Děkuji všem odvážným bytostem, které dovolí sdílet i pro ostatní své informace. Opravdu si toho vážím (e).

OT: Nejjednodussi by bylo rict, ze citim, ze je vse tak nejak spatne, a potrebuji poradit, kdo vlastne jsem a jakou cestou se dat? Silene me tento zivot dusi a mam pocit, ze uz nejak nemuzu dal..

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Tvá Duše už opravdu nemůže. Tento život vůbec není ten její, který si před vstupem předsevzala a chtěla zažít. Jsi velice svobodomyslná a tvořivá Duše a nemůžeš se už dusit. Sama to tak cítíš a hledáš cestu jak z toho ven. Přišla jsi ze souhvězdí Lyry a vy Lyřané jste velice uctivé a jemné duše, avšak s velkou dávkou vlastní svobody a tvořivosti. Jsi Sabu-Abyr, bytost silné vibrace a světla. Tvé tělo je zde jemné a křehké, ale tvá síla je veliká. Řekl bych, že dokážeš i skály lámat svým paprskem (..smích). Jsi nositelka silného vědomí, které se začalo probouzet a bude tě to teď tlačit do velkých změn. Uspořádat si život jinak a po svém. Dělat opravdu věci, které chceš ty sama a neohlížet se na nikoho. Až najdeš svou cestu a své jasné záměry, lidé okolo pochopí, že to myslíš opravdu vážně a začnou tě respektovat.

Do té doby to můžeš mít náročné a budeš se muset postavit sama ze sebe a do své Síly již. Nos korálky jantaru na krku, to ti pomůže s prosazením vlastní energie. Doma si můžeš klidně cvičit nějaké bojové umění, budeš teď potřebovat značnou dávku energie na patřičné změny, a soustředění a úmysl budou tvoji pomocníci. Klidně si pusť nějaký japonský film, kde je Síla a Záměr a kde je vyjádřeno, jak kumulovat svou energii do středu a zacílit.

Držím ti moc palce Sabu-Abyr, ty to zvládneš a budeš zářit ve své pravé podstatě a naplníš svůj úkol. Na podporu posílám „esenci olova“, je to pevný materiál a zároveň tvárný, bude ti oporou.

Poznámka Celesty:  Anabel nevnímá náš svět jako pevný, pro něho je vše esence, informace, vibrace, takže olovo vnímá jinak než my.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

Zdroj článku: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě