Dr. Frank Kinslow (USA), Seminář osobního rozvoje a kvantového léčení v Praze – metoda Kvantové unášení (QE)

datum 15. 10. 2022

16.-20.11.2022

seminář - základní, pokročilý a Eufeeling intenzivní

seminář - praktické léčení (2 dny)

DR. FRANK KINSLOW

se již více než 45 let věnuje výzkumu a výuce léčitelských metod. Je zakladatelem, autorem a mezinárodně jediným učitelem Kinslowa Systému™ a metody Quantum Entrainment® (Kvantové Unášení). Čerpá ze své chiropraktické praxe, z východních ezoterických filozofií, z teorie relativity a kvantové fyziky. Z osobní krize, kdy se neměl kam obrátit a nevěděl co dál dělat, se v roce 2007 zrodila své-pomocná metoda Quantum Entrainment. Z ničeho nic pro sebe dokázal vytvořit naplňující a energií nabitý život. Začal učit a psát tak jednoduše a jasně, že během relativně krátké doby dokázaly tisíce lidí po celém světě vytvářet i pro sebe dynamický a naplňující život.

CO JE KVANTOVÉ UNÁŠENÍ…

Kvantové unášení (Quantum Entrainment®) je alternativní vědecká metoda prohlubující naše vědomí na jehož základě dochází k vnímání ”Eucitu” - Eufeeling® neboli euforický pocit zde znamená vnímání celosti, prvního záblesku individuálního vědomí v mysli. Ta rozpoznává Eufeeling jako čistý klid, ticho, radost, soucit, lásku, blaženost apod. Jedná se o způsob vnímání, který “vhání” do našeho života radost, lásku a soucit,  a osvobozuje nás z hájemství smrti. Tento euforický stav je nám přirozený a proto si jej snadno dokážeme navodit. Kolem tohoto středobodu se otáčejí tvořivé síly přírody, které lze aktivovat v náš prospěch - at už se jedná o zdraví, lásku, kreativitu, vztahy, životní prostředí či finance. Dr. Kinslow to ve svých produktech a během seminářů objasňuje na četných příkladech a cvičeních. Vyzývá individuální vědomí aby se přirozeně položilo do nečinného, přesto absolutně dynamického stavu „čistého uvědomění“. 

Prostřednictvím metody člověk prožívá jisté změny: ztišení mysli, uvolnění těla, vyrovnanost, více energie, lépe spí, je trpělivější, více kreativní, prožívá pocity absolutního naplnění, propojení a lásky... Uvědomuje si jasněji své myšlenky a záměry a učí se je přirozeně realizovat. V neposlední řadě se učí harmonizovat své emoce a vytvářet ideální prostředí, podporující vlastní i kolektivní léčení.

Na seminářích Dr. Frank Kinslow metodu Kvantové unášení učí, povzbuzuje nás, radí a inspiruje k využívání nově nabytých vědomostí a dovedností. 

Bližší informace a registrace na www.KinslowSystem.cz

Youtube – Praha 2022 – Seminář Dr. Franka Kinslowa: https://www.youtube.com/watch?v=w9eMh2A_fR8

Youtube – Cesty k sobe – rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=KuPcOGAmGtU

Facebook pro Kinslow System ČR: https://www.facebook.com/kinslowsystem/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě