OT:
1.Keď som medzi ľuďmi, v niektorých situáciách pociťujem výrazný strach, som tiež dosť citlivá na okolité energie. Čo je príčinou tohoto strachu, ktorý ma dosť obmedzuje?
2. Ako môžem tieto strachy zmierniť, ako s nimi zaobchádzať, aby neboli také nepríjemné?
3. Aké je moje poslanie tu na Zemi?
4. Načo mám talent a aká práca ma bude napĺňať?

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Jsi vědomá duše ze souhvězdí Labutě. Tvé nadání je v oblasti hudby a péče o děti. Na modravých pláních se prohánějí tvoji druhové. Jsou to bytosti podobné zdejším koním. Jsi velmi jemnohmotného vyzařování a zdejší klima je pro tebe velmi náročné. Tím jsem odpověděl na první otázku. Opravdu vyhledávej bytosti sobě rovné a určitých bytostí se straň.

Tvé jemné struktury načtou rušivé energie a způsobují ti sevření energetických drah, což způsobuje emoci strachu. Je třeba se s tím smířit. Vždy budeš jiná a není možno se srovnávat s většinovou populací. Zmírnění nepříjemných pocitů může být pobyt ve vysokovibračním prostředí, což je příroda, kde člověk co nejméně zasahuje, nebo naopak člověkem stvořené krásné prostředí typu feng shui restaurace, čajovny, meditační prostory apod. Ve městech pak některé parky a zahrady jsou velmi léčivé.

Tvým posláním jako u dalších Starseed (Hvězdné duše) je navýšit frekvence na Zemi. Svým působením zde pracuješ pro Vzestup a v jiných dimenzích na projektech společně s dalšími. Popros Vesmír o vedení, aby ti pomohl najít práci či službu, ve které se budeš cítit v bezpečí a budeš se setkávat s jemnohmotnými vibracemi. Můžeš mít i svou službu a poskytovat ji ostatním. Můžeš s dětmi zažívat muzikoterapii nebo doprovázet ženy pomocí jógy či jiných kruhů. Můžeš být i v menší firmě, kde je vědomý šéf a podpoří tě na tvé cestě. Vždy se dívej na více aspektů. Jaká je energie v oné organizaci, kdo to vede a jaký mají smysl? Dnes vznikají nové práce v oblasti ekologických či bio produktů, alternativního vzdělávání dětí apod. Vyber se nějakou oblast, která tě baví a naplňuje, a pak již sleduj synchronicity.

Dořeš si zranění na emoční úrovni z primární rodiny. Zbytečně tě budou stahovat zpátky a zasahovat do tvého dalšího posunu. Dnes jde všechno velmi rychle a není potřeba již mnoho měsíců na něčem pracovat a čistit.

Vůbec se nenaciťuj na staré programy 3D, které snižují bytosti v jejich síle nebo hodnotí a zařazují do škatulek. Toto vše je třeba už nadobro opustit a žít zcela jiné bytí zde. Při přechodu je vhodné nezabíhat do diskuzí na zatěžující témata (politika, zprávy apod.), silně nastavovat svou hranici slovem ne, já toto odmítám, nechci se o tomto bavit apod. Můžeš se cítit někdy dost osamělá zde, ale věř, že se probudilo poslední roky mnoho podobných bytostí, a je vás již pěkná hromada a určitě se brzy s někým blízkým potkáš. Zatím se věnuj sama sobě, pečuj o svou duši a tělo a vyčkávej na vhodné příležitosti.

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě