Matka země nás prosí, abychom se nesoustředili na činnosti mimo sebe. A pokud se nechceme těchto činností vzdát, abychom do nich nevkládali zlobu, souzení, negativní emoce. To se týká dnešních vzrůstajících kampaní na čistění planety od odpadků a stoupající kampaně ohledně plastů, apod.

Matka země: Neříkám, přestaňte dělat aktivity na moji záchranu, které jste již započali, jen je neživte strachem a negativními pocity, ale soucitem, porozuměním a pokud možno láskou a radostí. Berte to jako hru, jako hru, která vás baví.

Hodně vnímám při těchto “záslužných” aktivitách, jak se rozčilujete, nadáváte na druhé, dáváte strachy a negativní energii během těchto činností přímo do přírody. Zkuste se touto činností bavit, vidět to dobré a neživit negativitu a strachy.

Já od vás nepotřebuji v tomto směru energii souzení a činnost, já jen chci, abyste se sami za sebe, každý sám choval ekologicky a s citem sami k sobě, a tím i ke mně. Není nutné se snažit čistit něco, co způsobili ostatní, není potřeba se na to zaměřovat.

Pro mě je důležitější, abyste chodili do přírody s láskou, kochali se, obdivovali jednotlivé rostliny, stromy, louky, všechny květy, kameny, skály, kopce, zvířata, ptáky, brouky, atd.

Abyste svou pozornost dávali pozitivní energií a láskou směrem ke mně a k mým výtvorům. To je to, co mi pomáhá nejvíce. Tímto vaším obdivováním se kráse, všímáním a kocháním se mým výtvorům já rostu a získávám více pozitivní energie pro své vlastní čištění, které nyní potřebuji.

Nebojte se, já vím, jak se čistit, jak vyčistit vše špatné, co se na mě nahromadilo za ta staletí. A až přijde čas, plně se vyčistím. Ale to, co neumím, je tvořit lásku a pozitivní energii mimo sebe, to umíte vy, vy umíte tvořit tuto mocnou lásku a tím mi pomáhat. Jste mocnější, než si myslíte. Ale vaše moc je uvnitř vás, ve vašich srdcích, ve vašich schopnostech tvořit pozitivní energii. A tato láska mě posiluje, léčí a posunuje dál na mé cestě, a tím i vaší.

Věřte, že strach je zbytečný, strach není potřeba, strach je stará energie, která nepomáhá, ale živí to negativní okolo a uvnitř vás. A má síla je natolik velká, stejně jako vaše, že pokud bych chtěla, sama se vyčistím během chvíle. Ale já chci nyní projít transformací i s vámi a s vaší pomocí, tak jsme se společně rozhodli učinit, ještě předtím, než jsme se rozdělili. Nyní jdeme na cestě společně a jen ve spojení našich srdcí dokážeme zázraky.

K tomu procesu, kterým nyní všichni procházíme, potřebuji vaši lásku a pozornost z lásky, z radosti, z harmonie a ze srdce. Věřím, že tento vzkaz správně pochopíte a začnete tvořit více lásky a krásy.

Vaše Země, Vaše Gaia.
Zdroj


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png