Zdroj: Pixabay,com
Luna vstupuje do Vodnáře a pro příští dva dny má nabitý program. Čeká ji kontakt snad opravdu s každým, na koho si vzpomenete. Ve Vodnáři je narváno: Saturn, Venuše, Jupiter, Merkur, Slunce. Jedinou výjimkou je Pluto, toho už obstarala včerejší Luna v Kozorohu. Každopádně i bez něj nás v extrémně rychlém sledu čeká kombinace energií jako na horské dráze: nahoru, dolů, prudká zatáčka, otočka hlavou dolů, náraz, rozjezd a tryskem dál! Připoutejte se, prosím!

Luna ve Vodnáři je vstřícná a má lidi ráda, navíc dokáže udržet kontakt v přátelské, avšak lehce odtažité rovině. Komunikuje pozorně a efektivně, ale nepřipouští si nikoho úplně k tělu a nebere věci osobně. Přepínání on – off je základním režimem: on vyslechnu, off vypínám, žádné stopy po sentimentu. Pokud jste nativně naladěni na hluboké emoční souznění, citové sdílení a prožívání, mohou vám následné dva dny připadat jako studená sprcha. Živlové obsazení horoskopu je prakticky bez vody, až na Neptun, samozřejmě – a tahle jediná, avšak intenzivní dávka slané vody nalitá do procesoru CML systému na bezpečnosti nepřidává.

Zpátky k Luně. Problémem je její zahlcení. Nikoli snad co do intenzity prožívání, spíš pokud jde o množství podnětů a vjemů. Podobně jako neuron zapojený do nervové sítě považuje Luna ve Vodnáři za svou povinnost reagovat na všechny příchozí signály. Domnívá se, že svým vypnutím by hrozila fungování celku, vůči němuž cítí zodpovědnost. Rizikem pro nadcházející dva dny je tedy nervové přetížení, vyčerpání a případné vyhoření. Ostatně, netýká se to jen nervů, varování můžeme rozšířit na elektrické sítě, informační kanály, pavučinu internetu či obecně jakoukoliv rozvodnou soustavu. Šest planet ve Vodnáři střídavě atakovaných nekontrolovatelnými kvadratickými výboji Uranu, Lilith a Marsu. Důležité je uzemnění.

Klára Koničarová

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě