Duše ze souhvězdí Lyry

views 2 835 datum 18. 12. 2018

Děkuji všem odvážným bytostem, které dovolí sdílet i pro ostatní své informace. Opravdu si toho vážím (e).

OT: Nejjednodussi by bylo rict, ze citim, ze je vse tak nejak spatne, a potrebuji poradit, kdo vlastne jsem a jakou cestou se dat? Silene me tento zivot dusi a mam pocit, ze uz nejak nemuzu dal..

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Tvá Duše už opravdu nemůže. Tento život vůbec není ten její, který si před vstupem předsevzala a chtěla zažít. Jsi velice svobodomyslná a tvořivá Duše a nemůžeš se už dusit. Sama to tak cítíš a hledáš cestu jak z toho ven. Přišla jsi ze souhvězdí Lyry a vy Lyřané jste velice uctivé a jemné duše, avšak s velkou dávkou vlastní svobody a tvořivosti. Jsi Sabu-Abyr, bytost silné vibrace a světla. Tvé tělo je zde jemné a křehké, ale tvá síla je veliká. Řekl bych, že dokážeš i skály lámat svým paprskem (..smích). Jsi nositelka silného vědomí, které se začalo probouzet a bude tě to teď tlačit do velkých změn. Uspořádat si život jinak a po svém. Dělat opravdu věci, které chceš ty sama a neohlížet se na nikoho. Až najdeš svou cestu a své jasné záměry, lidé okolo pochopí, že to myslíš opravdu vážně a začnou tě respektovat.

Do té doby to můžeš mít náročné a budeš se muset postavit sama ze sebe a do své Síly již. Nos korálky jantaru na krku, to ti pomůže s prosazením vlastní energie. Doma si můžeš klidně cvičit nějaké bojové umění, budeš teď potřebovat značnou dávku energie na patřičné změny, a soustředění a úmysl budou tvoji pomocníci. Klidně si pusť nějaký japonský film, kde je Síla a Záměr a kde je vyjádřeno, jak kumulovat svou energii do středu a zacílit.

Držím ti moc palce Sabu-Abyr, ty to zvládneš a budeš zářit ve své pravé podstatě a naplníš svůj úkol. Na podporu posílám „esenci olova“, je to pevný materiál a zároveň tvárný, bude ti oporou.

Poznámka Celesty:  Anabel nevnímá náš svět jako pevný, pro něho je vše esence, informace, vibrace, takže olovo vnímá jinak než my.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

Zdroj článku: FB Denisa Celesta Kralovičová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico