Zdroj: Pixabay.com
Poslední týden se na mě obrátilo více lidiček, kteří prožívají “zvláštní stavy” v přítomnosti čerstvě očkovaných lidí v pracovním prostředí nebo i ve stejném domově a neví, co s tím. Sdílím, co mně k tomu sestoupilo pro začátek a určitě se toto téma a ono poznání plynoucí z něho bude pro nás všechny stále prohlubovat:
Má-li někdo ve svém blízkém okolí očkovaného jedince, se kterým přichází denně do kontaktu,
jde o to, že v tom má každý takové učení, které právě potřebuje, proto nelze jednoznačně říci, že v přítomnosti očkovaného se vždy budete cítit tak i tak. Nejen, že jsou od každé firmy zcela jiné fungující očkování a tam to vše začíná. Každopádně globálně jsou to pokusy ve velkém měřítku a zároveň tak učení pro každého. Cítíte-li se jinak a vnímáte tak diametrální rozdíl v přítomnosti očkovaného člověka před očkováním a po očkování, opravdu jeho pole může být tzv. toxické pro vaše vnímání a prožívání se ve svém těle.
Nejde totiž tolik o to se chránit, to je vibrace STRACHU a tím se vaše pole pouze toxifikuje zrovna tak. Jde o to, zda jste každý otevřený SVÉ PRVOTNÍ JISKŘE a zda opravdu čerpáte z uvědomění si své Boží podstaty.

Hraje-li si s vámi vaše mysl a vaše podvědomé filtry, brání to vše toku vašeho Světelného Já skrze Prvotní jiskru a tedy to narušuje i BYTÍ V TAKOVÉ BOŽÍ SÍLE, která i tyto vlivy je schopna skrze vás deaktivovat. Je však nyní mnoho z vás, kteří se pevně rozhodli pro novou realitu „NOVÉHO“, to aby i opouštěli taková místa, která jim tzv. nedělají dobře na duši ani na těle.

Každý má nyní možnost přijmout Boží milost a Boží požehnání skrze VNITŘNÍ SMRT všeho, co není prožívání ze svého SEBENAPLNĚNÍ a své ÚPLNOSTI.
KAŽDÝM DNEM JSTE VEDENI DĚLAT ROZHODNUTÍ, KTERÁ VÁS VEDOU BUĎ OD BOHA NEBO K BOHU VE SVÉM NITRU, KE SVÉ PRVOTNÍ BOŽÍ JISKŘE.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě