Zdroj: Dsz321.webnode.cz

Podpořte s námi stranu bujující za práva zvířat. Slenujte aktuální informace.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT bude kandidovat   ve všech krajích s volebním číslem 5, které jí vylosovala Státní volební komise. DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT bude díky tomuto číslu kandidovat     v 9 krajích (Středočeský, Jihočeský, Liberecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský) z prvního místa   a ve zbývajících 4 krajích (Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Královéhradecký) z druhého místa. Voliči tedy dostanou obálku s hlasovacím lístkem DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT v devíti krajích jako prvním a ve čtyřech krajích jako druhým. Ve všech krajích kandiduje celkem 85 stran, hnutí a koalic.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zúčastní voleb ve všech 13 krajích, s tím, že na svých kandidátních listinách má čtyři pětiny žen, tj. 84 %, a 16 % mužů. Na kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandiduje v nadcházejících volbách se záměrem bojovat v krajských zastupitelstvech prioritně za ochranu  zvířat a jejich práv, ale současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 29. 8. 2020

Zdroj: dsz321.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě