Důležité je uzemnění

datum 12. 2. 2021
Zdroj: Pixabay,com
Luna vstupuje do Vodnáře a pro příští dva dny má nabitý program. Čeká ji kontakt snad opravdu s každým, na koho si vzpomenete. Ve Vodnáři je narváno: Saturn, Venuše, Jupiter, Merkur, Slunce. Jedinou výjimkou je Pluto, toho už obstarala včerejší Luna v Kozorohu. Každopádně i bez něj nás v extrémně rychlém sledu čeká kombinace energií jako na horské dráze: nahoru, dolů, prudká zatáčka, otočka hlavou dolů, náraz, rozjezd a tryskem dál! Připoutejte se, prosím!

Luna ve Vodnáři je vstřícná a má lidi ráda, navíc dokáže udržet kontakt v přátelské, avšak lehce odtažité rovině. Komunikuje pozorně a efektivně, ale nepřipouští si nikoho úplně k tělu a nebere věci osobně. Přepínání on – off je základním režimem: on vyslechnu, off vypínám, žádné stopy po sentimentu. Pokud jste nativně naladěni na hluboké emoční souznění, citové sdílení a prožívání, mohou vám následné dva dny připadat jako studená sprcha. Živlové obsazení horoskopu je prakticky bez vody, až na Neptun, samozřejmě – a tahle jediná, avšak intenzivní dávka slané vody nalitá do procesoru CML systému na bezpečnosti nepřidává.

Zpátky k Luně. Problémem je její zahlcení. Nikoli snad co do intenzity prožívání, spíš pokud jde o množství podnětů a vjemů. Podobně jako neuron zapojený do nervové sítě považuje Luna ve Vodnáři za svou povinnost reagovat na všechny příchozí signály. Domnívá se, že svým vypnutím by hrozila fungování celku, vůči němuž cítí zodpovědnost. Rizikem pro nadcházející dva dny je tedy nervové přetížení, vyčerpání a případné vyhoření. Ostatně, netýká se to jen nervů, varování můžeme rozšířit na elektrické sítě, informační kanály, pavučinu internetu či obecně jakoukoliv rozvodnou soustavu. Šest planet ve Vodnáři střídavě atakovaných nekontrolovatelnými kvadratickými výboji Uranu, Lilith a Marsu. Důležité je uzemnění.

Klára Koničarová
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico