Exkluzivní český daršan Paramahamsy Vishwanandy

datum 3. 12. 2020
Zdroj: Bhaktimarga.cz

Podpora a sounáležitost nás v dnešní době velmi posilují. Prožitek lásky, vědomí sebe a společenství. Obdržet Daršan, od plně realizovaného Mistra, který je v jednotě s Božstvím, je velmi vzácnou příležitostí. Nyní tu je skrze Paramahamsu Vishwanandu i pro vás.

Doba čtení 3,5 min.

Cesty k sobě


Online Daršan Paramahamsy Vishwanandy

Zoom: videokonference
z ášramu Shree Peetha Nilaya v Německu
Paramahamsa Vishwananda
Zdarma, příspěvky vítány
Výhradně pro obyvatele ČR, SR a HUN. Registrace končí v 10:00 v den události. Událost začíná v 18:00.
Přejít na registraci.

Popis

Vzhledem k současné situaci ve světě se Paramahamsa Vishwananda rozhodl, že nabídne online daršan všem! Ať jste kdekoli ve světě, můžete se setkat s Mistrem osobně a zažít bezpodmínečnou lásku a požehnání, která daršan přináší.

Co je daršan?

Daršan ze sanskrtu překládáme jako božské uzření nebo také vidět a být viděn Božstvím. Obdržet Daršan, od plně realizovaného Mistra, který je v jednotě s Božstvím, je velmi vzácnou příležitostí. Daršan s Paramahamsou Vishwanandou probíhá z očí do očí a je jedinečným zážitkem, který by nikdo neměl promeškat.

Když ke mne přicházejí lidé na Daršan, ptají se: Co vidíš Swámí? Vidím krásu, kterou máte uvnitř sebe. Kdybyste se na ni také podívali, byli byste tím nejbohatším člověkem na světě i ve vesmíru. Takovou krásu uvnitř sebe byste museli spatřit. Jakmile spatříte krásu uvnitř sebe, uvidíte ji všude.
Paramahamsa Vishwananda

ZOOM: nástroj pro videokonference

Abyste se mohli zúčastnit online daršanu Paramahamsy Vishwanandy, budete potřebovat aplikaci Zoom, kterou si musíte stáhnout na váš počítač nebo mobilní zařízení.
Jak se připojit na online daršan?

Co očekávat od ONLINE DARŠANU?

Jakmile budou všichni online a připravení, Paramahamsa Vishwananda se připojí k meetingu pro online daršan. Uvidíte Jeho a On uvidí vás. I když budete mít vypnutý mikrofon, On bude moci mluvit ke skupině jako celku.

Jelikož Mistr není limitovaný, je schopen předat daršan všem najednou. Několik lidí již sdílelo své pocity z online daršanu, který pro ně byl jedním z nejsilnějších, který kdy zažili.

Od chvíle, kdy se Paramahamsa Vishwananda připojí k meetingu, bude samotný daršan trvat pravděpodobně deset až dvacet minut, záleží na tom, kolik lidí bude online.

REGISTRACE

 • Registrace probíhá přes web bhaktimarga.org – link výše.
 • Na tento zemský daršan se mohou zaregistrovat pouze lidé, kteří žijí aktuálně v České republice, na Slovensku nebo v Maďarsku. 
 • Můžete se zaregistrovat individuálně nebo jako rodina, pokud budete společně u jedné obrazovky.
 • Po registraci dostanete dva e-maily. Prosím zkontrolujte si složku s nevyžádanou poštou, pokud první e-mail nevidíte.
  • První e-mail potvrzuje úspěšnou registraci a obsahuje návod na stažení aplikace Zoom.
  • Druhý e-mail vám bude zaslán 10 hodin před začátkem daršanu. V tomto e-mailu najdete Meeting ID, vaše “Username” a návod, jak se dostat na “meeting” pro online daršan.
 • Username
  • Vaše Username potvrzuje, že jste se zaregistrovali na online daršan a budete ho potřebovat, abyste se dostali na “meeting”.
  • Každá osoba nebo rodina musí mít své vlastní jedinečné Username.
  • Nesdílejte váš link ani Username s nikým jiným, systém nepřijímá duplikovaná Username.

Příspěvky, dakšina

Daršan plně realizovaného Mistra je darem nevyčíslitelné hodnoty. Přestože jsou daršany zdarma, zvažte prosím svůj příspěvek, který nám pomůže, abychom mohli dále nabízet tuto mimořádnou příležitost lidem z celého světa.

Dakšina je finanční dar věnovaný duchovnímu Mistrovi z vděčnosti za požehnání. Je to dobrovolný dar. Když je dakšina darována z lásky, bez jakéhokoli očekávání nebo pocitu povinnosti, zaručuje plné přijetí požehnání Mistra.
Když Mistrovi nabízíte svou dakšinu, řekněte „Krišna arpan”, což znamená „toto nabízím Krišnovi”. Vyslovením této fráze se zesiluje požehnání a dárce i příjemce  se osvobozují od karmického dluhu.

ZRUŠENÍ REGISTRACE

I když se jedná o online událost, naše online kapacita je omezená. Takže pokud se nemůžete daršanu zúčastnit, buďte prosím ohleduplní a zrušte svoji rezervaci co nejdříve, abyste uvolnili místo ostatním.

KONTAKT

Vaše případné dotazy zasílejte přednostně na [email protected] (v anglickém jazyce) a nebo na [email protected] (v českém jazyce).
Na Bhakti Marga ČR telegramovém informačním kanálu vás budeme průběžně informovat o případných změnách či nových pokynech. Ujistěte se prosím, že odebíráte novinky z tohoto kanálu: https://t.me/bhaktimargacr.
Sledujte také webové stránky Bhakti Marga International: https://www.bhaktimarga.org
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico