Dr. Bruce Lipton v Praze - 6.8.2022 - Celodenní seminář | hosté: MUDr. Jan Vojáček, Gregg Braden a další

datum 9. 7. 2022

Po celém světě navštívilo jeho přednášky milióny lidí, nyní Dr. Bruce H. Lipton přijíždí z USA do Prahy! A téma jeho celodenního semináře je opravdu aktuální: jak úspěšně čelit současnému celosvětovému chaosu a krizi a jak se zorientovat v tomto turbulentním období. Jeho Celodenní seminář nese název: "Svět v evoluci, naše prosperita v chaosu" a bude s českým simultánním překladem!

Bruce Lipton je americký biolog, univerzitní pedagog, vědec, autor několika bestsellerů a odborných článků známý především pro svoje objevy týkající se genetiky a možnosti ovlivňování genů a DNA prostřednictvím našeho myšlení a zaměření naší mysli. Podle Bruce Liptona je možné ovlivnit, která genetická informace se stane aktivní a která zůstane pasivní a jak je možné tuto informaci „přeprogramovat“.

Je autorem několika světových bestsellerů a jeho kniha Biologie Víry je doslova učebnicí o epigenetice. Jeho další bestsellery jsou například Spontánní evoluce a Líbánkový efekt.

Jeho výjimečný seminář v Praze bude provázen skvělou multimediální prezentací a účastní se ho další zajímaví hosté. Do semináře se živě připojí a s účastníky bude diskutovat Gregg Braden z USA, na pódiu bude také MUDr. Jan Vojáček, ale i další hosté.

Vědci nyní potvrdili, že planeta zažívá šesté masové vymírání života. Již pětkrát byl život v podstatě vyhlazen. Každé z předchozích hromadných vyhynutí bylo způsobeno ekologickým otřesem, ale nyní vědci uznali, že dnešní masové vymírání je způsobeno lidským chováním.

Vyhynutí a evoluce jsou obojí VELKÉ UDÁLOSTI. Pokud můžeme způsobit vlastní vyhynutí, tak jsme jistě schopni vytvořit vlastní Evoluci.

Určitě důležité je si dle dr. Bruce Liptona uvědomit, že my jsme spolu-tvůrci. Vytváření přichází z mysli. Ale problém je, že mysl není jen jeden element. Mysli jsou alespoň dvě - vědomá a podvědomá.

Podvědomý mozek je jako databáze programů. Spousta z těch programů jsou instinkty, nemusíte se je učit, jsou to reflexy - když něco letí k vašemu oku, automaticky mrknete a zavřete ho, abyste si ochránily oko. Nemusíte o tom přemýšlet. Jsou to pouze programy, které jsou přehrávány. Jsou to návyky. Když jsou programy dobré, pomáhají nám v každodenním životě, ale můžeme mít i programy, které jsou dysfunkční. Pokud máme takové programy, a automaticky se nám přehrávají, můžou podkopat celý náš život.

Když jste ve své vědomé mysli - stáváme se dbalými, jako duše řídíte směr svého života. A Vaše vědomá mysl je ta, co chce být šťastná a zdravá. Vše řídí Bůh.

Jak se budete vyvíjet v této době plné chaosu? Stanete se vědomými? Jak čelit a aktivovat v sobě potenciál, který nám umožní vyznat se v tomto světě plném chaosu a protikladů a stát se aktivním člověkem a nikoliv pasivní obětí systému!

Jeho celodenní seminář v Praze v sobotu 6. srpna 2022 v TOP Hotelu Praha má zásadní význam a poslání právě pro dnešní dobu.

Veškeré informace a prodej vstupenek naleznete na www.brucelipton.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico