Dva světy (Co s tím)

datum 28. 5. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Období kolem úplňku jsou pro nás vždy příležitostí zintenzivnit duchovní rozvoj. Způsobů je mnoho, někdy je to opuštění a uvolnění se, někdy o zakousnutí se do nepříjemného a využít sílu vesmíru k urychlení procesu. Jednou z možností je vnímat toto období skrze činnosti praktického dne. Nacházet inspiraci ve vědomém bytí.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


*7.5.2020

Dnes je úplněk. Úplně naplněný úplněk. Dobrými zprávami o lámání chleba. Chléb je upečen, na stole položen, ubrouskem obestřen. Co s tím? Dnes je příznivá konstelace udělat to, co jsme dlouho odkládali. Sama nevím, kam vedou slova, když toto píši. Jen je následuji a vím, že vedou mým směrem. Jestli je toto i váš směr, brzy se uvidí. Čím víc je jasno, tím víc brzy se uvidí. A tak jsem upekla chleba pro všechny, kdo čtou.
Když je chleba upečen, znamená to, že je všechno připraveno. Že jsme připraveni každý na svou cestu. Že každý si pak dáme do ranečku svůj krajíc a drobky necháme mravencům. Komu je jeho raneček a krajíc málo, naloží si baťoh někoho jiného a vláčí se s ním po jeho cestě a jí jeho chleba. Koho píseň jíš, toho chleba zpívej. Bloudění v cizím už není podporováno.
Tak zapisuji dnešní poselství o cyklech návratu a probuzení. O novém začátku pro všechny, kdo mají rádi svůj chléb a naloží si jen to svoje a jen to, co unesou. Uvolněné kapacity se chopí naše duše. Když pochopíme, není jiná cesta, než zpět k ní. K Zemi, která nám dala chléb a cestu a k duši, která nás po ní vede. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. A když chleba jíš, je již rozlomen. Chopil ses lámání svého chleba, když jsi pochopil, o čem to je a co s tím. Ta naléhavost má dnes místo. I ty máš dnes své místo ve svém světě. I ty dnes víš, jestli jsi z cesty sešel, nebo se na ní nacházíš. I ty dnes víš, jestli jíš svůj chleba a koho píseň zpíváš. I ty dnes víš, kdo obhospodařuje tvoje kapacity a jestli jsi v sobě plně přítomen.
Dnes, zítra i kdykoliv potom jsi to ty a nikdo jiný. Je hotovo.

Autorka: Jana Králová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico