Energie obrazem dne 31.10.2020, Zdroj: Optimalista.cz

Každý den jsem trpělivý. Jdu pomalu a jistě ke svému cíli. Soustředím se na své potřeby. Po cestě se stále zdokonaluji. Každý krok je pro mne snadnější. Žiji v přítomném okamžiku. Soustředím se! Učím se! Prožívám! Miluji tento okamžik a jsem za něj neskonale vděčný! Děkuji za každý nový den. Právě v tuto chvíli jsem spokojený, protože mám co potřebuji. Můj dům, můj hrad! Cítím se krásně a právě teď jsem spokojený. Buduji svůj život na pevných základech vděčnosti a důvěry. Věřím si! Jdu správným směrem! 

Energie léčení planety Země.

Žádná “ale”!

Jsme to my, kdo mění běh událostí.

Naučme se planetu hýčkat svou zodpovědností a svým přístupem! Nástroje: ekologie, obnova přírodních zdrojů a zodpovědná tvorba. 

Poté budeme žít v souladu a ve vzájemném respektu!

Každý den se stravuji zdravě a pociťuji své dokonalé zdraví. Používám ekologickou drogerii, která podporuje mou vitalitu a energii a navíc nezatěžuje životní prostředí. Planeta je stále zdravější díky tomu, že každý jeden z nás převzal svůj díl zodpovědnosti. To díky planetě mám hojnost všeho! Její plodnost zaručuje mou obživu. Vracím ji její energii tím, že i já jsem k ní ohleduplný. Ekologie je správná cesta!

Zdroj: optimalista.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě