Duše ze souhvězdí Andromedy

views 1 979 datum 24. 12. 2018

Moje dcera Anička by byla ráda, kdybyste ji předala poselství od Anabel. Sama má doma andulku Anabelku bílé barvy, doma vyklubanou a zrozenou z vajíčka, která jí pomáhá, aby bylo Aničce lépe. Dcera je velmi citlivá a i proto by byla ráda květinářkou. Anička: Prosím odkud jsem a jaké je moje poslání?

Cel: Ještě jsem ani nezačala a už brečím, paráda..

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Ne jen květinářka, ale s podobnými dary jako Celesta. Dopřejte dcerušce rozvoj a svobodu. Může se zabývat komunikací s přírodní říší, může slyšet rozpravy bytostí rostlin a stromů. Potřebuje se však ukotvit více na Zemi.

Pro Aničku: Pocházíš ze souhvězdí Andromeda, je velice časté, že Duše z tohoto místa jsou spojeny zde na Gaie s rostlinnou říší. Je to proto, že frekvenčně tato přírodní říše odpovídá bytostem z jejich domovů, kde panuje harmonie a láskyplné prostředí. Tam, kde je tvůj Domov, tam nenajdeš žádné známky násilí nebo boje, nebo konkurence či snad závisti. Je to tam jako v pohádce. Možná proto jsi měla, a máš stále, tak ráda víly a skřítky, protože tyhle bytosti jsou ti velice blízké, pečují zde o rostliny, stromy a půdu.

Chceš-li se napojit na svůj domov, na planetu růžových vibrací (barev), představ si ji jako krajinu, kde vše je v mírném růžovém oparu a ty tam běháš tak šťastná a potkáváš se s květy, které na tebe mluví a šeptají ti do ucha různé legrácky.

Tvoje poslání je rozvíjet zde své dary a to je citlivost, jemnost a éterické vystupování. Nenech se zastrašit ničím a nikým. Tvá jemnost tě předurčuje pro komunikaci s jemnohmotným světem, můžeš oslovovat různé bytosti Světla a žádat o pomoc a spolupráci, pokud se zde nebudeš cítit v bezpečí. Můžeš si též namalovat jednorožce a další bytosti, které ti přijdou na mysl a podpořit se přes obrázky ve tvém pokoji.

Vím, že se ti někteří jedinci zde smějí, ale na ně nedbej, své srdce si ponech čisté a obrovské a nezavírej ho před světem. Když budeš cítit bolest, vyplač ji a popros své květiny a ony ti pošlou esenci, kterou právě budeš potřebovat. Když je zima, měj doma květiny, které kvetou, abys i v zimě měla svou podporu. Odstíny růžových barev ti dělají dobře a obklopuj se jimi.

---mluví nějaké bytosti růžového spektra….Jsi velice statečná a moc si tě vážíme, a jsme vděčni, že jsi sem přišla. Svítíme ti na tvou cestu a jsme neustále u tebe, zavolej nás v duchu a my se ti ještě více přiblížíme, abys nás mohla přes srdce zachytit. Svůj paprsek s tvým propojíme. Jsme Alu a Blér.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico