Edita Santiago - úryvek z písemného vhledu

datum 10. 6. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Sdílím úryvek z písemného vhledu pro klientku a cítím, že může být odpovědí pro mnohé :

Komunikace a napojení na Stvořitele, na své průvodce...co můžu udělat, abych je vnímala?

Je to vše jednodušší než si Vaše mysl dokáže představit či uvědomit. Prvotní Stvořitel není nikde jen tam venku, není nikde oddělen od Vás. Vy jste součástí Stvořitele. Vy jste součástí Principů stvoření a proto tato otázka přichází z oddělené mysli, která nepřijímá, že i ona mysl může být součástí Prvotního Stvořitele.

Zároveň byste se potřebovala jistou dobu zabývat pozorováním Vašich myšlenek, abyste rozpoznala, co je Vaše ztotožnění se s myšlenkami a kde je bráníte zuby nehty a přesvědčujete se o nich a nebo kde můžete cítit onu lehkost bytí a kde se mnohé pro Vás může dít velmi přirozeně a jednoduše. Tedy potřebujete se naučit ROZEZNÁVAT, kdy jste ztotožněna s Vaší myslí, s Vašimi myšlenkami, kde jsou uložená nejen ona stará přesvědčení a kde i proudí nově vzniklé myšlenky a dokázat se odprostit od těchto myšlenek VSTUPEM DO SRDCE. Protože BRANOU SRDCE procházíte do plného uvědomění si, že jste součástí Principů stvoření a stvořitelských energií a i zde přichází ona komunikace v ryzí pravdě, která je v souladu s Vaší cestou, s Vašim růstem, s Vaší expanzí.

Takže, co praktikovat v každodennosti, abyste mohla komunikovat v ryzí pravdě se Stvořitelem ve Vašem nitru? A ne s iluzí Stvořitele vně, mimo Vás, tedy v oddělenosti.

UMOŽNIT SI PRAVIDELNÝ ČAS A PROSTOR, na začátek nejlépe v přírodě, kde nejsou vlivy energo-informačních polí města, prostorů a jiných zatížených míst a vstupovat si do PROSTORU SRDCE a pobývat v něm i několik desítek minut. Jedině v tom se otevře promlouvající Prvotní Stvořitel a Prvotní principy stvoření pro Vaše vedení bez pochyb, bez vlivů vnějšího světa a vlivů mysli.

www.prvotnijiskra.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico