Zdroj: Pixabay.com

Milovaní,
vaše duše se čistí, vaše DNA se přenastavuje a vy se ladíte do dalšího levelu. Jak se navyšuje kolektivní vědomí, tak i energie tlačí na všechny, kdož stále ještě jedou ve starých kolejích a programech. Přináší to mnoho zmatku duším, které neví, co se s nimi děje.
Vím, že to nemáte jednoduché v této části procesu, neboť procházíte očistcem, který je však nutný a potřebný pro váš lepší, nový a jiný start – vstupujete do nové fáze života zde na Zemi.
Všichni procházíte touto fází, nelze ji přeskočit či odsunout a věřte, že všichni což tu jste, jste do tohoto procesu šli dobrovolně.
Vnímejte tento proces nejen jako něco negativního, ale vnímejte to jako dobrou a dobrodružnou změnu. Je to, jako když si rozbalíte bonbón, který může být a zdát se na začátku hořký a pak se chuť změní na sladkou.
Jste v podobném procesu hořkosti, která vyvolává jisté potíže, jak fyzické, tak psychické, ale věřte, že odměna a slast přijde, jen si tím každý z vás individuálně projdete.
V této fázi je zde už opravdu každý sám za sebe a sklízíte vše za své činy a konání. Již jste v plné zodpovědnosti sami za sebe. Dnes už nikdo nepřebírá zodpovědnost za druhé, tudíž nějaké přebírání karmy či pomoc v tomto smyslu je již nulová.
Jste v procesu ukončování, a proto je to pro vás tak náročné, protože se boří všechny vaše návyky, zažité představy, myšlenky, formy, jistoty…
Jedinou jistotou jste jen vy sami – SAMI PRO SEBE – a proto důvěřujte svému srdci a hlasu ve vás.
Nechejte se vést jiskrou světla, Božským zdrojem, neboť je to pro vás cesta a návrat domů.
Nezapomínejte se obracet na své duchovní přátele, na vaší hvězdnou rodinu, na Božský zdroj, protože zde najdete podporu, vedení a pomoc.
Držte se v srdci pevní a odvážní a noste v sobě naději a víru v dobro a lásku. To vám pomůže překonat i to, co vám přijde jako nepřekonatelné.
NAMASTE

S láskou přijala
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě