Empatické krystaly

datum 19. 4. 2018
Někdy je těžké si představit, že krystaly nebo kameny opravdu vědí o čem přemýšlíte nebo jak se cítíte. Nemají nervový systém, tak jak by to mohly cítit? Nemají mozek, tak jak mohou myslet? Nechovají se tak jak se chováme my lidé, tak jak by mohly pochopit jaké to pro nás je? Je to pravda. Krystaly a kameny jsou velmi rozdílným typem životní formy než my a jejich dimenze reality jistě není stejná jako ta naše, ale kdo říká, že svým vlastním nádherným způsobem nemohou být citliví k tomu, čím jsme my? Podle mé zkušenosti jsem v krystalovém světě zažila mnoho případů kdy krystaly a kameny nejen že cítily co se dělo, ale reagovaly milujícím, podpůrným a někdy dokonce obětavým způsobem.

Jedna má dobrá přítelkyně pracovala každý den s kabošonem (kámen broušený do kulatého nebo oblého tvaru s rovnou spodní plochou) růženínu v meditaci, kde se soustředila na více lásky k sobě. Během tohoto procesu se vynořovalo mnoho nevyřešených vnitřních konfliktů. Jednoho dne po dokončení meditace, ve které silně tiskla kámen, zatímco uvolňovala staré emoční zátěže, položila kámen na svůj oltář, vstala a chystala se odejít z místnosti. Najednou se kámen samovolně roztříštil na mnoho malých kousků. Když se to stalo, ucítila okamžité uvolnění emočního tlaku a věděla, že se vyléčila. Jak sbírala kousky svého milovaného kamene uvědomila si, že růženín nejen že cítil její bolest, ale vzal na sebe emoční zatížení a v procesu uvolňování a léčení v podstatě sám sebe obětoval.

Tento příběh s růženínem, milujícím kamenem, léčitelem emočních zranění a základním kamenem pro srdeční čakru, učitelem sebelásky a odpuštění není ojedinělý. Z tohoto důvodu je velmi důležité růženíny použité v léčebných praktikách čistit. Růženín je jedním z kamenů Nového Věku a dokáže na sebe převzít lidské bolesti a zemřít.

Krystaly křišťálových generátorů jsou známy svým praskáním během léčení, ve kterých byly použity a kde došlo k zásadní změně a transformaci

Šperky byly znatelně matné, když byly nošeny v převážně stresujících dnech a krystaly a kameny se stávají méně lesklými, pokud jsou opomíjeny nebo zneužity. Na druhou stranu, osobní meditační krystaly se mohou stát čistšími, když je milujeme a vysíláme k nim dobré myšlenky a léčivé kameny se mohou stát dokonce silnějšími, když jsou použity vědomě, je o ně postaráno a jsou oceněny. Zodpovědností lidí, kteří pracují s krystaly a kameny je dobře se o ně starat, dopřát jim očistu, ale hlavně styk s elementy, které potřebují pro přežití, hlavně vodu, slunce, pozornost a lásku.

Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Taunia Atiriamin

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico