostí a pro to my všichni pracujeme, tím či oním způsobem, prostřednictvím našeho vlastního pohledu.

Louisa: Jak říkáte, Cobro, viděli jsme ty záblesky třídy X na Slunci, je zde protonová radiace. Jak to ovlivňuje události? Pak jsem chtěla přejít k Benjaminovi a pohovořit o geoinženýrství, o kterém jste hovořil v poslední zprávě. Protože oceány, moře a zálivy mizí. Chcete k tomu něco dodat, Cobro?

Benjamin: Ok. Především chci znovu hovořit o celém tom duchovním boji, protože je to důležité. Když se díváte na zprávy, současní vládci potřebují strach a nenávist, takže vyráběji ty teroristické události a říkají: „Teroristy je třeba nenávidět, musíme se jich bát, musíme se bát Severní Koreje, musíme se bát, že má atomové zbraně.“ Víte, neustále šíří strach, Ale pak také vidíte věci jako dohody o zřízení nových přírodních rezervaci, nových vodních rezervací anebo dohodu o neútočení na Irán a tak. U moci je skupina, která se nás snaži držet ve strachu, hnevu, snaží se udržovat tyto negativní emoce. Takže opravdu je to bitava o psychologický proces rozhodování, co my jako druh budeme dělat v budoucnu. A lidé, kteří nás po tisíciletí ovládali prostřednictvím strachu, nenávisti, násilí a zastrašování ztrácejí moc. Ale ano, já musím být obzvlášť opatrný, abych se nestal tím, proti čemu se snažím bojovat. Nesmím mít vztek ohledně toho, co dělají, víte… toto je něco, na co si musíme všichni dávat pozor.

Teď, pokud jde o geoinženýrství. Víte, já jsem byl vždy skeptický, když jsme ve 3D, ale vždy jsem sledoval investigativní stopy a skládal fakta dohromady a díval se na věci. Je hodně lidí, kteří stále nevěří na války s počasím a umělými zemětřeseními. Já takové lidi odkazuji na titulky světových novin, z 18. – 20. června 1976 nebo 1978, nepamatuji si přesně, který rok, o dohodě mezi Sovětským svazem a USA, že na sebe nebudou útočit zemětřeseními ani počasím a přece by neuzavřeli dohodu, pokud by takové věci neexistovaly. Je o tom zveřejněno hodně informaci. Kdysi byl v novinách sloupek, kde se o tom psalo. Oni se sice snaží dělat, že se to nestalo, ale myslím, že si stále víc lidí uvědomuje, že u moci jsou lidé, kteří to používají a že to nejsou zrovna laskaví lidé. Na USA neuděřily po 12 let žádné hurikány, což se od doby, kdy se to začalo zaznamenávat, a to bylo před sto lety, ještě nikdy nestalo. A pak jich máme najednou pět, všechny najednou, zrovna když končí v USA fiskální rok a blíží se termín plateb. Takže někdo provádí geoinženýrství, aparát kontroly počasí v USA se najednou rozhodl…. Ale došlo ke změně. Setkal jsem se s lidmi z asijské tajné společnosti, kteří mi řekli, že Čína byla zasažena skupinou těchto útoků počasím, kdy se objevily velké tajfuny v Hainanu a Hong Kongu a oni to oplatili a to spustilo hurikány poblíž pobřeží USA. Já to nevím, já jenom říkám, co mi pověděly mé zdroje. Ale ano, tato technologie existuje. Teď se to hlásí, ale mohu také říct jednu věc, že Japonsko je chráněno, protože oni stále říkají, že udělají obrovský tajfun, že se bude muset evakuovat, a nic se nestalo. Já tam žiju. Tajfun znamená velký vítr, velké deště, ale zmizely dříve, než mohly způsobit skutečné škody.

Louisa: Benjamine, takže říkáte, že tato smlouva se netýká exotických zbraní anebo zbraní, působících zemětřesení?

Benjamin: Já říkám, že v minulosti taková smlouva byla a pak, po pádu Sovětského svazu, si najednou lidé ze západní mocenské struktury mysleli, že mají volnou ruku, aby to mohli znovu začít používat. A opravdu ošklivý příklad byl hurikán Katrina, který použili, já na to pamatuji, aby zjistili, zda mohou přírodní katastrofy použít jako způsob, jak dostat lidi do koncentračních táborů. A experiment zacílili na Afroameričany v New Orleansu. Naštěstí došlo po Katrině k velké revoltě proti Bushově administrativě a jejím akcím, což způsobilo, že dali zpátečku a tu operaci odpískali, ale pokusili se o to.

Louisa: Ok, Cobro, vím, že ve svém posledním článku jste zveřejnil obrázek dokumentu, v podstatě se jednalo o pokyny…

Steve: Jednalo se o patent?

Louisa: Ne, byly to pokyny k provedení příkazu pro řízení hurikánu. Nechcete nám říct, co se s tím děje? Jak to, že teď mizí všechna ta voda, podívejte: v Tampa Bay, na Long Islandu, St. Martin dole v Karibiku, Kalifornský záliv, chci říct, že jsou to obrovské oblasti, z nichž mizí voda.

Cobra: Já jsem zveřejnil ten dokument, abych ukázal nějaký důkaz, že ovlivňování počasí je skutečné a že vlastně k němu došlo v ten samý den, kdy se objevil hurikán Irma, tedy, hurikán Harvey, což bylo předtím. Ve stejný den, kdy se objevil hurikán, došlo v některých oblastech Texasu k práškování mraků. To jednoduše ukazuje na to, že modifikace počasí je skutečná. Ale teď máme protilék, máme naše hromadné meditace. Měli jsme hromadnou meditaci pro hurikán Irma a vliv této meditace na Floridu byl docela silný. V Tampě byl očekáván vítr o síle přes 200 km v hodině a skutečný vítr měl cca 30 – 40 km v hodině, takže vidíte, jak můžeme být efektivní. Vytvořili jsme blog, kde denně probíhají meditace pro všechny aktuální hurikány, pro všechny případy modifikace počasí na světě a v Japonsku máme skupinu Prepare for Change, která je hodně silná a oni meditovali a povedlo se jim do značné míry rozpustit hurikán dříve, než udeřil na Japonsko. A stejné to bylo s Tchajwanem a na nespočtu dalších míst došlo k oslabení naším skupinovým vědomím, které odklonilo tyto uměle vyrobené události s počasím.

Dalším faktorem, jak jsem již zmínil, je zvýšená aktivita Slunce kvůli zvýšené aktivitě Galaktického středu a tato aktivita spouští čištění Země. Takže ten nárůst je částečně přírodní proces, ale tento přírodní proces je zmanipulován Kabalou; chtějí změnit toto přírodní čištění na katastrofu a zase, ukázali jsme, že máme na to odvětné prostředky a že dokážeme rozpustit ty velké přírodní katastrofy na mnohem méně škodlivé bouřky, které nemají na lidsvo takový velký vliv.

Louisa: To je pravda. Po meditaci za Irmu došlo ke změně. Vrátím se ke KP, který je velmi dobrým barometrem. Co se totiž stane ve velkém měřítku, to se stane i jemu. KP, ty mluvíš o tom, abychom se víc čistili a víc propouštěli… víš, já čtu tvůj blog, protože já všechny ty věci čtu…. a to se děje v celosvětovém měřitku, jak říká Cobra.

KP: Ono, víte, my všichni jsme napojeni na celé vědomí planety. Věřím, že sama planeta má vědomí, pokud tomu tak chcete říkat… Myslím, že se mi jedna věc vyjasnila, když jsem byl na jedné prezentaci Davida Willcocka: Kontakt v poušti a tam byla jedna věc. Byl tam jeden vědec, nejsem si jistý, zda byl z Ruska, ale ten v podstatě dokázal, že my, celá Sluneční soustava se pohybujeme do energetického mraku a jsme spojeni s tím, co se děje. My všichni to cítíme a myslím, že to má důvod. Nevím, co s tím můžeme dělat, ale pokud jde o mne, rozumím tomu tak, že mám dovolit, aby změny proběhly, je třeba si dovolit vnitřní práci, aby se věci uvolnily, a abychom je nechali odejít. Zda se to týká různých úrovní, jako politiky a tak, to mne nezajímá, na to nejsem napojen. Ale každý člověk, každá bytost, která se probudí a začne toto přijímat…ano, procházíme teď úžasnou záležitostí, opravdu se probouzíme a sdílíme své zkušenosti a aťje to jak chce, ať jsem to já nebo Cobra nebo Benjamin, sdílíme, co vidíme a čeho jsme si vědomi. V této době se cítíme jako více živí, protože na individuální úrovni si začínáme uvědomovat, co je třeba, abychom propustili, co musíme propustit z duchovního hlediska a říct: už mi na tom nezáleží, už se o to nemusím starat, už se nemusíme stát tím, o co se snažíme a čemu čelíme.

Louisa: Ano, je to tak.

KP: A to může vycházet z mnoha věcí. Je tady tento úžasný značkovací program, že lidé všechno označují. Liberální nebo konzervativní, anebo to či ono, oni se snaží, ale stávají se tím, proti čemu se staví. A ti tzv. liberálové, ti nejsou vůbec svobodní, ti se pouze řídí jiným programem, přecházejí z jednoho programu do druhého. Nevím, zda to dává smysl…

Steve. Dává, dává.

KP: Nevím, zda jsem to vysvětlil ….

Steve: Já se pokusím ….

Louisa: Dává to dokonalý smysl. Promiň, Steve, přeruším tě. Dává to smysl a je to šílenost doby, v níž zrovna teď žijeme. Je to, jakoby jsme vězeli mezi dvěmi dimenzemi. A tak to, myslím, je! Podobně jak to říká Benjamin o těch třídimenzionálních konceptech a také Cobra a KP. A Cobro, vy to děláte velmi výřečně. A pak je tu KP, který to má více z té duchovní stránky, kdy je jakoby mimo třetí dimenzi a jde do dalších dimenzí. Pokračuj Steve, jenom jsem to chtěla připomenout.

Steve: Ne, ne, v podstatě řeknu to samé. Když tu sedím a poslouchám tři lidi, získávám na jednu věc tři různé pohledy. My všichni se snažíme jít kupředu, a já se stále snažím … zejména abych porozuměl v politické rovině, emoční rovině a psychologické rovině, proč jsme na této planetě v nepořádku. Snažím se zjistit z mého pohledu, jak já do toho zapadám, co mohu udělat, aby se to změnilo. To je vědomý přístup, potřebuji se vzdělávat. Myslím, že každý má odpovědnost, jinak by věci zůstaly stejné. Takže především musíme z politického hlediska roumět tomu, o čem mluví Benjamin, z pocitového hlediska pochopit cestu KP a pochopit, o čem je Cobra. Pochopit, že existují Tajné kosmické programy, že my všichni jsme vědomí a že se musíme sami změnit, abychom vše změnili. Takže tato naše skupinka mne dočista fascinuje. Myslím, že to, o čem diskutujeme, je mikrokosmos makrokosmu. Ale nechápu, proč ti lidé, proč ty tajné společnosti nevyjedou po těch, kteří nechtějí změnu, kteří nechápou, že jdeme do posunu, a buď půjdeme s ním anebo zůstaneme stranou. Benjamin, adresuji to na vás, proč to nedělají?

Benjamin: Jsou lidé, kteří ze stávajícího systému získávají neuvěřitelné peníze a moc. Jsou jako lidé, kteří mají na starost obhánět ovce a dostávají za to obrovskou odměnu a nechtějí o tuto výsadu a moc přijít. A zjistil jsem, že klíč leží na úrovni těsně pod vrchní úrovní moci. Jsou to lidé, jakým jsem kdysi býval i já. Já jsem byl šéf kanceláře pro Asii a Pacifik v magazínu Fox news a viděl jsem mocné lidi zblízka a takových lidí je mnoho. Pracují jako novináři a anebo na vysokých úřednických místech, ale nejsou úplně nahoře. A to jsou lidé, kteří mají schopnost to změnit a způsob jak to udělat je, že je přinutíte přemýšlet. Například, když jsem působil v byznysu mainstreamu, četl jsem denně 5-6 novin a kupu časopisů a sledoval televizi. Monitory byly zapnuté, CNN, NHL a všecho ostatní a pak jste přesyceni přílivem informací, sotva s tím stihnete plout a nemáte čas poodstoupit stranou a přemýšlet. Ale když máte čas poodstoupit a přemýšlet, začnete vidět věci. Tak například, v jednu chvíli jsem si uvědomil, že jsem 30 let říkal každý týden ve zprávách, že Irán bude mít za dva či tří týdny nukleární zbraň. Řekl jsem: „Co tím myslíte? Třicet let říkáme, že to bude za dva nebo tři týdny. Je tu něco špatně, nefunguje to.“ A vídíte, jak se toho mnoho opakuje. Oni stále opakují stejný scénář. Ale ztrácejí své schopnosti. Například, když došlo k tomu útoku při koncertě v Paříži, zaseli do psychiky světa strach, ale pak se to opakovalo na jiných koncertech a hodně z toho je fejků a tak to již nemělo ten účinek. Jejich zbraně začínají ….

Steve: …. slábnout.

Ben: Rozpadají se, slábnou. Již nás nemohou vyděsit. Jako tady v Japonsku, v televizi každý den pořád opakují Severní Korea, Severní Korea, Severní Korea, ale lidi to již nevnímají. Oni ztrácení schopnost nás vyděsit a to je velmi, velmi důležité.

Steve: Jak říkáte, Benjamine …promiňte…jsou uzavřeni v tomto mediálním cyklu vymývání mozků, ale…Ben: Ano, dám vám příklad. Minulou noc jsem mluvil s vysoce postaveným japonským gangsterem, který pracuje pro vládu. A víte, oni dostávají od vlády doslova miliardy dolarů, aby drželi všechny na uzdě. A oni říkají: já tento bohatý vlak neopustím, já mám svá fantastická auta a fantastické ženy a své místo. Já se nevzdám. Bohužel, taková byla odpověď, když jsem se ho snažil přesvědčit, aby pracoval pro dobré chlápky.

Steve: Chci se rychle zeptat Cobry- tohle všechno tady na planetě je o službě – sobě i druhým. Je to tak?

Cobra: Klíčem je být v rovnováze. Nejde o to zanedbávat sebe ani druhé, ale je to o vyváženosti a pak bude mít tahle otázka jednoduchou odpověd: všichni mohou mít fantastická auta a fantastická letadla, ale nebudou šťastni, protože jim bude v životě něco chybět. Na druhé straně můžete žít v bídě, být vědomí a velmi duchovní a také nebudete šťastni. Takže jdo o to vytvořit rovnováhu mezi fyzičnem a duchovnem a pak, ano, můžete pracovat pro hodné chlápky, a přesto můžete mít fantastická auta a letadla. To je klíč. Taková odpověď by měla být dána tomu gangsterovi. To je cesta, jak vyvořit pozitivní síť lidí, kteří pracují pro světlo a žijí v hojnosti a mají se dobře. Takový způsob myšlení bych podpořil.

Ben: Ano, řekl jsem mu:“ Podívejte, stejně byste mohl mít životní styl boháče a být dobrým člověkem“. Ale, víte, dokud stroj, co tiskne jeny, dolary a eura nezmění majitele, budou tito lidé následovat peníze.Cobra: Souhlasím. Na druhé straně, protože jsou do toho zapojeni i naši lidé, situaci znám. Musíme začít manifestovat toto nové paradigma sami mezi sebou, mezi našimi kontakty. Někteří lidé nashromáždili hodně majetku a mají dobrý potenciál a mohou poskytnout trochu zdrojů a začít tvořit alternativy k současnomu systému. Mohou začít obchodovat s těmi penězi a dávat je do projektů. To by také mohlo změnit situaci a oni by stejně mohli mít dobrý život.

Ben: Mluvil jsem s lidmi z Asie o alternativách a oni chvíli prosazovali bitcoin, ale pak se nad tím začali zamýšlet, protože si uvědomili, že nakonec by se dostalo pod kontrolu umělé inteligence a oni by byli raději, aby to kontrolovali lidé. Takže jsem navrhl a na tom pracujeme, kryptoměnu krytou zlatem. To by byla alternativa a na takových věcech pracujeme.

Steve. Nedělá to zrovna MMF?

Ben: No, MMF a Dubaj a další se snaží jít tímto směrem, ale praktická otázka zní: kdo má vlastně skutečné zlato? Po tom jdu už asi 10 let a víte, hovoří se o bájných jeskyních plných zlata a tak, ale já jsem zatím neviděl důkazy. To je další věc. Musíme zistit, zda je to pravda, kde to zlato je a na tom také pracuji a my se tomu dostáváme na kobylku. Ale…

Cobra: Problém je, že zlato nenajdete, protože ho před pár lety vzalo Hnutí odporu, takže bunkry jsou prázdné. To je velmi dobře, že se snažíte získat důkazy, protože to musíme mít prokázáno, ale trezory jsou prázdné a zlato v nich není.

Steve: Tak proto ho nevidíme…

Cobra: Ano. Rothschildové nějaké zlato měli, ale vzali jim ho.

Louisa: Tak, máme zde Čínu, která otevírá kreditní cestu k Iránu a máme zde Putina, který nařídil ukončit obchodování s dolary v přístavech, máme mnoho změn. Jižní Amerika již neobchoduje s USA ohledně ropy…

Steve: A ony vyhrožují, že zamezí Číně přístup k CIPS.

Louisa: Takže, Cobro, kam to směruje, dojde k resetu světové měny? Která by snad měla být kryta zlatem? Když zlato není, nemůže být kryta zlatem…

Cobra: Zlato bude vráceno. Vysvětlím to. Současný finanční systém je elektronicky ovládán vysoce vyspělým počítačovým programem umělé inteligence. Počítač je fyzicky umístěn v centru Manhattanu a je v rukou špatných chlápků a síť umělé inteligence kontroluje celou bankovní síť. To je důvod, proč se hodní chlápci nemohou dostat do obchodních programů, je jim znemožněno dostat se do obchodovacích programů a dokonce když nějaký hodný chlápek udělá obchod, zmizí a je pohřešován. Měl jsem takový případ u jednoho z mých kontaktů. Provedl úspěšný obchod, proběhlo to, šlo o miliardy dolarů, které měly být vloženy do dobrých projektů, a ten člověk zmizel. Takže, dokud to kontrolují špatní chlápci, je to těžké prolomit, ale když pozitivní část armády udělá změnu a prolomí to směrem k Události, pak může Hnutí odporu vstoupit do počítačového programu s virem a finanční systém převzít. Je to jeden vir, který se rozšíří po světě v řádu minut. Spadne celý bankovní systém. Pak můžeme zavést nový. Celý nový systém bude krytý zlatem, ale ne zcela, protože tolik zlata neexistuje, aby pokrylo všechny transakce, k nimž každý den na planetě dochází. Ale musí zde být částečné ukotvení zlatem, jednoduše z okultních důvodů, protože zlato je fyzickým ukotvením světla na fyzické úrovni.

Pro finanční systém je potřebná silná fyzická kotva. Jeden z důvodů, proč je Hnutí odporu proti kryptoměnám v období před Událostí je, že většina počítačů funguje ve windowsech. Každý program Windows má zadní vrátka k Národnímu bezpečnostímu úřadu a ne k hodným chlápkům z tohoto úřadu, ale k těm špatným a také je navázán na globální finanční systém. Proto je jeden z plánů Kabal zavést bitcoin, zavést kryptoměny, aby je každý používal a oni pak mohli jenom zmáčknout tlačítko a vzít si všchno, co máte v počítači. Takže já před kryptoměnami varuji, protože vše je teď založeno na windowsech a to jsou zadní vrátka a není bezpečné mít tam uloženy peníze.

Louisa: Cobro, děkujeme a pokračuje Benjamin.

Benjamin: OK, převdevším je velmi zajímavé, co řekl Cobra a také o těch obchodních programech…Zjistil jse podobnou věc, kdy lidé řeknou, že se pustí do nějakého programu, kdy chtějí peníze investovat do něčeho pozitivního, jako zkoumání pouště a podobně a ti lidé byli otráveni nebo zabiti, zastaveni, jejich konta byla zmražena, aby se zabránilo ty věci realizovat. Takže se nám stává stejné, ačkoliv jsme na různých místech, na různých koncích světa. Ale důležité je, že peníze jsou prezentací reality. Realita je nad penězi, takže existují věci a peníze jsou pouze symbolem věcí a dokud můžeme vládnout nad věcmi, fyzickými věcmi, které skutečně existují, pak je můžeme porazit a takovou strategii praktikují Asiaté. Říkají: “Nechceme od vás koupit nic finančního, ale koupíme od vás věci, chceme věci, co opravdu existují, jako nemovitosti, zlato, zboží; cokoliv, čeho se lze dotknout a toto pomalu a neustále vysušuje jejich finanční bažinu a proto zde máme například tuto neuvěřitelně podivnou taškařici Steve Mnuchina, amerického ministra financí, který se objevil ve Fort Knox v den zatmění Slunce 21. srpna a řekl, že zlato je v bezpečí. Neřekl, kolik zlata, neřekl …ale to se od ministra financí očekává. Očekává se od něj, že bude věcný a řekne, že udělali revizi a že máme tolik a tolik tun zlata a přivedou novináře, aby si to vyfotili a tak. Zda je zlato v pořádku? Vlastně ho nepočítali od r. 1953, a teď, o týden později už nikoho nezajímá, když byla v novinách fotka jeho repre manželky v biknách …. nefungovalo to. A teď říkají … „Odstřihneme vás od SWIFTu, odstřihneme vás od SWIFTu“… Je to jakoby velký tlustý gangster jedl a pil u baru 30 let zadarmo a najednou řekl: „Už sem nebudu chodit“. V pořádku, stejně neplatíš, jsi jenom na obtíž, tak si jen jdi. A já to Asiatům říkám: neplaťte těm lidem, už jim nic nedávejte a nevšímejte si jejich výhrůžek, protože blafují. Mají exotické zbraně, ale ty mají také hodní chlápci a i ti špatní jsou rádi naživu, baví je život a přece nespáchají sebevraždu.

Nestane se to, mají se příliš dobře. Pokud jim dáme na výběr něco jiného než jenom nukleární katastrofu, vyberou si to druhé. Proto říkám:“Neposlouchejte ty jejich výhrůžky.“ Nebudeme si všímat vaše blufování. Buď se setkáme v nukleární nicotě anebo se zreformujete. A oni se zreformují, protože nukleární katastrofu nechtějí.

Steve: Ale to všechno už trvá příliš dlouho, že? Souhlasím s Cobrou, že pokud se o své bohatství nepodělí s chudáky světa, aby potom mohli přijít a začít se zajímat o duchovní život, pak by se něco mělo stát. Mělo by dojít k nějakému vojenskému zásahu. Souhlasím, ale stejně nerozumím, proč nepochopili, že se musí podělit aspoň o něco a pak bude dost pro všechny.

Louisa: Ale kolik je dost? Kolik opravdu potřebuješ, abyś tu nadvládu udržel? Všechno? Jsou všichni psychopati? Nemají kousek zdravého rozumu? Nedávno byl z vězení propuštěn Tony Gambino. Pronesl velmi krátký proslov a já bych ráda, abyste to nějak okomentovali. On v zásadě řekl, že mafie pracuje pro Vatikán. Chcete k tomu něco říct?

Benjamin: Určitě. Dostal jsem to z první ruky. Když jsem se setkal, když za mnou přišli lidi kvůli gangsterům, kteří jedou v obchodě s heroinem v jihovýchodní Asii a s jejich protějšky z CIA, ti všichni ukazovali na Vatikán. To stejné udělal Rockefeller, a také Rotschildové. Šel jsem tam a viděli ty lidi, kteří uctívají Černé slunce a odtaď to všechno pochází. Fyzická stopa vede do Vatikánu. Musíme se zbavit hrozného německého papeže. Ve vatikánské bance proběhla čistka a pověřeni byli, doufejme, dobří chlápci od Františka, ale stejně se nechtějí vzdát kontroly… chtějí vytvořit světovou římskou říši, které budou vládnout. Takže, i když papež František říká hezké věci a tak, nakonec stejně řeknou, že si kontrolu zachovají. A my víme, že slabým článkem sítě jejich kontroly je Japonsko. Když jsem byl finančním reportérem, vzali mě na exkurzi po Japonsku a ukázali mi počítačovou místnost, kde se tisknou všechny jeny … já vím, kde to je. Snažil jsem se přesvědčit americkou armádu, aby tam šli a fyzicky to místo obsadili. Víte, normálne aby poslali muže s puškami a zabavili tiskací stroj, co tiskne jeny. Protože když něco takového uděláte, celá věc se zhroutí.

Louisa: Cobro, souhlasíte, že je to problém, a že ta kontrola pochází z Vatikánu?

Cobra: To, o čem mluví Benjamin, je jezuitská síť a archonské rodiny v Říme. Jsou to staré rodiny, jejichž linie je stará 2 000 let. Jsou to stejné rodiny, které žily před 2 000 lety v Římské říši a jsou to stejní lidé, kteří se reinkarnovali. V římských dobách byli Cézary (ne všichni, jenom někteří). Znáte dějiny a špatné a despotické vládce; jsou to ti samí, co jsou dnes hlavami jistých rodin Černé šlechty v Římě a to je archonská vrstva kontroly. Další vrstva nad nimi se jmenuje skupina Chimera, ale archonská vrstva je velmi blízko ke skutečnému centru okultní moci na planetě a mnohé ty rodiny jsou stále fyzicky usídlené v Římě nebo v Itálii.

Benjamin: Já jsem jel do Itále a setkal jsem se s nimi a oni mi řekli, že podle toho, co ví…já vím, jenom co mi řekli… že před 26 000 lety dostali od mimozemšťanů exotické technologie, kterými mohou vyvolávat bouřky a bylo jim řečeno, aby podle jistého návodu zmanipulovali historii Země. Ten návod měl souvislost s pohybem hvězd a planet, a že se na konci toho mělo něco stát. Řekli, že ten plán končil rokem 2012 a že nevědí, co se stane teď a že jedna velká skupina, která byla u moci tak dlouho, se nechce vzdát. Víte, stále se snaží udržet si kontrolu, ale jejich nástroje již nefungují tak, jak byli zvyklí. A skutečně, v Miláně se mne snažili otrávit, aby mi zabránili odhalit světu, co jsem tam viděl a slyšel, tedy že jejich vládci jsou mimozemšťané se sídlem v Bazileji ve Švýcarsku.

Steve. Jsou to Archoni?

Cobra: Ano, ano, ano.

Steve: A umělá inteligence je to samé?

Cobra: Umělá inteligence je jenom program, který je používán jistým plazmickým vědomím. Je to entita Yaldabaoth, je to velká plazmická entita a počítačová numerická síť je část jejího těla. A je to řízeno z plazmické roviny a plazmická rovina je součástí fyzické roviny, která… Existuje pevná hmota – fyzická, pak je fyzická tekutina, pak je plyn – fyzický plyn a pak je plazma. Plazma je vlastně ionizovaný plyn a je živá a kolem planety se nachází plazmická struktura; je to vlastně živá bytost, která řídí a kontroluje umělou ineligenci.

Steve: Protože Benjamin zmínil, že sama Kabal se obává použít bitcoin nebo kryptoměnu, protože by to převzala umělá inteligence.

Ben: Ne, ne, to není Kabal, je to tajná asijská společnost, která je, pokud vím, benevolentní a snaží se svrhnout Kabal.

Steve: Rozumím. Cobro, souhlasíte tedy, že by bylo možné, aby převzala kryptoměnu?

Cobra: Umělá inteligence již do jisté míry řídí finanční systém, ale Kabal je toho součástí, je to takový motor. Mají své „sjednocené vědomí“ – v negativním slova smyslu. Shodují se ve svých cílech, takže tvoří takovou parazitickou bytost s podobnými cíli a od té se teď na planetě snažíme osvobodit.

Louisa: Cobro a není ten bod zlomu také o tom, že se zbavíme veškeré negativity na planetě?

Cobra: Je to průlom Světla. Máme silnou síť světelných sil pod povrchem v různých podzemních základnách a máme světelné síly nad planetou, na obloze, v mateřských lodích. A na povrchu máme tu vrstvu konroly a světelné síly vyvíjejí tlak zeshora a zespodu směrem k povrchu a proto budujeme světelnou síť, abychom podpořili tuto energetickou změnu, protože ona bude velmi silmá, bude obrovská a velmi intenzivní.

KP: Někteří z nás jsou zapojeni do umisťování kamenů čintamani po planetě a to patří k… víte, když mluvíme o tlaku zeshora a zdola, co mřížka kamenů čintamani? Jaký je důvod pro budování sítě kamenů čintamani?

Cobra: Ano, my potřebujeme vedení, jako okruh, něco, co je schopné přenášet duchovní elektřinu, která přichází zeshora a zezdola. Musí se to převést přes povrch planety, aniž by to povrch spálilo. Proto máme kameny čintamani, abychom bezpečně převedli tu energii, až přijde, až zasáhne planetu. Protože až část té galaktické vlny, přicházející z Galaktického středu přes Sluneční soustavu zasáhne planetu, zaktivuje Slunce a zaktivuje planetu. A všechno to čištění, které teď probíhá, je příprava na to.

Louisa: KP, nedávno jste byl na misi, kdy jste pracoval s kameny čintamani. Chcete o tom něco říct, o tom jak jste přispěl? Nechtěla jsem o tom mluvit dříve, než to bylo dokončeno, ale myslím, že jste o tom již trochu mluvil – o tom, co jste na havajských ostrovech dělal.

KP: No, ano, již několik let jsem chodil po různých místech a byla to místa, kde jsem cítil, že mne žádají, abych pomohl. Já jsem nikdy k tomu dění kolem kamenů čintamani nebyl přitahován. Nevím, kdy to Cobra zmínil poprvé, ale najednou mi bylo jasné, že jedna z příčin, proč jsem zde na ostrovech je, že mám být součástí toho dění na Havaji a to poslání jsem si uvědomil někdy v červnu nebo červenci. Tak jsem koupil pár kamenů a udělal to. Dělal jsem to podle Cobry a dalších, ale pak mi bylo jasné, že musím jít v určité linii, od východní části Velkého ostrova, od Kahoolawe po Mauna Kea a pak na Kauai, pak na Oahu na východní konec ostrova a pak na západní a pak na východní konec ostrova Kauai a západní konec Kauai. Byla to určitá mise, byly to samotné kameny.. když jsem se s nimi spojil… v řetězci ostrovů..o vše je část určitého procesu a my všichni v tom máme určitou roli. Hlavní část úkolu jsem dokončil. Znamenalo to výdaje, létat z jednoho místa na druhé, víte, na různé ostrovy, někdo to musí udělat a já tu jsem a musím létat na každý ostrov. Je tu ještě jedna věc; cítím, že došlo k aktivaci, a všechny ty věci co jsem dělal jsou se mnou vnitřne propojeny a když se propojím, cítím, že jsem veden, abych plnil své poslání. A je tu ještě další věc; neřeknu kdy a kam pojedu, ale bude ještě jedna část, to bude určitá aktiívace toho, co jsem na ostrovech udělal. Naštěstí, nemám co dělat s japonskou nebo americkou mafií, takové konexe nemám. Je to ale úžasné a radostné, když si uvědomím, jaké role hráme.

Benjamin: Já s těmi lidmi jednám již dlouho. Musíte mít na paměti, že jsem začínal jako finanční novinář a v Japonsku byla dluhová krize a když jsem sledoval finance, zjistil jsem, že stopa vede přímo ke gangsterům, kteří mi řekli, že jsou pouze subdodavateli.

Steve: Je to jenom obchod.

Benjamin: Nikdy jsem se nesnažil být reportérem o gangsterech, ale například setkal jsem se s jedním chlapíkem a ten byl vrchním vrahem pro gang Yamaguchi, nebo jím byl předtím, než jsem ho potkal. Jeho úkolem bylo odříznout lidem prst, vždy jeden článek, aby získal potřebné informace a pak zalít tělo do olova a hodit do moře. A já říkám: „Pro koho pracujete?“ A on řekl, že pracuje pro předsedu banky Mitsubishi. Tehdy jsem se začal dovídat o bankovnictví. Nebylo to tak, jak jsem si předtím myslel.

Steve: Je to nezdravé!

Benjamin: Z některých těch lidí máte husí kůži a jde z nich strach, ale s některými se docela hezky povídá, jako když si v baru povídáte s americkým armádním důstojníkem. Nejste s ním ve válce, takže je to dobré, je to zcela bezpečné. Ale z tamtěch jde někdy opravdu strach. To je vše, co mohu říct.

Steve: To věřím.

Benjamin: Víte, nezbylo mi než s těmi lidmi jednat, protože tam jsou informace. Ale ujišťuji vás, já se s nimi nebratříčkuji, ani se nezúčastňuji ničeho temného. Já ty vztahy využívám čistě kvůli výměně informací, a abych je nějak přesvědčil, aby činili dobro.

Louisa: Začíná být jasné, že každý z vás zde vysvětluje velmi důležitou část tohoto procesu. Cobro, souhlasíte?

Cobra: Ano, potřebujeme lidi, kteří mluví s gangstery, potřebujeme lidi, kteří létají na ostrovy a zahrabávají tam kameny, potřebujeme všechny části spektra, abychom pokryli všechny aspekty přechodu.

Louisa: Bude podzimní rovnodennost. Cobro, co můžeme udělat? Chcete dát posluchačům nějakou zprávu? Myslím, že je na tu dobu plánována meditace. Jak toho můžeme využít? Co tedy můžeme udělat pro nejvyšší dobro?

Cobra: Je doba, aby lidi sledovali své vnitřné vedení a sami se rozhodli, co chtějí o rovnodennosti dělat.

Louisa. Ano, výborně, ale přece jenom, myslím, že Cobra byl velmi konzistentní, jako vždycky. Nezjistila jsem u něj nic, co by si protiřečilo, i když se možná nějaké informace časem změnily. Každý se musí ponořit do sebe a zjistit, k čemu ho to přitahuje. To vás vede vaše duše a říká vám, co můžete udělat a jak můžete přispět. Já vždy děkuji našim divákům a posluchačům, protože oni dělají to, co cítí, že mají. Mnohokrát sem posílají své příběhy, posílají příspěvky a ostatně, přátelé, prosím, vzpomeňte si, že jsou tady lidé, co nemají v bance obrovská konta a podpořte to, co děláme. Je zde Cobra a Kauilapele a Zprávy Zlaté rybky a Benjamin. Víme, že na Benjamina byl podniknut útok. Bylo zaútočeno na jeho PayPal účet. Lidé se snaží přisvojit si to, co děláme, i finančně, takže prosím přispějte lidem, co vám přinášejí informace, protože jenom tak vám je můžeme přinášet. Je to jeden ze způsobů, jak mohou lidé něco udělat, když cítí, že by něčím měli pomoct. I když je to finanční příspěvek. Myslím, že se lidé probouzejí, jak to říkáte. Je to očistný proces, když zjišťují, co mohou dělat, jak mohou přispět. Je nás zde pár, které může každý vidět a vidět, co děláme, ale co se týče těch, kteří mají pocit, že tomu nerozumí, co byste jim poradil, Cobro?

Cobra: Poradil v čem?

Louisa: Aby získali představu o tom, jakou roli by mohli hrát, pokud mají pocit, že by něco chtěli dělat, ale nevědí přesně co. Možná se bojí a váhají…

Cobra: Ano. Je to vnitřní cesta, my všichni máme Vyšší Já a musíme se naučit mu naslouchat, protože každý z nás sem přišel se specifickým posláním, které nemůže dělat nikdo jiný a nikdo jiný vám nemůže říkat, co máte dělat. Můžete si nechat poradit, já vyvěšuji info o meditacích, někdo jiný může mít jiné akce. To všechno je dobré, ale nakonec to musíte být vy, kdo se ponoří do sebe a najde, co má dělat. Musíte sebrat odvahu a rozšířit svou zónu bezpečí a risknout to a udělat to, protože část situace na planetě závisí na vás. Ne celá situace, ale její malá část ano. Když neplníte své poslání, bude to těžší pro všechny ostatní. Je to tedy odpovědnost, kterou máte, protože jste se sem inkarnovali, abyste se pokusili udělat z tohoto světa lepší místo a to svým jedinečným způsobem.

Louisa. Výborně, Cobro, děkuji!

KP: Jak postupujeme vpřed, každý z nás se pohybuje vpřed či dozadu, nebo jak to chcete nazvat. Myslím, že situace v jaké je Benjamin je ohromným příkladem, jak se lze chovat v nesnázích. Je to jako bychom měli na cestě kámen, velký kámen. Učíme se ty kameny překračovat a použít ty kameny jako nášlapné kameny, jako schody, abychom se šplhali vzhůru. Každý tím prošel. Něco se na vaší cestě vyskytne a vy si řeknete: mohu nadávat nebo si stěžovat, někdy to musíme udělat. Nadáváme a remcáme, ale co dál? Vidíte, Benjaminovi zastavili přístup k penězům, to se stalo mnoha lidem, nemohou si vydělat, vidíte to na youtube. Ale našli si jiný způsob a toto je způsob vědomé vnitřní volby. Buď nás to může zablokovat a my si řekneme, že toho necháme, anebo si řekneme, že to možná půjde jinak.

Benjamin: Když jsem byl mladý, rok jsem žil ve stanu v divočině. A to, že mně PayPal zablokoval, víte… neumřu hlady, život jde dál a musíme hledat jiné cesty. Založil jsem nový systém, musíme pokračovat a nenechat se zničit. Oni prohrávají a jsou zoufalí, proto dělají ty věci, které jsou jasně morálně špatné, ale nakonec jim to nepomůže. Jestli si mysleli, že přestanu psát své články, protože mne odstřihnou od PayPalu? Jsou naivní. Myslíte, že to píši kvůli PayPalu? Ne. Samozřejmě, musím platit složenky jako každý jiný, ale dělám to, aby lidé věděli, co se na planetě děje a budu to dělat, i kdybych za to nedostal nic.

Louisa: Přesně tak!

Ben: Ale ano, musím si vydělat na živobytí jako všichni.

Louisa: Jenom se nám snaží znepříjemnit život. Ať je to kdo chce, jenom se snaží…Víte, to byl vždy jejich způsob fungování, zničit lidi, kteří vynášeli informace na veřejnost. Ale teď je nás mnoho. Je příliš mnoho takových lidí, aby to ještě mohli takhle dělat. A také se teď probouzí mnoho lidí. Takže pokud by se něco stalo vám, nebo Cobrovi nebo mně nebo KP, zastavíme se a začneme se ptát, co se stalo a další lidé také. Jako u Coreyho. Když na něj zaútočili, nebo na Davida Wilcocka, lidé si toho všimnou a to mění vědomí. Takže, pokračujeme. Bene, chcete to nějak okomentovat?

Ben: Já jsem jenom chtěl poznamenat: všechny ty triky, co na mne použili: zkoušeli skoro všechny. Snažili se mne zabít nejmíň 5x, několikrát se mne snažili finančně zničt.Toto není první finanční potíž a nebude ani poslední. Měl jsem obrovskou síť kontaktů, pracoval jsem pro Forbes a pak někdo systematicky obcházel kolem a říkal všem těm lidem, že beru drogy a že jsem se zbláznil a jsem nespolehlivý. Bylo to zničení pověsti a pak pouštěli dezinformace, že píši falešné věci o UFO, že jsem se dostal mimo realitu, snažili se, snažili, ale teď je nás již příliš mnoho a jejich triky nefungují a pokud se držíte pravdy a oni vám dají dezinformaci, jenom ji opravíte. Pravda nás osvobodí. A oni se pravdy bojí a to je znamení, že prohrávají.

Louisa: Pravda nás osvobodí, pokud nás dřív nesejmou. Steve, pokračuj.

Steve: Mám dotaz na Cobru. Když poslouchám Benjamina, Cobru a všechny ostatní, zdá se mi, že v pozadí se děje to staré známé handlování. Ty mocenské skupiny jsou stále na koni, nechtějí se vzdát svých peněz, svých výhod, tak, Cobro, proč nenavrhneme nový finanční systém teď hned a nenabídneme ho všem? Aby již nemuseli více bojovat a neohrožovali se vzájemně nukleárními zbraněmi?

Louisa: Ale oni se nikam nedostanou.

Steve: Ano, jsou zahnáni do kouta.

Cobra: Jsou zahnáni do kouta a proto jsou tak podráždění a proto musíme být opatrní a řídit přechod tak, aby to nezničilo planetu.

Steve: wow

Benjamin: Snažím se od začátkui říct, že by měly být nejaké komise pravdy a usmíření jako v Jižní Africe, aby ti lidé nebyli zahnáni do kouta, kde nebudou mít na výběr než bojovat až do konce. Vím, že hodně lidí nebude mít tu pravou odpouštěcí náladu, když uslyší o mnoha věcech, ale důležité je zachránit planetu. Ale na hlubší rovině se dějou jiné věci, z kterých jde strach. Například to, co mi opravdu dělá starost a také druhým lidem, je smrt a skutečnost, že všichni umíráme, i když se tomu zjevně dá zabránit. Ano, existuje nebe a věčný život, ale my hovoříme o tady a teď. Proč stárneme a chátráme a umíráme, proč potlačují všechny snahy tomu zabránit? Nedávno v Japonsku uvěznili několik lékařů, kteří léčili lidi krví z pupeční šnůry, což je očividně omladilo a nikdo nebyl poškozen. Ale oni zavřou lékaře, který se snaží, aby se nestárlo.

Steve: Prodloužit život.

Benjamin: Prodloužit život. Znám velmi slavného vědce z Kanady, kterému, když se o to snažil, zastavili veškeré financování. Možná získá Nobelovu cenu za svou práci v genetice, ale jakmile se pokusil podívat se na umírání a nesmrtelnost, odstřihli ho a řekli: ne, ne, na to ti peníze nedáme.

Steve. Proč to tak je, Cobro?

Cobra: Teď se dotýkáme velmi hlubokých záležitostí podvědomí. Strach ze smrti je jedním z nejhlubších programů, jaký Kabal vytvořila a který jsme my jako lidstvo přijali a to je základem finanční kontroly. Lidé bojují v zaměstnání, dělají kompromisy, protože se bojí, že umřou hlady. To je největší strach a proto je vykořisťování lidstva vůbec možné. Světelné síly mají technologie jak to překonat, je možné učinit lidské tělo nesmrtelným. Hnutí odporu má tu technologii a ona bude po osvobození planety předána lidstvu. Takže nesmrtelnost není problém, problém je strach ze smrti, což je součást programu, programu kontroly. A když překonáte strach ze smrti, pak jste svobodný a Kabal vás nedokáže finančně ovládat, protože se nebojíte umřít a když se nebojíte umřít, rozvíji se vaše vnitřní síla, stanete se kreativní, a můžete dělat věci nezávisle na systému kontroly. V tom je klíč.

Steve: Ano, je to součást programu kontroly.

Louisa: Děkujeme za otevřenost.

Benjamin: Tady chci na něco poukázat. Přesně vím, o čem Cobra mluví. Před léty mi bylo řečeno, že na mou hlavu byla gagstery vypsána zakázka a že mne zabijí a že s tím nemohu nic dělat. Tak jsem šel do hlavního stanu zločineckého gangu Yamaguchi – Gumi, který měl tu smlouvu. Mluvil jsem s nimi tlampačem, že to dám na youtube. Rozhodl jsem se a byl jsem připraven zemřít a když jednou takové rozhodnutí uděláte, že jste za něco připraveni zemřít, tak se osvobodíte a už se nebojíte smrti a najednou je mnohem snadnější žít. Již vás nemohou vystrašit.

Louisa: Nemohou. Když máte mimotělný zážitek blízký smrti, již se těch věcí nebojíte. Cobro, možná to můžete trochu objasnit?

Cobra: V podstatě nemusíte mít mimotělný zážitek, jenom potřebujete vědět, že jste Vyšší Já, že jste nesmrtelní, že vaše fyzické tělo možná nebude, ale vy ano. I když o to tělo přijdete, můžete dostat nové. V Hnutí odporu můžete získat klon a za pět minut kráčet s úsměvem po povrchu.

Steve: Šílená představa.

KP: A někteří pijeme denně kávu….

Louisa: Tady, tady…

KP: Celkově souhlasím. Ale stále se snažíte obhajovat. Já mám problém se slovem „útok“. Vidíte se jako oběť. Já se nikdy nepovažuji za napadeného, na žádný způsob. Potíže se objeví, když jdete kupředu. Když je vaším záměrem léčit planetu, jsou nepřízeň a strázeň přirozené a přijdou vám do cesty, ale je to jako každý jiný kámen a každá jiná překážka. Můžete ji použít jako schůdek. Pro mne to moc neznamená. Vidím to tak, že stalo toto a pak tamto; víte, já osobně ty věci nevnímám jako útoky. Já se na ně dívám jako na něco, s čím se je třeba vyrovnat.

Louisa: Pánové, utekla skoro hodina a půl, tak bych vás chtěla požádat, abyste nám řekli něco na závěr a případně také k tomu, co řekl někdo jiný. Hovořila jsem o některých věcech, které nebyly zodpovězeny, ale to je v pořádku. Můžeme začít s Benjaminem. Co chcete dnes říct našim divákům, kam myslíte, že se věci ubírají a můžete nám dát nějakou naději?

Ben: Ano. Já se držím při zemi, držím se skutečného světa, který mohu vnímat a ověřit si svými smysly a setkávám se s lidmi, kteří jsou do toho zapojeni na planetární úrovni a já jim říkám, že máme opravdu šanci – tu největší, jakou jsem kdy viděl, abychom v průběhu několika příštích měsíců věci změnili.

Podstatné je nedodávat Kabal ve Washingtonu již žádné finance. Musíme její režim svrhnout a myslím, že by k tomu mohlo dojít. Já na to tlačím, nesedím pasivně a nečekám. Předal jsem armádě, pozitivní americké armádě seznam lidí z Japonska, které je třeba zadržet, aby tam mohlo dojít ke změně, a také v USA a jinde. To je podstatné a to je slabé místo jejich sítě kontroly, protože oni již dlouho nemají nad Japonskem kontrolu a v těch lidech a v této zemi je hluboké dobro. Mají peníze, jsou to lidé, kteří byli nejvíc vykořisťováni, aby mohla fungovat temná strana a my to můžeme tady přetnout. Oni zde mají velmi slabý systém kontroly. Poté, co admirál Harry Harris ke konci letošního roku rezignuje, nastoupí nový admirál pro Pacifik, a mně bylo řečeno, že by zde v Japonsku mohlo konečně dojít k zatýkání. A já říkám, že je tu skutečná šance, aby se to stalo a já na to tlačím. Nesedím s rukama v klíně, já pro to lobuji, volám lidem, chodím na setkání s různými lidmi, snažím se, aby se to staloa myslím, že bychom to měli dělat všichni. Myslím, že je to opravdu blízko. Nechci uvádět nějaká data, ale oni mají finančně čas do prosince. Skončeme to v prosinci, to je můj názor.

Louisa: Ale co mohou dělat jednotlivci? Co od nich lze žádat na individuální úrovni?

Benjamin: Jednotlivci mohou… Především, to, co je vám nejblíž, je nejdůležitější. Takže dříve než si budete dělat starosti s Čínou anebo Severní Koreou a podobně, přesvědčte se, zda jsou váš pes nebo vaše děti spokojeni. Víte, jak to myslím. Ale co lidé mohou udělat, je, že zvednou telefon a zavolají do novin a politikům a řeknou: Proč děláte toto a tamto? Mohou…

Steve: Na ty lidi vývíjet tlak.

Benjamin: Na ty lidi vyvíjet tlak – zespodu, protože na vrcholu je velmi malá skupinka a když budete vyvíjet tlak zespodu, jak to chodí u vojáků, po linii velení a budete říkat: proč se toto děje, tak se ten tlak stane neudržitelný. A informujte se a ujišťujte se, že jste se nenechali nachytat na dezinformace. Víte, sami si prověřujte fakta. A hlavně věřte svým vlastním smyslům, skutečnému světu, co vidíte svýma očima. Věci, které sami zaregistrujete jsou důležitější, než fantastické věci, které vidíte na internetu.

Steve: Správně. Louisa: To je výborné, děkujeme, Benjamin, byla to radost mít vás tady.

Steve: Určitě.

Louisa: Cobro, co byste dnes chtěl vzkázat našim divákům? Nějakou, doufejme, pozitivní zprávu.

Cobra: Nebudu uvádět data, ale děláme velké pokroky a před bodem zlomu to bývá nejtěžší a důvod, proč je to letos tak náročné je, že máme co do činění se skutečnými záležitostmi. Konečně řešíme tu patovou situaci na vrcholu, zrovna teď se to řeší. Takže důvod, proč je to tak těžké je, že jsme těsně před průlomem. Vím, že se to nestane tento týden, ani dnes, ale stane se to v dohledné době a my musíme pokračovat, pokračovat, pokračovat a nevzdávat to a budeme tam.

Louisa: Díky Cobro, děkuji, že jste se k nám dnes připojil a že jste dnes k tomu všemu přispěl. Byl to dneska velmi důležitý kulatý stůl. KP, chtěl byste dnes našim divákům předat nějaké poselství, naději?

KP: Zcela se ztožňuji s tím, co řekli Benjamin s Cobrou a ano, myslím, že jsme blízko. Není víc toho, co bych chtěl dodat, jenom to, abyste sledovali své vnitřní vedení, následujte své poslání, pokud takovéto poslání máte. Možná že je vaším posláním pouze se starat o vaši kočku či psa, manželku nebo manžela a podobně, ale myslím, že si mnoho lidí začíná uvědomovat, čím jsou a proč sem přišli a na to já se těším.

Louisa: Děkuji, že jste byl s námi a za vaše příspěvky. Chci říct, že každého vyjádření bylo úžasné a přitom tak různě podané. My všichni tvoříme takovou síť, a vidíte určitou spojitost mezi všemi těmi různými oblastmi a myslím, že to bylo skutečně fenomenální. Steve, chceš něco dodat?

Steve: Byla to radost zažít dynamiku tohoto setkání. Cítil jsem, že se každý svým vlastním způsobem propojil, aby se věci pohnuly kupředu velmi výrazným způsobem. Když jsem ty lidi poslouchal, dalo mi to velkou naději a cítím, že je naděje. Tito lidé měli omezený čas a proto: čím víc se soustředíme na své akce, tím větší je naděje na blízkost změny. Tohle jsem chtěl říct. Moc děkuji.

Louisa: Děkuji, Steve, že jsi se mnou spolumoderoval, vždy mě zachraňuješ a podporuješ. Bylo to všechno fantastické a jsem poctěna, že jsem to mohla moderovat a zprostředkovat to našim divákům. Jen si uvědomte, kolik je toho, co ještě můžeme udělat. Nepodceňujte se v tom, jak silní opravdu jste a co všechno můžete udělat. Dalo by se říct, že poselství ode všech zúčastněných bylo: musíte udělat víc, dlužíme to sobě, abychom udělali víc, a musíme si věřit. Určitě je dobrým začátkem překonání strachu ze smrti, protože pak se stanete silnějšími, jak řekl Cobra. Takže je toho mnohem víc než můžete udělat a doufám, že vás to všechny inspiruje.

Chtěla jsem diváky poprosit: šiřte to, jak můžete a kam můžete, protože víte, že algoritmy na

Youtube a facebooku cenzurují hodně zpráv a médií. Takže sdílejte a přeposílejte, protože čím víc se nás probudí, tím to bude rychlejší a tím víc se rozšíří vědomí a tím rychleji budeme moct změnit planetu.

Znovu chci všem poděkovat a chci vzkázat našim divákům a našim hostům, že síla je s vámi. Nezapomínejte také na své vnitřní dítě. Užívejte si života, i když je stresující; překonáme to. Díky, že jste se na nás dívali. Tím naše vysílání končí.

Louisa a Steve chtějí vyjádřit vděčnost, poděkování a lásku Gice, která dobrovolně po mnoho dní dělala přepis záznamu. Když budete tento přepis číst, prosím, zvažte, zda byste Gice chtěli vyjádřit podporu tím, že navštívíte tento link:

https://theatreofdiscombobulation.blogspot.de/.

Přepis: Gica

Překlad: Mirka

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě