ENERGIE ŽENSTVÍ A MUŽSTVÍ SI MĚNÍ ROLE

views 1 171 datum 28. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Páni, tyto poslední dny byly velmi intenzivní, s velkými posuny jak v kolektivním vědomí, tak v našem osobním životě.

Staré energie mužství ovládající, bojující a přežívající, byly nyní přeměněny na nové, více podporující harmonické a vyvážené energie mužství, které umožňují energii ženství převzít vedení a vytvářet náš nový život s vyšším vibračním kmitočtem v 5. dimenzi.

Už nemusíme vést žádné další bitvy v dualitě, pokud se znovu nenecháme rozptýlit. Vězte, že jsme se přesunuli z té části našich starých životů a nyní jsme si vybrali jednotu pro budoucnost. Ještě více můžeme ovlivnit změny pro celé lidstvo tím, že zůstaneme v harmonické, vyvážené a mírumilovné roli pozorovatele. Naše energie udělá práci za nás.

Je na čase, abychom se dobili, odpočinuli si a poznali, že naše cesta je jasná, Božsky vedená a podporovaná. Nejistota, co přijde dál, je normální, protože náš svět již neformujeme silou, ale tím, že necháváme ženské kreativní energie vést a proudit. Umožněte jim následovat vaši vášeň, vaším snům být kreativní, milující, laskavý a důvěřujte, že vesmír vám kryje záda při pohybu novým směrem.

Ano, všechno to vypadá divně, protože je to pro nás nové, vzdalujeme se od 3D matice relity a falešných přesvědčení, kontroly a zneužívání, na které jsme si tak zvykli věřit, že o tom je život a přijali jsme ho za skutečný. Veškerá iluze nyní opadává, protože závoj se každým dnem stále více zvedá a odhaluje pravdu, kterou všichni vidí.

Pouze ty sám sebe ovládáš, jen ty můžeš milovat, jen ty víš, co je pro tebe nejlepší, jen ty tě můžeš vést, veškeré poznání je v tobě, ne mimo tebe.

Je čas přestat pochybovat . . . jsme na správné cestě vždy, když jsou naše záměry dobré, a dovolte svému srdci promlouvat k vám a vést vás. Nyní je čas nechat se vést ženskou energií Matky.

Hodně lásky a mnoho požehnání, opatrujte se 🙏 ❤ 💫

ZDROJ: David Alexander Lightfoot

Sdíleno v radostném a smějícím se vnitřním dítěti, které si užívá nepoddajné časy na Zemi,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico