Mnoho duší se poslední roky probouzí. Každý má svůj čas a své tempo. Lidé navštěvují různé semináře a pracují s terapeuty, aby očistili nánosy ve svých aurických polích, v podvědomí i nevědomí. Je to velice náročný proces, který chce odvahu a statečnost. Sama tím procházím asi od 17ti let, kdy jsem začala s tzv. duchovní cestou. Nejprve četbou, následně odjezdem do Indie. A pak už jsem věděla, že nemohu žít pouze v materiální úrovni. Co se týče mé lidské úrovně, tak nejvíce mě posunul klasický psychoterapeutický výcvik SUR. Tam jsme šli tzv. na dřeň. Ale i všechny semináře a výcviky byly moc fajn. Nakonec vidím, že vše mělo smysl, ač se mi to jevilo občas zbytečné.

Jak se otevíralo mé vědomí, začala jsem cítit obrovskou Lásku k Matce Zemi a také její emoční bolest. Pamatuji si, jak jsem jednou jela v metru a náhle se mi zdálo, že mám snad infarkt. Šlo to všechno na srdce a Gaia volala o pomoc. To znají lidé, kteří jsou spojeni s matkou Zemí přes srdce. Pak už jsem nemohla používat Persil a jiné výrobky, kde byly látky, které ničí přírodu. Přešla jsem na „přírodní“ prostředky. I mezi nimi však jsou mazaní výrobci, a tak třeba Frosch není vůbec ekologický, ač se tak prodává. Je třeba číst složení a trochu se v tom vyznat. Místo čaker a meditací, jsem pak procházela obdobím eko a bio. Nejsem na to expert, ale vcelku se vyznám, takže mě už výrobci neošálí. To, co však nechápu je, že tolik probuzených lidí stále používá chemické výrobky ve své domácnosti. Dokonce několik mých blízkých vědomých duší mi sdělilo, že to prostě lépe čistí a umývá.

Prosím za Matku Zemi, za veškeré rostliny a vše živé, aby se lidé dobře rozhodli, co kupují, jaké to má složení, jaké to má dopady na životní prostředí, koho podporují (kdo vlastní akcie těchto velkých amerických koncernů) a co je s nimi v souladu a co už přestává být.

Od An-ab-el (a): Moji milovaní, uvědomte si prosím, že Vy tvoříte zdejší svět. Vaše rozhodování a Váš záměr tvoří energii na planetě Zemi. Jsme ve velmi průlomovém období a můžeme leccos zde proměnit. Máte velká srdce a aktivovanou intuici, můžete se nacítit na výrobce i na výrobek a rozhodnout se přes svůj střed. Stačí jen být bdělý, nejet v programu návyku a konzumního smýšlení. S láskou Vám žehnám, Vaši cestu rád podpořím, spolu s Gaiou můžeme vytvořit Nový svět, nové bytí zde na planetě. Děkuji Vám.

Kristaaa-el

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png